Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy csak olyan...

Miért van az, hogy csak olyan lányoknak kellek, akik azt hiszik magukról, hogy rondák vagy, pedig nincsenek megelégedve valamivel a testükön?

Figyelt kérdés

Mert úgy vettem észre, hogy a szép lányok közül a legtöbb tudja, hogy ő milyen szép és így engem rondának neveznek, míg az a lány, akinek legutóbb is bejöttem, azt hiszi magáról, hogy csúnya, pedig tök szép lány.

Az a baj, hogy már unom, hogy folyton olyan lányt fogok ki, aki ilyen beképzelt, jaj, hát én nagyon szép vagyok és bárkit megkahatok típus és elég csúnyán megbántanak, kezdem utálni a lányokat emiatt. De néha van olyan, hogy csak úgy állok a buszon éegy tök cuki, vonzó lány elkezd nézni, aztán egyre többször néz felém, sőt egyszer olyan volt, hogy konkrétan bámult és, ha valaki közénk át ő átnézett rajta, hogy láthasson. Vajon azt akarta, hogy odamenjek hozzá vagy csak ő is azért nézett ígym, mert nem látott még ennyire ronda fiút? Ki tudja, a lényeg, hogy valamiért csak a lelkileg defektes aranyos lányoknak kellek, és már kezdem unni, hogy ilyen tartalék vagyok, mert ők azt hisik csúnyák és nem kaphatnak meg nagyon helyes swag, páwa fiúkat.


2013. dec. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom neked van önbizalmad,és ha neked van akkor nekik is lesz ha szereted őket....
2013. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az alapján tetszik meg a másik, hogy mennyire vagyunk egy szinten külsőleg.


Attól, hogy magát rondának tartja, nem biztos, hogy te csak pótléknak kellenél, hanem pont te tetszettél meg neki.


Ha igazából meg nem is csúnyák, hanem számodra is vonzó lányok, akkor mi a fene a gond?


18/L

2013. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert átlagos külsejű vagy. A magukat rondának tartó lányok úgy gondolják, h nem kaphatnak nálad jóképűbbet, a magukat szépnek tartók pedig úgy, h igen.
2013. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, az a gondom, ha figyelmesebb lettél volna, hogy úgy érzem én csak egy tartalék, pótlék vagyok, mert más fiú észre sem veszi őket, de nema külsejük miatt, hanem azért, mert ők nem ilyen tucat divatlányok általában, és csúnyának is hiszik magukat, zárkózottak, pedig cukik, aranyosak, szépek. Most olyanról nem beszélek, aki nem vonz külsőre, mert azért olyan is van sok. De mostanság, inkább nekem is vonzó lányoknak kellettem volna... Csak ők nekem így nem, nem érzek semmit egy olyan lány iránt, akiről tudom, hogy csak azért akar engem, mert más fiú észre sem veszi vagy ő hiszi azt, hogy másnál semmi esélyes és belémkapaszkodik és megfojt.
2013. dec. 12. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem csak beképzeled magadnak, kedves kérdező, mégpedig az alacsony önbizalmad miatt. Honnét tudod, hogy a lánynak nem tetszhet egy átlagos srác pont? Lehet, hogy lát benned valamit, az öltözködésedben, a testbeszédedből, ami felkelti a figyelmét.

Sokkal kényelmesebb a lányt hibáztatni, hogy biztos csak pótléknak kellenél neki, de igazából nem tudod elfogadni, hogy valakinek tetszel. Így a saját önbizalomhiányodért másokat hibáztatsz.

2013. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!