Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Életképek Ma egy fodrászszalon...

Életképek Ma egy fodrászszalonban voltam, ahol kb 20-30 ember volt, a rádióban megszólalt a "Magyarország jobban teljesít" agymosás. Erre mindenki elkezdett hőbörögni, aki az üzletben volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Én már nem ismerek olyat,aki fideszes lenne..
2015. jan. 13. 18:35
 2/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg az összes fodrász arról panaszkodik,hogy egyre kevesebb ügyfelük van.
2015. jan. 13. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Az én fodrászom mindig ellenzéki, mindig az aktuális kormányt szidja. És, hogy jól megszívassa őket, nem is támogatja a lenyúlásaikat, így számlát sosem ad...
2015. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteg fideszest ismerek, csak már nem hangoztatják. Úgy mint ahogy az őszödi beszéd után a szoci ismerőseim se hangoztatták hogy kit támogatnak.
2015. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én már nem is tudom, hogy mióta nem kaptam számlát vállalkozóktól. Blokkot egyedül csak a hipermarketek adnak már. Mindenki más "bojkottálja" az adózást. Kár, hogy nekem ugyanúgy bruttó áron adja a terméket.
2015. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Magyarország szégyenévé vált a világban a Fidesz is meg Orbán is, aki ilyen embereket támogat az lealacsonyodik erre a szintre.
2015. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Jó ezt olvasni. Úgy látszik, már nem hat az agymosás. (annyira)
2015. jan. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is rájuk fogok szavazni, de nem merem elmondani, mert az a divat, hogy szidni kell őket. Az agymosás viszont már szerintem is túlzás, ezért nézem az ellenzéki médiákat is.
2020. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha engednek az ellenzéki nyomásnak.
2020. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mese, a kommunizmusban sem volt akkora fodrászszalon, ahol elfért 30 ember.
2022. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!