Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is befal az internet?

Szerintetek is befal az internet?

Figyelt kérdés

Hova vezet ez a világ, az emberek egyre jobban hozzászoknak az internethez. Régen még telefonunk se volt, ha beszélgetni szerettünk volna elmentünk az ismerősökhöz, rokonokhoz. Internet se volt, és nem éreztük hiányát, most meg annyi mindenre fel lehet használni.


információ szerzés bármiről, gyorsan, egy helyen,

ismerős felkutatás,

hírek

levelezés

fórumok

webkamerán beszélgetés

recept szerzés

zene, filmletöltés

térkép

szótár

menetrendek...


és még sorolhatnám



Szerintem lesz még vmi telefon-internet-tv kombináció, ugy értem a három helyett egy gép/elektronikai eszköz fogja helyettesíteni.


Mi a véleményetek róla? Van mikor sokat itt időztök?

Mennyi a napi adagotok?

Milyen oldalakat használtok? Mire használjátok a netet?

Szerintetek káros?

A szemet mindenkép rontja, meg nem is mozogsz közben.

Lehet a jövöben kitalálnak bioképernyőt, vagy h közben futhatsz is:), meg beépített masszást:)


Mit szóltok a sulikba bevezetik az interaktív táblát, minden digitalizálódik, a gyerek egy virtuális világban fog élni. Ha azt mondod neki fa, akkor a fa számítógép képe ugrik be neki, az élő fát meg nem ismeri fel.

Amúgy van sok előnye az interaktív táblának, mert motiváltabbá teszi a gyereket, és ezéltal gyorsabban, meg többet tanul. Mivel hozzászokott a tv, számítógéphez a tanítási órán nem éri annyi inger, ezért van h unatkozik.


Szerintetek kell határt szabni a gyerekeinknek, h mennyit netezzenek, vagy az információ hatalom, és azba gyerek aki 1 órát internetezik hátrányban lesz azzal aki mondjuk 2 órát netezik?


Mit gondoltok ezekről a dolgokról?


2010. febr. 7. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a véleményem(mint mindenről),addig amíg normálisan,mértékkel használjuk addig ez is lehet hasznos!


"Szerintem lesz még vmi telefon-internet-tv kombináció, ugy értem a három helyett egy gép/elektronikai eszköz fogja helyettesíteni"


Te a 21.században élsz?! Már rég feltalálták.

A neten lehet tévézni, ha más nem tv -dekóderrel, beszélni is lehet chat-en keresztül(nemcsak írásban)

2010. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom ezeket, de úgy értem h a tv meg a telefon megszűnik, és helyettük lesz egy másik kombináció
2010. febr. 7. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A Ghost in the Shell világa lassan valódi lesz.
2010. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!