Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik vagy Fidesz? A Jobbik...

Jobbik vagy Fidesz? A Jobbik és a Fidesz között őrlődök. Győzzetek meg melyik miért, és melyik miért nem?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 22:25
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

2001óta albérletben élek szobafestőként dolgozom.És a fidesz alatt is nagyon be kellett osztanom a fizumat meg most is.Szóval e most nem talált be.Mert nem anyucival élek.Apámmal meg 5éve nem is beszéltem.Én csak leírtam vélaménym(ez az oldal arra való nem?)vagyis azt írtam le h nem érzek különbséget.Jelenleg 95ezre keresek ebből 40az albi téli hónapokban 40a távhő.És akkor a víz villany gáz közösköltségről még nem is beszéltem.De most nem panaszkodom.Mert a fidesz kormány alatt is ugyanebben acipőben voltam h bizony számolgatnom kellett elég erőse.

Az meg h te nem tartod tiszteletben az én hozzzászólásom(amit ugye csak a saját bőrömön tapasztaltam)és gúnyolódsz az téged minősít.Vagy a jobbiknál ez úgy mködik h aki nincs velünk az ellenünk van?

Mert akkor ez nagyon szimpi politika.Nem vagyok semmilyen párti ielőtt elkezdenéd.Mert pontazok miatt nem megyek el szavazni amiket leírtam.Tudod?Hogy nekünk kisembereknek teljesen mind1 ki van mert nekünk csak a kemény munka jut meg a számolgatás.

2010. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbik ellenzékbe készül, Magyarországnak viszont kormányra van szüksége.
2010. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

„Ühüm. Magyarország meg egyedüli lakott területként a Holdon található, mi? Magyarország Európa és a világgazdaság szerves része. Lehet és kell is másfajta gazdaságpolitikát folytatni, mint az elmúlt nyolc évben, de teljesen szembe menni mindennel, nem lehet. Illetve meg lehet próbálni, de annak katasztrofális következményi lennének.


Magyarország az Eu gazdasági gyarmatosításának ma az elszenvedője.

Nem lehet más gazdaságpolitikát folytatni hanem kell!

Nem mindennek kell szembe menni, csak nem elfogadni ami nekünk nem jó, minden elkötelezettség nélkül. „ Ja hogy a Fidesz elkötelezett!!!”


"Ugyanott vagyunk. Egy ilyen lépés persze azonnali államcsődhöz vezetne, 800 forint körüli euróárfolyammal, talán ezt is meg kéne említeni. Magyarország ugyanis nem önerőből finanszírozza magát. Ha tetszik, ha nem. Ebben az esetben a feldühödött, mindenüket elvesztő emberek első körben a Jobbikosokat vernék agyon az utcán.


Az adósság állomány áttárgyalása, átütemezése, nem magyar találmány.

Már sok ország élt ezzel a lehetőséggel, és az sokkal fenyegetőbb hogy ha nem kezdünk bele akkor egy olyan spirálba kerülünk aminek a végén a hiperinfláció mosolyog.

2012 októberében, NEM LESZÜNK KÉPESEK finanszírozni az adósság állományunkat és az IMF hiteleket, párhuzamosan az ellátó rendszerünkkel. Vagy az állami szolgáltatások, nyugdíj, egészségügy, oktatás, közlekedés omlik össze, vagy a szoc ellátás, vagy nem tudunk fizetni! Szerinted adnak hitelt? Nem jobb lenne még mielőtt bajban vagyunk „ nem kényszerből” hanem előrelátásból, tárgyalni? Persze az is furcsa hogy még mindig akadnak 1969 ben felvett és már sokszorosan visszafizetett hitelünk, ami a kamat újratőkésítésből és újra kamatoztatásból fakad. Vagy hogy eddig tisztességesen fizettünk, még is magas kockázati kamatra 8% adtak hitelt, csak mert akik besorolnak és akik a hitelt adták ugyan azok a körök! „ szívatnak bennünket mert lehet, és ennek véget kell vetni”


A Jobbik egyébként könnyen mondhat bármit, mivel pontosan tudják, hogy nem kerülnek hatalomra, tehát amit mondanak, meg ígérnek, azt soha, senki nem fogja számon kérni rajtuk. Így könnyű.


A Jobbik nem könnyen mond semmit, csak nem mondják meg hogy mit mondhat!

2010. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%

Egyértelműen FIDESZ. Nem azért, mert fideszes vagyok.

Van rengeteg jobbikos ismerősöm. Őrült radikális módszerekre vágynak. Szerintük a polgárháború remek megoldás, a gyilkolás, a vérengzés.

Milyen joguk van nekik eldönteni ki bűnös és ki nem? Az az Isten dolga, csak Ő tudhatja.

Én a családomat biztonságban akarom tudni, nem elmebetegek vezette polgárháború halottjaiként.


Csak a cigánybűnözést papolják, de semmit nem tudnak letenni az asztalra. Program? Kíváncsi lennék. Hol van, tessék....

2010. febr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

A Jobbik egy röhej.


Majd azok is elkezdik a "szedjük meg magunkat " irányítást, baromi jó világunk lesz.


Amúgy meg nyisd már ki a szemed, milyen tanulatlan bunkókat is bevesznek, könyörgöm, csak azért, hogy villogjanak, hogy a tünteséiken 1000-ek vettek részt, na de a minőség,jesszus. Ezekre bízzam a hazám?

2010. febr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14%

Előzőnek teljesen igaza van.

Mindenki azt gondol, amit akar, sok politikai felfogás van, de a Jobbik egyszerűen nem szalonképes. Ezt jól illusztrálja a hívei többsége, vagy mondjuk Morvai EP-beszédei... (Érdemes meghallgatni őket...)

2010. febr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a cigánybűnözést papolják, de semmit nem tudnak letenni az asztalra. Program? Kíváncsi lennék. Hol van, tessék...."


[link]

2010. febr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jobbik Programja

2010. febr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Majd azok is elkezdik a "szedjük meg magunkat " irányítást, baromi jó világunk lesz. "


Ez feltetelezes.

A teny:

Az MSZP es a FIDESZ TONKRETETTE az orszagot.

2010. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a két nagy párt egymás kezébe adogatja a gyeplőt, hallgatólagosan megegyeztek, hogy mikor ki rabolja ki az országot.EZT AKARJÁTOK?

Remélem nem. Most a fidesz jön, első dolga lesz, hogy a kulcsfontosságú munkahelyeket feltöltsék, aztán kezdik a rablást. Véleményem szerint mindkét nagypárt vezetőinek börtönben a helye. Természetesen a Jobbikra fogok szavazni.

2010. febr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!