Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik vagy Fidesz? A Jobbik...

Jobbik vagy Fidesz? A Jobbik és a Fidesz között őrlődök. Győzzetek meg melyik miért, és melyik miért nem?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2010. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire érzed a radikális változás szükségét. A FIDESZ része annak az elitnek, aki az elmúlt 20 évben ezt a lesújtó eredményt felmutatta. Ők is a Valutaalap alárendeltjei, nekik is tartani kell a szentséges HIÁNYCÉLT, úgy hogy a mozgásterük, a lehetőségeik abszolút behatároltak, nagyon újat, ha akarnának se tudnának produkálni. Ja, és persze ők is részei a korrupciós gépezetnek, bármennyire is igyekeznek ezt most csak az MSZP-re tolni.


A Jobbik viszont radikálisan új úton jár. Először ők vetették fel a Magyar Köztársaság történetében pl. azt, hogy talán tárgyalni lehetne a kezelhetetlen adósságállomány részleges elengedéséről, átütemezéséről. Ez mindenki más számára abszolut tabu. És van még pár tucat tabu a programjukban. Hát ezt mérlegeld, hogy az eddigi úton akarsz-e járni, vagy egy másikon.

2010. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van, ez egy jó kezdő iránymutaás volt számomra.

Ide gyökeres változás szükséges!

2010. febr. 7. 22:49
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Én nem javaslom a jobbikot! Olyan primitív elmaradt dolgokat akarnak vissza hozni, amik már nem a XX századba valók. Mindenki megy kapálni, meg leültetik aki nem dolgozik, mint régen, meg íjjal védjük magunkat, és még sorolhatnám, önálló programjuk nincs, csak a régi kommunizmusra építenek! A Fidesz meg hazudik, csal, akkor sem lesz jobb ha ők kerülnek hatalomra. Nem látok értelmes jövőt!
2010. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Egyik se.


Helyette LMP.


Éppúgy gyökeres változást akarnak, csak nekik legalább még eszük és értelmük is van hozzá, nem csak érzelmekre apelláló, üres lózungjaik konkrétumok nélkül.

2010. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

"A FIDESZ része annak az elitnek, aki az elmúlt 20 évben ezt a lesújtó eredményt felmutatta. Ők is a Valutaalap alárendeltjei, nekik is tartani kell a szentséges HIÁNYCÉLT, úgy hogy a mozgásterük, a lehetőségeik abszolút behatároltak, nagyon újat, ha akarnának se tudnának produkálni."


Ühüm. Magyarország meg egyedüli lakott területként a Holdon található, mi? Magyarország Európa és a világgazdaság szerves része. Lehet és kell is másfajta gazdaságpolitikát folytatni, mint az elmúlt nyolc évben, de teljesen szembe menni mindennel, nem lehet. Illetve meg lehet próbálni, de annak katasztrofális következményi lennének.


"A Jobbik viszont radikálisan új úton jár. Először ők vetették fel a Magyar Köztársaság történetében pl. azt, hogy talán tárgyalni lehetne a kezelhetetlen adósságállomány részleges elengedéséről, átütemezéséről. Ez mindenki más számára abszolut tabu."


Ugyanott vagyunk. Egy ilyen lépés persze azonnali államcsődhöz vezetne, 800 forint körüli euróárfolyammal, talán ezt is meg kéne említeni. Magyarország ugyanis nem önerőből finanszírozza magát. Ha tetszik, ha nem. Ebben az esetben a feldühödött, mindenüket elvesztő emberek első körben a Jobbikosokat vernék agyon az utcán.


A Jobbik egyébként könnyen mondhat bármit, mivel pontosan tudják, hogy nem kerülnek hatalomra, tehát amit mondanak, meg ígérnek, azt soha, senki nem fogja számon kérni rajtuk. Így könnyű.

2010. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom ide amit egy hasonló kérdésben már megválaszoltam


A fidesz állítólag segíteni akar az országnak...Akkor kérdem én

-Miért nem szólalt fel a fidesz a vidéken burjánzó cigánybűnözés ellen?(természetesen a cigánybűnözés nem azt jelenti hogy minden cigány az,nem faji alapon értendő de sajnos ez igenis súlyos probléma amit kezelni kéne,hiszen nem 1 magyar halt meg amiről alig beszél a média...)

-Miért nem szólalt fel az izraeli felvásárlások ellen?

-Miért utazott ki legutóbb Orbán Izraelbe?

-Miért nem ellenzi a fidesz a globalista "liberális" nagytőkét?


A Jobbik az egyetlen párt amely kimondta hogy igenis létezik cigánybűnözés amelyet sok-sok vidéki ember nap mint nap megszenvedi, és csak a Jobbik szólalt fel az aggasztó Izraeli felvásárlások ellen is.Ja és sokan azt hiszik fasiszta-rasszista a Jobbik,tessék elolvasni kéremszépen a programjukat, nekik VAN értelmes programjuk.


Remélem segítettem a kérdezőnek.

2010. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát az LMP no komment...jelenleg az a legnagyobb problémájuk hogy a romák nincsenek a médiában és sajnálják őket amikor köztudottan a romák nagyrésze bűnöző és ezt a fajta bűnözést meg kell szüntetni!Majd utána lehet babusgatni őket!Ezek az LMP-sek tipikus Budapesti liberális selyemfiúk akik azt sem tudják mi folyik vidéken,ahol terrorban tartják a magyarokat a romák, sőt nem ritka hogy ölnek is(amiről persze nemigen számol be a média...)
2010. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Teljesen mind1 ki lesz kormányon.Nekünk egyszerű munkásoknak így se úgy se lesz jobb.Aki csóró az így is úgy is az marad.Az h éppen ki van kormányon csak a gazdagoknak tesz jobbat.Mert ugye ki melyik tűzhöz ül közel.És a Fidesz kormány alatt is úgy élem h megnéztem mire költök meg most is.Szóval én még a Fidesz meg a Szocik között sem tudok különbséget tenni.Mert mint mondtam ugyanazon a színvonalon éltem akkor is most is.
2010. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

> Mert mint mondtam ugyanazon a színvonalon éltem akkor is most is.


Tipp: szüleiddel élsz, nincs kölcsönöd...:)


Én sokkal rosszabbul élek most mint a fidesz kormány idején.

Hajrá Jobbik.

2010. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!