Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagytok ilyenek Jobbikos...

Miért vagytok ilyenek Jobbikosok és Fideszesek?

Figyelt kérdés
Mindig csak indulatból beszéltek és leszavaztatok az egyik kérdésnél, mert azt írtam, hogy a Munkáspártra szavazok.
2010. febr. 8. 07:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert azt hiszik,hogy csak ők tudják az igazságot és a helyes utat.Az ő agyukat nem mosta át a vezérük,mint a szocikét.
2010. febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Honnan veszed, hogy az lennék?
2010. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én nem írtam még választ politikai kérdésre.

Azért vagyunk indulatosak, mert már nagyon kétségbe vagyunk esve, hogy mi lesz itt.(Nem a választásokra gondolok).Hová tart ez az ország????????????

És még mindig vannak olyan emberek, akik azt mondják, hogy az MSZMP-re (!) fognak szavazni, mint mindig.Egyszerűen nem értem hová teszik az emberek a szemüket.Nem pártálássilag, hanem abból a szempontból, hogy k@.a nagy bajban vagyunk, nyakunkon egy csomó élősködő, naplopó, csaló, és mi még el is tartjuk őket.Dührohamot kapok, amikor megjön a fizetési cetlim, meglátom mennyit vontak le szja-ba, és tudom hogy a b...a közösség fog belőle piát venni.Hát hogy ne lennék indulatos, amikor más emberek meg még ezt támogatják?

2010. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
08:34-es Fideszes vagy Jobbikos vagy?
2010. febr. 8. 08:46
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha a Munkáspártra akarsz szavazni, akkor szavazz rájuk... De tedd fel magadban a kérdést: Sztálin jobb volt mint Hitler?
2010. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Minden eszmét ki lehet csavarni - sajna a kommunizmust is, pedig az alapvetően egy jó dolog. Csak sajna még nem érettek rá az emberek.


Amúgy Thürmernek van egy nagy előnye a többi politikusunkkal szemben: ő soha nem fordított köpönyeget, a kezdetek óta következetesen ugyanazt a nézetet képviseli. Nem vett rész privatizációs balhékban, nem nyúlta le az ország vagyonát. Ironikus módon a "régi" politikusgárdából ő az egyetlen tényleg hiteles alak.


Ami nem azt jelenti, hogy én is rá fogok szavazni, a magam részéről maradok az LMP-nél, de gondoltam, ezt azért megjegyzem, hogy kicsit árnyaljam Thürmer képét. :)

2010. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

09:03-as mindkettő gané volt.

Igazából mindegyik párt programjában találok olyat, amivel egyetértek vagy szimpatizálok, csak az egész program általában gáz. Amúgy baloldali vagyok, de mivel Magyarországon nincs normális baloldali párt, ezért a legszélsőségesebb és szerintem leghatástalanab pártra fogok szavazni.

2010. febr. 8. 09:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Soha nem szoktam értékelni senkinek a válaszát, sem fel, sem le, maximum akkor, hogyha valami nagyon nagyon tetszik és meghat, arra nyomok egy zöld kezet (de az nem a politikában van)

nem szoktam indulatból beszélni(írni), csak akkor, hogyha előtte valaki felhúz az értetlenkedésével, vagy rágalmazni kezd... alapvetően tárgyilagosan írok, vagy magyarázó/tanító jellegűen


21/L, Jobbik

2010. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A hátrányait magának köszönheti a Munkáspárt.

Egyszerűen semmit nem tesz azért hogy szélesebben elfogadottak lehessenek! Abban igazad van hogy nincs balos párt, de jobbos sem, és ez az oldal szerinti besorolás már nem is reális a mai világban. Az a baj hogy túl sok az ideológia a Munkáspártban és kevés az életszerű, a mai helyzetet szemelőt tartó és a lehetőségekből táplálkozó megoldás. Nem életképes!

2010. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy miért ilyenek? A szoclib rajongók közt is vannak olyanok, akik hangoskodnak és gyűlöletből beszélnek. Ha valaki egy cigány mellett elfingja magát, ezek rögtön ordibálnak és rasszistáznak vég nélkül. Te pedig egy hülye vagy, mert általánosítasz. Nem minden ember egyforma.
2010. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!