Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és Jobbikosok!...

Fideszesek és Jobbikosok! Mért egymást marjuk?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy többet gyűlölködünk egymásra, mint azokra, akik inkább megérdemelnék. Szerintem össze kéne fognunk, és legalább elviselni egymást, hogy az igazi szemetet együtt takarítsuk ki az országból. Ugyanúgy jobboldaliak vagyunk, mért egymásra kell fújni? Ugyanazokat az elveket képviseljük, csak egyikünk radikálisabban, a másikunk mérsékeltebben. Szerintem, ha ez a két párt kibékülne egymással, akkor sokkal könnyebben menne az ország kihúzása a szakadékból!
2010. ápr. 26. 11:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
a fidesznek nincs szüksége senkire, a jobbikra sem....azt csinál, amit csak akar, teljesen egyedül is :(
2010. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%
a Jobbik nem képes leszállni a Fideszről, folyamatosan ócsárolja, szidja, összeesküvés elméleteket gyárt vele kapcsolatban
2010. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%

nézd amíg a fidesz nácizza, fasisztázza, szélsőségezi, stb a jobbikot, addig nem lesz semmi sem másabb.


vonáék voltak a fideszben, ők hittek bennük.

ők jobbikosként is felszólították az embereket annó, hogy igen menjenek el a fidesz demonstrálásra, segítsük egymást. szerintem ők megtették amit lehetett. a fidesztől semmi olyat nem láttam még ami azt jelentené, hogy nem ellenségnek mondja a parlamentben a többi pártot, hanem partnerként gondol rájuk akikkel együtt akarnak dolgozni.



ettől függetlenül egy alap fideszeshez én normálisan szólok. viszont ha tudnád,hogy mennyi gyűlöletet kaptam tőlük csak azért mert nem vagyok narancs színben,

2010. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
52%
11:35: és ez nem mindegy? akárki akármit mond a fideszről, annak már korlátlan hatalma van, meg se kottyan neki
2010. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
10%

"a Jobbik nem képes leszállni a Fideszről, folyamatosan ócsárolja, szidja, összeesküvés elméleteket gyárt vele kapcsolatban"


te aludtál a 8 év alatt..... a fidesz semmi mést nem csinált, nah mind1...

2010. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%

"a Jobbik nem képes leszállni a Fideszről, folyamatosan ócsárolja, szidja, összeesküvés elméleteket gyárt vele kapcsolatban"


Vona mondta, hogy ha a Fidesz olyan javaslatokat tesz amik a nemzet javát szolgálják, akkor a Jobbik maximálisan támogatni fogja a Fideszt. Azta... de egy szemét ez a Vona... pfff...

2010. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is az volt az álmom és még most is az,hogy a jobboldal összefog!! És kitakarítja végleg!! a kommunizmus minden csiráját!
2010. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

815os:

Érted ezalat hogy nuku ingyen iskola,óvoda,ingyen egészségügy?

Mert ezek a kommunizmus maradékai...mint a gyes,gyed,az anyasági...széöp világ lesz...

2010. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szoktam szidni a Fideszt. Alaptalanul meg főleg nem. De azért van egy pár (figyelem! egy pár és nem az összes!) Fideszes, aki belénk köt, csak hogy belénk köthessen.
2010. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
az ingyen iskola,orvos,gyes,gyed,anyasági nem a kommunizmus termékei.Nyugaton is létezik,ahol sose volt kommunizmus.Szép is lenne,ha nem lenne ingyenes az oktatás és nem lenne támogatva a ygereket vállaló.
2010. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!