Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen népszerű a jobbik?

Miért ilyen népszerű a jobbik?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg jobb lenne velük?
2010. febr. 10. 12:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

A Jobbik nem csak egy párt, hanem egy mozgalom, egy életérzés, az újítás akarása, az átlátása annak hogy megvagyunk szívatva és ezen változtatni kell.

Tagadása az elmúlt 20-30 évnek, ami semmi másról nem szólt csak hogy a politikusoknak a saját zsebkarrierizmusa az első, és nem létezik második. Hogy már a törvényalkotás is azt szolgálja hogy lophassanak, és közben a társadalom demolekularizálódik hatalmas sebességgel. Az önzetlen tenni akarás, hogy ha változtatni akarsz akkor tenned kell, és nem csak sopánkodni. Hisz a Jobbik az egyetlen akiket nem a fizetett segítők hada vesz körbe, és a saját pénzéből is hajlandó tankolni hogy eljusson egy lakossági fórumra.

Ezek a dolgok vissza köszönnek, és ha tagja leszel a közösségnek, csak akkor érted meg a különbséget más

pártokkal szemben.


Én nem mondom hogy pld ne szavazz az LMPre ha inkább liberálisnak vagy zöldnek tartod magad, de a tolvajkövületekre semmiképp!

2010. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem szavazni sem fogok elmenni essenek csak pofára ,hogy az emberek elfordulnak a politikátol és majd saját maguk érvényesítik az igazukat fizikai erőszakkal ami ellen senki nem tehet semmit majd.


A jobbik azért erősödik mert a fidesz és az mszp lejáratta magát a jobbik még nem ,de a többi kis pártnak esélye sincsen.


Reméljük jön valaki aki rendet tud tenni.

2010. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Mert kimondja azokat a dolgokat, ami szinte minden kisemberben megfogalamzódott már rég, de amiket a nagy pártok nem mernek, mert a s.gglyukuk is összeugrik a félelemtől arra a gondolatra, hogy akár egyetlen egy szavazó is átáll a szavaik miatt a másik oldalra.

Az már más kérdés, hogy a programjuk mennyire megvalósítható, de ami engem illet, én is azt mondom, hogy itt egészen az alapoktól át kell forgatni mindent, a tüneti kezelés ideje lejárt.

2010. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert a cigánykérdéssel kapcsolatban a kormány "homokba dugja a fejét".
2010. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
12.55-nek amit én tapasztaltam, az mérhetetlen karrier és hatalomvágy minden áron, állandó szereplési vágya volt, és ahogy látom van is.
2010. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Karrier és hatalomvágy? OK, én elhiszem. De ez éppenséggel igaz mindenki kedvenc, idegbajos kertitörpéjére, I. Igazmondó Viktorra is.
2010. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

A képviselőjelöltjeik esküt tettek, hogy az emberek érdekeit nézik, és sosem engednek az anyagi csábításnak.

A problémákat kimondják, és valóban tenni akarnak ellene.

Ez imponál az embereknek.

2010. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

"Mint a második világháború után németországban... rengeteg adósság, éhínség... és jött valaki aki aszondta: Ti vagytok az áriák! "


Elso VH utan. Jobb lett az elet, volt munka es penz. Haboruzni nem kellett volna es akkor nem lett volna olyan rossz mint Stalin.

2010. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
30%
Mert gyenge a történelemoktatás, és sokaknak be sem ment, amit a múlt század első feléről tanítottak. Ezen kívül sok az agresszív, gyűlölködő ember, aki Messiást vár, és azt hiszi, hogy ha a neki nem tetsző embereket eltüntetik, attól az ő élete máris jobbra fordul.
2010. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Előbb volt egy Jobbikos kérdés, amit érdekes módon épp nem rég töröltek...


Egyébként aki azt mondaná, hogy nem megy el szavazni, annak gratulálok, ha ennyit ér neki ez az egész. Aki pedig képes ezek után is támogatni X- ével az MSZPt, az eladja az országot.


Pár napja már eszembe jutott, hogy ezek a pártok a saját érdekeiket nézik. Nekik az a fontos hogy mindenki rájuk szavazzon. Képesek milliókat költeni szórólapozásra meg plakátokra, holott az ország a csőd szélén van. Az MSZP tegnap és tegnapelőtt nem is szórólapot dobott be, hanem egy több oldalas prospektust. És nem egyet, hanem egyből 2-t. Ennyit arról, hogy mennyire nem a családok érdekeit helyezik előbbre.


Szebb jövőt, hajrá Jobbik!

2010. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!