Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt magyarázzák már meg nekem...

Ezt magyarázzák már meg nekem a népnemzetiek, oké?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom leírva, hogy majd a jobbik nyeri a választásokat, vagy legalább is harminc-negyven százalékot kap. Ez egy anonim oldal, egymás közt vagyunk, meséljétek már el nekem: ti ezt komolyan hiszitek, vagy csak jólesik leírva látni, vagy ez valami pártközpontban kiadott utasítás, hogy naponta és személyenként háromszor hitet kell tenni a totális győzelem mellett?
2010. febr. 12. 12:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Jahh!


A Fidesz korán sem vezet olyan torony magasan mint ahogy azt előadják, az MSZP-t rendesen utálják nagyon sokan, a többi meg szinte nem is mérhető, sőt szinte nincs is aktivistájuk. Csak olyan helyekkel találkoztam ahol már a Fideszesek jártak és ott is beszalad a 25-30%, olyannak meg nem is találkoztam ahol az MDF vagy az LMP járt volna.

Pedig mindig az az első hogy ezt derítjük ki!

2010. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
még egy kib*szott fontos kérdés:DDD
2010. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szociológiai szempontból fontos, remekül megmutatja ugyanis, az hogy hogyan gondolkoznak egy adott párt szimpatizánsai a győzelmükről a jellemüket. Ezek 10-12 százalék birtokában totális győzelemről beszélnek.
2010. febr. 12. 13:34
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom neked mondani hogy nálunk az egész család ,rokonság ,barátaim mind a Jobbikra fogunk szavazni,2006-ban még Fidesz szavazók voltuk,és a munkatársaim is 90%-ban Jobbik szavazók lesznek,pedig kb 120 munkatársam van.Hidd el hogy lesz itt meglepi.
2010. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
de neked ez miért fáj? tedd az ixedet az mszpre vagy bánomis én, aztán helló.
2010. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szociológiai szempontból fontos, remekül megmutatja ugyanis, az hogy hogyan gondolkoznak egy adott párt szimpatizánsai a győzelmükről a jellemüket. Ezek 10-12 százalék birtokában totális győzelemről beszélnek.


A szociológiai szempontokat szerintem az tükrözi hűen!

" Én liberális vagyok és mindenkinél kososabb"


Ha számomra hasznos a statisztika akkor az tuti biztos, ha nem akkor hazug. Pedig a statisztika csak adat gyűjtés és annak a hitelességét 80-90% ban a mintavétel, megválasztása jelenti. Ahogy csak a Fidesznek és az MSZPnek vannak közvélemény kutatói, teljesen egyértelművé teszi a hitelességet.

2010. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem kell nekem 30%, a felével is elégedett leszek. Most az a lényeg, hogy jusson be a Jobbik.
2010. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem meg magyarázza meg valaki, hogy miért éri meg az mszp-t vagy az szdsz-t bejuttatni? A "nincs jobb" nem válasz.
2010. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én elmondom neked.

Abból hogy itt fórumon minden 2. jobbikos és azt hiszik hogy az utcán is így van ez.

Az értelmi szintet meg látod.

2010. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*nem
2010. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!