Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt magyarázzák már meg nekem...

Ezt magyarázzák már meg nekem a népnemzetiek, oké?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom leírva, hogy majd a jobbik nyeri a választásokat, vagy legalább is harminc-negyven százalékot kap. Ez egy anonim oldal, egymás közt vagyunk, meséljétek már el nekem: ti ezt komolyan hiszitek, vagy csak jólesik leírva látni, vagy ez valami pártközpontban kiadott utasítás, hogy naponta és személyenként háromszor hitet kell tenni a totális győzelem mellett?
2010. febr. 12. 12:49
1 2 3
 21/22 bumbi02 ***** válasza:

mi ebben a szánalmas?

ti vagytok szánalmasak hogy egyből elkezditek h mocskos liberális...és amugy van igaza a kérdezőnek, a fidesz legutobbi statisztika szerint amit láttam olyan 58% körül volt, de számoljuk mondjuk csak 50nek, az mszp20-30, akkor marad kb 20-30 százalék hely a maradék párotknak: jobbik,lmp,szdsz,mdf,munkáspárt.... maximum a jobbiknak 20-25%...

2010. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Aki nem győzni akar, annak a kudarca biztos. Aki győzni akar, annak van esélye rá.
2010. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!