Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-KDNP és a Jobbik...

A Fidesz-KDNP és a Jobbik miért nem akarja az azonos neműek házasságát és gyerekvállalását?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük, engedélyezhetnénk a bér vagy dajka anyaságot és sperma donációt, így meleg és leszbikus pároknak is lehetne saját gyerekük és így megállítható lenne a népesség fogyás Magyarországon.

2015. márc. 9. 14:31
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
19%
Ne itt vagánykodj kérdező! Menj és hozz ki egy két cigány gyereket az intézetből és költözz össze a Fodor Gáborral. Sőt van ismerősöm ő tud neked lakást olcsón a Miskolci Avas lakótelepen. Hogy közelebb kerülj a kissebséghez.
2015. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 david_mc98 válasza:
91%

Magyarországon hol van megfelelő apa anya példa??

Ahol fogják kihajítják a gyereket, mert nem képesek elfogadni úgy ahogy, 2 azonosnemű is képes felnevelni azt a nyamvadt gyereket. Igen, kicsinálják a gyereklet az iskolában, ha a többi gyerek is olyan balf**z raszista, homofób, tahó para-szt mint a szülei, még jó hogy én ott tudtam hagyni azt a rohadt sulit, ahol a mai világba, mindig minden a szájbasz**uált politikásról, nemi identitásról, vallásról szól.

Tessék itt vagyok, 16 évesen szülő nélkül, iskola nélkül, gyertek verjetek agyon.


U.I.: A legtöbb fiatalkorú teljesen elfogadja au LMBTQ közösség tagjait. És ez ai idős nyugdíjjas embereknél is megtalálható

2015. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
68%

Mert ezeket a pártokat átitatja a képmutató keresztényesdi (nem valódi, sajnos). És ugye szerintük Isten a férfit a nőnek, nőt a férfinak teremtette.

Továbbá a magyar lakosság nagy része szűl látókörű és tudatlan, ezért utálják a melegeket és hozzájuk is igazodni kell populista módon. :)

2015. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
A magyar emberek magukon kívül szinte mindenkit utálnak ,úgyhogy ezen szerintem nincs mit meglepődni. Nem véletlenül ennyire primitív felfogású a társadalom nagy része. Ez persze abból is következik ,hogy az ég világon nem értenek semmihez. Fogalmuk sincs arról ,hogy mi van körülöttük.Elvannak a saját kis világukban ,ha valaki nem olyan ,amilyennek ők elképzelik ,azokat már elítélik.
2015. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!