Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van az,...

Magyarországon miért van az, hogy bármit meg lehet csinálni büntetlenül?

Figyelt kérdés

Ott van az Ill Ferro piramisjátékos balhé.

Aztán jött a svájci deviza.

Most meg a Buda-Cash.

Persze kiderül, hogy szokás szerint 1-2 bohóc vitte végbe a balhét(hát persze)

A legjobb, hogy a PSZÁF végignézte az egészet.

A kormányok meg asszisztáltak, mert hát ugye nem kell ellenőrzés, el kell törölni az árfolyamgátat meg a többi

Most meg közvetve/közvetlenül az egész ország szopón van.

Ezek ellen a gazdasági folyamatok ellen ugyan úgy fel kellene lépni, mint mondjuk jelenleg a dizajner drogok esetében.

Ott is a becsületes adófizetők fizetik meg a drogdílerek tevékenykedését.

A Rendőrség ennek megfelelően elsősorban nem a fogyasztókat zaklatja, hanem az elosztókat veszi elő.


2015. márc. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ööö.. talán mert kormányközeli ügyészségi, rendőrségi, hatósági emberek vezetik az országot ?
2015. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit azért nem. Én ma nem csatoltam be a biztonsági övet és huszonöt ezer forintra büntettek.
2015. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nincsenek olyan emberek akik keményen fel mernének lépni a kérdésben szereplő bűnök ellen. Befolyásos emberekre gondoltam, akiknek módjukban állna.

Másrészt elég nagy a társadalmi közömbösség az ilyen cselekmények esetén. Például ha valaki milliárdos sikkasztásért mondjuk szabadlábon védekezhet majd netán felfüggesztettet kap, akkor az ország nem vonul az utcára és nem szünteti be a munkát egészen addig amíg elrettentő büntetést nem adnak a bűnösöknek.

Tapasztaltam én már olyat hogy közös képviselő sikkasztása több millió Ft felé járt és a lakók az ég világon semmit nem tettek.

Egyik dokumentumfilm elején hangzott el a következő:

"Ahhoz hogy a gonosz hatalomra kerüljön és uralkodjék, nem kell hozzá más mint hogy a tömeg ne tegyen ellene semmit."

2015. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-2


Jah, hát igen :)

2015. márc. 11. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg főúton építkezés miatt a bokorban kint felejtett 30-as táblánál mentem 70-el és kaptam (és a rendőrkocsi is a bokorban volt) 60 000-os csekket.
2015. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bármit nem lehet és akárkinek sem


"Magyarországon miért van az, hogy bármit meg lehet csinálni büntetlenül" ezt elhiszi az átlag ember is,

ezek elterjednek pletykaszinten, próbálkozik és csodálkozik, hogy lekapcsolják

ld: stadler józsi stadion építése vs. o.v. stadion építései, vagy ez itt:


[link]


magyarul ne is próbálkozz, ha nem vagy politikailag levédve, most itt tartunk, ilyen világban élünk

2015. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Közben kiderült ám, hogy a Quaestor még nagyobb szart csinált, mint a Buda Cash. 20 éven át.


Egyébként Feri óta tudjuk, hogy ez egy következmények nélküli ország. Pont a napokban volt valami tárgyalás a 2006-os balhéval kapcsolatban és ő is csak ott vigyorgott a bíróságon.

2015. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!