Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Külföldön megkeresett pénz...

Külföldön megkeresett pénz utáni adózás alól hogy lehetne kibújni büntetlenül Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha külföldön adóztál, akkor itthon már nem kell.
2012. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
a kulfoldi jovedelemnek semmi koze a magyar adozashoz, mivel ha kint dolgozol akkor kint is adozol.hacsak nem feketen dolgozol.
2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha külföldön legálisan dolgozol, akkor oda is adózol! Magyarországon már nem kell!
2012. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy nem teszel fel itt ilyen kérdéseket... ;-)
2012. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A problema nalam is fent all :-( a kint illegalis munkaval megkeresett fizetesemet (naggyobb osszeget) hazautaltam. Van valami allamkozi egyezmeny az USA es Mo. kozott? Zarolhatjak az USA kintrol az otthoni bankszamlamat adofizetes elmaradasa ill. mas miatt???????
2012. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is külföldön keresem meg a pénzem, és ott adózok tehát Magyarországnak ahhoz kuss. Nem szabad 1 számlára nagyobb összeget utalni. Nekem 3 banknál van bankszámlám, így jóval könnyebb "hazautalni" a bevételeket.
2012. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5.: neked mar megmondtak, h beszoptad.
2012. jan. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En is kulfoldon dolgozom, termeszetesen adozom, de ennek ellenere ezt Mo-on be kellene vallani. Hiaba a nemzetkozi egyezmeny a kettos adozas elkeruleserol, otthon valami gubanc van, mert nekem ez befolyasolta volna az otthoni bevetelem utani adozasomat abban az evben, amikor az utolso honapokban mar kulfoldon dolgoztam. Ez persze teljesen ellenkezik az EU-s iranyelvvel, ugyhogy egyszerubbnek tartottam nem bevallani otthon az egyszer meg magadozott kulfoldi jovedelmemet, mint nemzetkozi birosaghoz fordulni.
2012. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!