Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal szerint a demokrácia...

Baloldal szerint a demokrácia = ha nem azt csináljátok amit mi akarunk akkor nincs?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 19:58
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom neked, de nem vonatkozik mindnekire a vasárnapi zárvatartás :D És mit ad isten pont az Orbánnak kampányoló CBA-ra nem vonatkozik.
2015. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 Tommaso99 ***** válasza:
50%

Már a stílus is árulkodó. A kérdező azt írja - "mit pattogsz ?" Holott csak a tényekkel alátámasztott véleményem mondtam el, ami nem egyezik az övével. Ráadásul egy feltételezett szituációra hivatkozik (fidesz, jobbik együtt), míg én a demokrácia több évszázados alapjairól írtam. Tehát nem az állításom cáfolta, ahogy kulturált vitában szokás, hanem "ne

pattogjak !"

2015. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
miért ne vonatkozna a cbara?
2015. márc. 24. 20:35
 14/59 A kérdező kommentje:

neked nem is az a válasz szólt de ne zavarjon...

egyébként meg nem támasztottad alá


a zsidók rosszak (hitler mein kampf) és akkor az úgyvan....

2015. márc. 24. 20:37
 15/59 anonim ***** válasza:
100%

"És mit ad isten pont az Orbánnak kampányoló CBA-ra nem vonatkozik."


Vonatkozik rájuk is, csak mivel sok a családi vállalkozásként működő, 200 négyzetméter alatti CBA üzlet, ezért van ennyi nyitva vasárnap is.

2015. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
Akkor miért volt nyitva vasárnap a Blahán is a CBA és még egy csomó helyen?
2015. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
Ja tehát szokás szerint mindenkire vonatkozik a törvény csak van kibúvó ami mit ad isten pont arra a cégre illik, ami a Fidesz mellett van. Mintha láttunk volna már ilyet.
2015. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

# 15 vagyok


Perszer, az már más kérdése, hogy ez pont a CBA-nak meg a Reálnak kedvez mert a sok multinak zárva kell lennie, és így az emberek bemennek 2-3x áron megvenni a pont ugyan olyan, vagy rosszabb minőségű terméket.

2015. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 Tommaso99 ***** válasza:

A kérdezőnek Tétényi Éváról is hibás, elfogult

inszinuáó véleménye van. Már abból is látszik, hogy

kisbetűvel írjaa nevét. "Felesküdött Esztergom tönkretételére". Tehát nem az előző, fideszes, Meggyes-féle vezetés milliárdos adóssághalmozása kergette a várost nehéz helyzetbe ? És utána folyton keresztbe tettek az új plogármesternek. Amúgy Tétényi Évát az emberek megválasztották. Ezt a másik oldal rajongója sem vonhatja kétségbe.A demokráciáról vallott hibás nézeteiről az

Esztergom-témáról írott szavai is sokat elárulnak.

Én a demokrácia általános szabályairól és magyar-

országi hiátusáról írtam. Egyetlen egy városra leszűkíteni a vitát, teljesen félrevisz.

2015. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 Tommaso99 ***** válasza:

Nem nekem szólt a "Ne pattogj! " kedves kitétel, írja.

Én ezt akkor is modortalannnak tartom, ha másnak írják

bizonyos kulturálatlan, műveletlen egyedek.

2015. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!