Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszélyt jelentenetek a...

Veszélyt jelentenetek a fiatalokra nézve a Jobbik, FIDESZ, és KDNP nevű politikai pártok?

Figyelt kérdés
Elvégre intoleranciára és besugóságra nevelik a fiatalságot.

2015. márc. 27. 14:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
53%

Az MSZP mindenki mellet kiáll csak hogy megszerezze a szavazatát hogy ők üljenek a székbe és ők lophassák a nagy pénzeket.

Az MSZP még a pedofilok meg az animalszexesek is mellet is kiállna csakhogy rájuk szavazzanak.

2015. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
47%

10:

Hogy lenne már itt? xD Mert pár liberális országban ez a módi? Nagyon el vagy tévedve, kis pajtás! Felőlem aztán álmodozhatsz, de itt Magyarországon soha nem lesz egy olyan párt kormányon, aki meg(tudná)változtatná ezt az alkotmányban. Ez egy több, mint 1000 éves hagyományokkal rendelkező keresztány ország, nem pár b**i fog ezen változtatni ;).


De komolyan kérdezném, hogy mik azok, amiket az mszp és hasonszőrű társai tettek a b**ikért?

2015. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező,énis meleg vagyok.

De valahogy nem tudom elhinni,hogy a haverodnak az a szimpatikus,hogy Londonban minden 3. ember aki veled szembe jön,vagy afrikai,vagy muzulmán. Ebből hatalmas etnikai konfliktusok lesznek pár éven belül,és ott is sok a homofób,nem kell őket félteni. Az,hogy többen elfogadják,az inkább a gazdasági jólétnek köszönhető.

Magyarország se lenne ennyire befordult ezzel kapcsolatban,ha az emberek biztonságban tudnák a pénzügyeiket.

Amúgy a FIDESZ-KDNP tojik a melegekre.

2015. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
49%
Normális ember nem kér a bukott orsós pártból és a fajgyűlölő keletbarát jobbikból sem. A kdnp-ről meg már ne is beszéljünk. Álkersztény dilettáns banda.
2015. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Keresztény ország? Akkor dugig lenne hívőkkel a templom minden vasárnap legalább Magyaországon, de nem.


Hivatalosan Magyarország az egyik legateistább ország, úgy hogy kereszténységet meg Magyarországot ne emlitsd egy lapon.


Lengyelországban vagyok mint Erasmus hallgató és itt bár tele vannak a templomok Tusk és Ewa Kopacz vezette Konzervatív-Liberális frakció kiáll az azonosnemű pároknak járó bejegyzett élettársi kapcsolat mellett, háromszor is megakarták szavazni.

2015. márc. 27. 14:47
 16/50 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező,a melegeknek itt is van bejegyzett élettársi kapcsolat, már 2008 óta. Mi a problémád ?
2015. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Az, hogy ha én gyereket szeretnék, akkor lekéne tagadnom, hogy bejegyzett élettársi kapcsolatban élek egy másik férfival,nem vállalhatjuk fel közösen, hogy mi kettőnk neveljük azt a gyermeket.


2. Nem vállalhatok saját gyereket, pedig modern országokban,meleg párok előtt is nyitva áll a bér vagy dajkaanyaság rendszere, ahol vagy pénzért vagy pedig szivességből vállalja el egy nő, hogy kihordja a gyermekemet.

2015. márc. 27. 14:51
 18/50 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező,eddig arról beszéltél,hogy nincs bejegyzett élettársi kapcsolat,pedig van már 7 éve. Most meg hirtelen a melegek örökbefogadására tértél rá. Mit is akarsz tulajdonképpen ?
2015. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
41%

15:

NE HAZUDOZZ! Milyen hivatalos adat? Megvesztél? [link]


Az általad mondotthoz képest a lakosság 75%-a keresztény. Ez a tény, és nem az, amit ki tudja miből szoptál ki.

Ne is gyere vissza, ez az ország nem látja szívesen az ilyen embereket.

2015. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van bejegyzett élettársi kapcsolat, de én házasságban szeretnék élni a párommal, megadva azt a lehetőséget, hogy ha esetleg lenne egy baráti leszbikus pár is az életemben, akkor ők hordják ki a gyermekeinket :), így mind a négyen közösen nevelnénk fel a gyerekeinket.
2015. márc. 27. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!