Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszélyt jelentenetek a...

Veszélyt jelentenetek a fiatalokra nézve a Jobbik, FIDESZ, és KDNP nevű politikai pártok?

Figyelt kérdés
Elvégre intoleranciára és besugóságra nevelik a fiatalságot.

2015. márc. 27. 14:18
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
62%

Persze igen tudom, most hirtelen te meg népszámláló lettél :D. Teljesn nyilvánvaló.

De ha az is lettél volna, a kommented csak akkor lenne egyáltalán hitelt érdemlő, ha te lettél volna az, aki odamegy minden emberhez és kifaggatja, a kérdés után pedig megkérdezi, hogy hogyan értelmezte a kérdést.

Komolyan mondom, ez az egész kezd átcsapni önmaga paródiájába. Mindjárt megjelenik egy pap, aki elmondja, hogy senki nem jár templomba, aztán mi lesz a következő? Termiinátor? Tessék, lehet egymásra licitálni.

2015. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
85%
Nem számít a párt neve, hanem az hogy ezekben milyen számban vannak jelen azok az elemek, akik a rendszerváltás előtt aktívan kiszolgálták az emberek megfigyelésére és gyötrésére szolgáló szerveket. Ügynökök, vérbeli kommunisták, szélkakasok, jó káderek. Hol vannak most? Jó pozícióban. Ez jelenti a veszélyt.
2015. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
3%

# 31

Jajistenem, miért nem mondtad, h ostoba vagy? Akkor nem vettem volna a fáradtságot, h ide írjak.

Éljél csak a saját kis világodban, ahol Magyarországon 4-ből 3 ember vallásos...

2015. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

33:

csak nem most jöttem le a falvédőről.

2015. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
29%
Minek ez a nagy veszekedés? Magyarországon nem vallásos 4-ből 3 ember, ez tény. Aki azt mondja, hogy ennyi vallásos ember van, az nézzen körül, kérdezgesse meg az ismerőseit aztán majd pofára esik (hacsak nem valami keresztény közösségben él, ahol mindenki vallásos és ebből kiindulva azt hiszi, hogy az egész országban így van).
2015. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
69%
A 75% brutális túlzás. Inkább olyan 20-30 lehet, akiket ténylegesen foglalkoztat a hit kérdése, nem pedig "apám az volt, én is az vagyok". Még ennek is jó része az értelmesebb fajtából kerül ki, aki nem gondolja úgy, hogy a saját értékeit másokra kéne erőltetni. Az 54%-oshoz hasonló gondolkodásúak beférnének egy stadionba.
2015. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
48%
A Fidesz, KDNP, MSZP, DK, Együtt, LMP és a többi szélsőliberális gittegylet mind károsak a fiatalokra is, meg az egész magyarságra is. A Jobbik nem, mert ők hazaszeretetre, demokráciára, értékelvűségre, rendre nevelik a fiatalságot.
2015. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
85%
Úgy is fogalmazhattál volna a kérdésben, hogy a melegeknek veszélyben kell-e éreznie magukat az intolerancia miatt, mivel nyilvánvalóan erre megy ki a dolog. A fiatalokra nézve nyílván nem jelent veszélyt, de nem is b*zi minden fiatal, szerencsére.
2015. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 sandorka25 ***** válasza:
36%
Kérdező, én Jobbikos vagyok és keresztény is vagyok. Az MSZP, a DK, az Együtt, a Fidesz, a KDNP, az LMP és a PM káros a fiatalokra és a felnőttekre is! Én és a barátaim a Jobbikra szavaztunk és mindig is ráfogunk szavazni, mivel a Jobbik egy hazaszerető és normális demokráciát szeretne Magyarországon. A Jobbik mindig is kiáll a magyarokért és nem szeretik a Fideszeseket, a KDNP-seket és a többi pártot!
2015. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Én meg nem szavazok a jobbikra, én lengyel-magyar vagyok és keresztény. A jobbik engem arra emlékeztet akik megszálltak lengyelországot.
2015. márc. 27. 16:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!