Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszélyt jelentenetek a...

Veszélyt jelentenetek a fiatalokra nézve a Jobbik, FIDESZ, és KDNP nevű politikai pártok?

Figyelt kérdés
Elvégre intoleranciára és besugóságra nevelik a fiatalságot.

2015. márc. 27. 14:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%

"A Jobbik mindig is kiáll a magyarokért és nem szeretik a Fideszeseket, a KDNP-seket és a többi pártot!"

Nem szereti a fideszt, mégis abból vált ki és annak nyal be. Hazaszerető párt különben sem oroszbarát, főleg 56 után.

2015. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
38%
A liberátor, antimagyar főnökeid jelentik a legnagyobb veszélyt, és nevelik ki az olyan áltoleráns liberálnyikokat mint ti. :)
2015. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"Én meg nem szavazok a jobbikra, én lengyel-magyar vagyok és keresztény. A jobbik engem arra emlékeztet akik megszálltak lengyelországot."


Tehát a náci Németországra és a kommunista Szovjetúnióra emlékeztet Téged. Nagyon tetszik!! :))

(Mert e kettő szállta meg, és osztotta föl egymás között a nagy L-lel írandó Lengyelországot...)

2015. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező!

Kérdésed félrevezető!

Te tulajdonképpen - ahogyan átolvassa az ember a válaszaidat, megjegyzéseidet - Te azt szeretnéd kérdezni, hogy a .......stb. pártok veszélyt jelentenek-e a MELEG fiatalokra nézve?

2015. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Nem csak a meleg fiatalokra nézve, hanem, az egész fiatalságra, mert normálisnak állítják be gárdát, a birka menetet, meg, hogy normális cigányozni, b*zizini, zsidózni.
2015. márc. 27. 20:32
 46/50 anonim ***** válasza:
73%

"az egész fiatalságra, mert normálisnak állítják be gárdát, a birka menetet, meg, hogy normális cigányozni, b*zizini, zsidózni."


De gondolom nagy Mo-s ábrára hímtagot rajzolgatni, magyarozni, vidékizni, nácizni, fasisztázni, korona másolattal gatyában "parádézni" tök normális mi? :D

2015. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Én még nem hallottam olyat, hogy valakit lemagyaroztak volna, amúgy Adyt is meg vádolták, hogy gyalázza a magyarságot, mind a verseivel, mind az újságírói munkásságaival, aztán mostanság ő a legnagyobb költőnk :)
2015. márc. 27. 20:45
 48/50 anonim ***** válasza:

Ja akkor gondolom a "mélymagyar" és társai nem is számítanak annak? :D


Meg hát a többi is helytálló, szóval gyenge kis kérdés (kérdés, inkább vártad a megerősítést az elvtársaidtól) ez. :)

2015. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!


Ady költészetét és főképpen újságírói munkásságát mélyebben kellene tanulmányoznod....

Az iskolákban a költészetét tanították, jó pár évtizedig a verseiből kimazsolázták az uralkodó politikának ideológiailag megfelelőket. A felsőfokú intézményekben sem volt sokkal másabb a helyzet.

Ady zseni volt, ami a gondolatai kifejezésmódját illeti, de sajnos, főként újságíróként, igen sok kárt tett saját népének, mert emberként igen gyenge volt, politikusnak pedig, ... arra nincs jelző.

2015. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
57%

49:

Felesleges, nem érdemes ennek itt semmit írogatni. Hagyjuk a francba ezt a b**it, nem ért meg semmit; nem is akar. Csak megerősítést várt, de hát nem jött be, nem olyan válaszokat kapott, mint amilyeneket várt. Csak az időnket rabolja.

2015. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!