Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszélyt jelentenetek a...

Veszélyt jelentenetek a fiatalokra nézve a Jobbik, FIDESZ, és KDNP nevű politikai pártok?

Figyelt kérdés
Elvégre intoleranciára és besugóságra nevelik a fiatalságot.

2015. márc. 27. 14:18
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
72%

# 20


Ilyesmire Magyarországon ne számíts.

2015. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
19! [link] NÉZD MEG csak, hogy mennyi templomba járó ember megy el a templomba :)
2015. márc. 27. 15:00
 23/50 anonim ***** válasza:
60%

22:

Az, hogy valaki nem jár templomba, még nem jelenti azt, hogy nem vallásos vagy nem hívő. Én évente 2-szer járok templomba, ennek ellénre nagyon hívő vagyok, sőt az ismerettségi körömben a legtöbb ember így van.

Ne próbálj meg ködösíteni, és ne vonj le értelmetlen következtetéseket hülyeségekből.

Tudom, hogy számodra ez is rossz hír, de hát nem fogsz ezen sem tudni változtatni ;).

2015. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
27%

a hülye fiatalokra veszélyt jelentenek

általában a hülye embereket könnyebb átverni

2015. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Az egyház megköveteli a vasárnapi templomba járást :).
2015. márc. 27. 15:04
 26/50 anonim ***** válasza:
54%
Megint egy erőltette meleg propagandista.
2015. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
50%

a lakosság 75%-a keresztény szerintem is hülyeség - legfeljebb a 75%-a van megkeresztelve, de talán 5-ből 1 hívő van azok között...

és a vasárnapi zárva tartással az a helyzet, hogy egy kb. 3-4%-os (vagy annyi se) párt, a kdnp rákényszerítette az akaratát az egész országra, ami mellesleg értelmetlen, mert senki se jár jól azzal, hogy vasárnap nincsenek nyitva a boltok

2015. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
37%

"Az általad mondotthoz képest a lakosság 75%-a keresztény. Ez a tény, és nem az, amit ki tudja miből szoptál ki."


Voltam népszámláló 2011-ben, így van némi fogalmam, h mennyire "megbízhatóak" ezek az adatok.

A legtöbb ember ezt a vallásos kérdést úgy értelmezte, h meg van-e keresztelve? A többség igennel felelt, viszont templomban életükben akkor jártak először és utoljára mikor megkeresztelték őket.

Annak a 75%-nak a töredéke az aki vallásos.

Szerintem a magyarországi kereszténységről valósabb képet kapsz, ha benézel egy templomba, h a vasárnapi mise alatt hányan lézengenek.

2015. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
72%

# 25

Igen és?

2015. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
72%

25:

te azt meg honnan is tudnád? Nem követeli meg. És az, hogy valaki hívő, még nem jelenti azt, hogy vallásos. Ezek neked túl bonyolult dolgok, hogy felfogd. Ha nem haragszol, a későbbiekben nem vagyok hajlandó reagálni a kommentjeidre, mert nem fogom erre fecsérelni az időmet. Hidd, ahogy akarod, az a tényeken mitsem változtat. Mindenki tudja, te is, de hazudhatsz magadnak, hátha jobb lesz valamivel neked. Tök mindegy.

2015. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!