Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pontja megvalósítható...

Melyik pontja megvalósítható a Hét Vezér Tervnek (Jobbik-program)?

Figyelt kérdés

Sokszor sok helyen olvastam már, hogy a Jobbik programja megvalósíthatatlan, ill. államcsődöt eredményezne (ha mégis megvalósulna a megvalósíthatatlan).

A kérdésem adott: mi a megvalósítható és mi nem? Mi a jó és hasznos ötlet, ill. mi a haszontalan és hibás elképzelés?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. ápr. 15. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy a nagy és bölcs EU ellenünk fordulna.Lenne gazdasági válság,árfolyam cunami,menekülő befektetők.

Eddig minden jó volt az EU nak?

Mert nekem nem!

Ha ez lesz az nem a Jobbik bűne.

2015. ápr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem hogy megis miert kellene az allamadossagot ujratargyalni?


Tudjuk fizetni, nincs semmilyen csodkozeli helyzet, a finanszirozas stabil.


Pusztan az ujratargyalas szandeka is bedontheti az allampapirpiacot, meg lerughatja a forintarfolyamot a pincebe.


Megis miert elme van ennek? Aki ezt leirja mint programot az szimplan dilettans.

2015. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az utolsóval mélyen egyetértek, pont most mire kezdenék felminősíteni az országot ilyeneket lebegtetni ez egy vicc.
2015. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

El se merem olvasni, mert csak rosszúl leszek. Elég jobbikos baromságot olvastam.

A jobbik marketingfogása miatt fogják megszavazni. Poénos vicces újságok, kellesz a hazának stb stb

2015. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!