Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek, melyik társkereső...

Melegek, melyik társkereső oldal vált be nektek?

Figyelt kérdés
Planetromeo-n már a második profilomat töröltem, mert ott csak a sz.x-re mennek.. :D szóval várom a válaszokat :S

2014. nov. 26. 11:47
1 2
 1/16 pixie.cute ***** válasza:

Nincsen más olyan oldal, ahol annyi ember lenne mint ott :D

Van esetleg...

2014. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 pixie.cute ***** válasza:

gaypoint.hu

randi.gay.hu

Pinkvanilla.hu


Kb ezek :D de kozel sincsenek annyian rajta. :D én is nem reg töröltem magam Romeorol. Szoval hajra :) 19/F

2014. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hiaba vannak sokan romeon, ha nem lehet oket komolyan venni.. Koszi a tobbit, velemenyed van roluk?:)
2014. nov. 26. 12:17
 4/16 pixie.cute ***** válasza:

Van olyan, akit komolyan lehet venni, de kevés... meg kell találni :D Mintha tűt keresnél a szénakazalban....

Hát vanilla kisebb oldal.... randi.gay.hu-n inkább fiatalok vannak, azokból is sok kamus :D Meg a pedofil papák :D De azért vannak normálisak. gaypoint az meg olyan közömbös szerintem... nem voltam fent rajta huzamosabb ideig, csak felregisztráltam nem tudom már mikor, hogy megnézzem a "felhozatalt". :D

2014. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
iboys.cz jött be de én Szlovákiában élek
2014. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
92%
Egyik se. Aki jól néz ki annak valószínűleg az egekbe van az egója, és az egész oldal őt akarja. Legalább is ez az általános tapasztalatom. Olyan "szemérmesebb" fiút meg amilyenre én vágynék, nem hiszem hogy pont ilyen oldalon találnék...
2014. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Mondjuk nem mintha nagyon akartam volna találni bárkit is. :D

Aki nem néz ki atomhiperszuperül, annak kb. tényleg annyi, keressen valami normális kapcsolatot vagy szexet.

A kedvencem: "Nagyon jófej és szimpatikus vagy, de nem szexre." xD

Ammm...inkább már csak akkor lépek fel bármelyikre is, ha mazo hajlamomban vagyok. Néha jó, ha kisírja magát az ember...saját magán. :/

De ez van. És már nem is lesz jobb.

2014. nov. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ti pesszimistábbak vagytok mint én, pedig bennetek bíztam :DDDDDD
2014. nov. 28. 02:18
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Hiba volt. :P
2014. nov. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Én itt ismertem meg a barátom gyakorin :) szóval én ezt az oldalt tudom ajánlani :D

20F

2014. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!