Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ a liberálisok és a...

FIDESZ a liberálisok és a kommunisták házasságából született Likud-imádó szervezet, hisztek nekik? Ők csinálnak majd igazi rendszerváltást? Győzzön a Jobb!

Figyelt kérdés

Orbán Viktor: KISZ-titkár, majd egyházellenes ultraliberális

Stumpf István: Hazafias Népfront alelnöke

Szűrös Mátyás: MSZMP KB tagja, vad kommunista

Kövér László: KISZ-vezető, MSZMP-tag, kommunista káder család sarja, első munkahelye az MSZMP egyik kutatóintézete, majd vad egyházellenes ultraliberális

Rogán Antal: KISZ-vezető, majd antiklerikális ultraliberális


2010. febr. 21. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
Csak egy rövid kommentár még, a FIDESZ-Kisgazda kormánynak több MSZMP-s tagja volt mint, Horn-Kuncze kormánynak. Akkor mi is van most? Hitelesek? Antallnak nekiestek, mikor 15 millió magyarról beszélt, a Trianon-megemlékezések ellen felszólaltak, a drogliberalizáció hívei voltak, minden állami támogatást meg akartak vonni a történelmi egyházaktól, soroljam még? Kolompár Likud Orbán Viktor hiteles személyiség? Szerintem nem! Talán akkor, GYŐZZÖN A JOBB(ik), HAJRÁ MAGYAROK!:)
2010. febr. 21. 23:09
 2/66 anonim ***** válasza:
60%

Ne égessél már minket, Jobbikosokat....

köszi

2010. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
82%
A Fidesz igazából egy ELTE koleszos baráti társaság, aki 20 év alatt már mindenféle politikát kipróbált, csakhogy hatalomba jussanak, és minden haver jól járjon. Ahhoz képest, amilyen hangosan fröcsögnek a kommunisták ellen, a köpönyegforgatókat szemlátomást egész jól megtűrik maguk között. Őket már kipróbáltuk, és elegünk lett belőlük. Én sem rájuk fogok szavazni, de szerintem nem is arra, amire a kérdező.
2010. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Deutsch Tamás: szélső zsidó ultraliberális, egyházgyűlölő

Boross Imre: III-as ügyosztály ügynöke, MSZMP-tag

Martonyi János: A Németh-kormány tagja, MSZMP-s


folytassátok még.:)

2010. febr. 21. 23:11
 5/66 A kérdező kommentje:
23.09-es áljobbikos, Likud-FIDESZ hívők szemlesütve kullogjanak, balra el!:)
2010. febr. 21. 23:12
 6/66 anonim ***** válasza:
38%
szerinted ki a rákot érdekel??Aki rájuk akar szavazni úgyis rájuk fog hiába sorolod hogy ki mivolt...Istenem de szánalom vagy...
2010. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Vonyítanak az Orbán-imádók! Ez találatot jelent! Nem érdekel ki mi volt? Akkor téged nem érdekel, hogy nemzeti vagyon kiknek a kezébe került fillérekért, nem érdekel, hogy a hihetetlen mértékű állami elvonás hova kerül, nem érdekel, hogy mi lesz ezzel az országgal?

Nem cigány vagy, aki nem adózik, csak kap?:) Mert ha adófizető állampolgár lennél, akkor nem tetszene az adóforintjaid ellopása és elherdálása!:) Ha meg lenne benned egy kis tisztesség, akkor hiteles, tisztességes emberek által irányított országot akarnál, nem köpönyegforgató tolvajok által szétlopott országot!:)

2010. febr. 21. 23:19
 8/66 anonim ***** válasza:
26%
Én nem vok áljobbikos, vagy te vagy vmi fizetett provokátor, hogy itt égess minket, vagy vmi eszetlen pártkatona, aki olvasott vmit a kurucon és most úgy érzi, szörnyen okos lett és ezt meg is kell mutatnia mindenkinek nagyhirtelen.
2010. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Politológiát hallgattam, veled ellentétben tudom, mit írok. Te biztos valami átcsábult -ha nem hazudsz, mert erős gyanúm van rá, de tételezzük fel, hogy nem- FIDESZ vagy MSZP szavazó vagy, aki szégyelli a múltját! Tutira! Valld be! Azért a családfád is szívesen megnézném, biztos van benne egy jó adag mocskos folt, ha ennyire érzékenyen érint az igazság!:)
2010. febr. 21. 23:26
 10/66 anonim ***** válasza:
59%
Na akkor tudd meg ki vagyok....Nem vagyok cigány de igazából mit számít ez...Egyetemista vagyok akinek egy diplomája már van meg két fsz végzettsége és 5 okj végzettsége.Két éve van sikeres vállalkozásom amit egy magam építettem fel.....És ami a fontos...nem vagyok fideszes csak egyszerűen ép ésszel gondolkozom mert aki őket akarja,magyarázhatod neki ki mi volt x évvel ezelőtt.de nehogy a következő mondatod ez legyen,elmondom nem is mszp-s vagyok---na dúljál csak tovább sz@r neked hogy az uszításba éled ki magad.
2010. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!