Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ a liberálisok és a...

FIDESZ a liberálisok és a kommunisták házasságából született Likud-imádó szervezet, hisztek nekik? Ők csinálnak majd igazi rendszerváltást? Győzzön a Jobb!

Figyelt kérdés

Orbán Viktor: KISZ-titkár, majd egyházellenes ultraliberális

Stumpf István: Hazafias Népfront alelnöke

Szűrös Mátyás: MSZMP KB tagja, vad kommunista

Kövér László: KISZ-vezető, MSZMP-tag, kommunista káder család sarja, első munkahelye az MSZMP egyik kutatóintézete, majd vad egyházellenes ultraliberális

Rogán Antal: KISZ-vezető, majd antiklerikális ultraliberális


2010. febr. 21. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Izraellel nem kell együttműködnünk, megmondják ők jelenleg is, hogy mit kell tennünk.Neked ébresztő, jó lesz, ha néha kinyitod a szemed.
2010. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti egy nagy makimajom! A többiek hozzászólását köszönöm!

Pusztuljon Likud Kolompár Orbán és csürhéje!

Hajrá Morvai Krisztina! Hajrá Jobbik!

Krisztikém, egy kiváló kampánytanács tőlem! Ha teheted, akkor menj el a Playboy-ba egy fotósorozatra, tovább növelhetnéd a híveid a számát, de ne legyél prűd! Hajrá Morvai Krisztina baba!


ui.: A lányod is jó nő lesz! Jó nőket a Parlamentbe! Pusztuljon Lendvai és társai! Hajrá Morvai Krisztina! Hipp-Hupp-Turupp!

2010. febr. 26. 18:03
 53/66 anonim ***** válasza:
ez már betegsééééééég.....
2010. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
És terjed de nagyon!
2010. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim válasza:
56%
Ma reggelig kételkedtem abban az összeesküvés-elméletben h a zsidók megvesznek minket, meg a médiát is ők irányitják...hát kipróbáltam: Küldtem sms-t a mokkába a köv szöveggel: a fidesz és az mszp is ugyanazon érdekeket képviseli: izraelét!!!...persze h nem adták le...irtam h miért nem adták le az előző uzenetem, persze ezt leadták... még előtte is próbálkoztam pár napja ezzel a szöveggel, de egyszer sem adták le!!! szóval egyértelmű nekem az egész. főleg úgy h bajnai a napokban azt mondta, hogy orbán és mesterházi hazafiak, de a jobbikosok az ördög szövetségesei stb......egyértelmű mi folyik itt...eddig nem akartam elhinni, de ez már biztos...a fidesz is a zsidóság érdekeit képviseli testvéreim, az ország, a népünk el van veszve....ez a nagy igazság....
2010. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:43


Gondolom ezek után tudod, hogy kire kell szavaznod! Pusztuljon Likud Kolompár Orbán Viktor! Virágozzék a nemzet rózsája, Morvai Krisztina szexszimbólum!

2010. febr. 26. 23:53
 57/66 anonim ***** válasza:

"Virágozzék a nemzet rózsája, Morvai Krisztina szexszimbólum!"


hát ha neked Lendvai Ildikó jobban bejön.... :D

2010. febr. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Az egy aszalt csontváz, ilyen a pártja is.
2010. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

"Politológiát hallgattam, veled ellentétben tudom, mit írok."

Én is szoktam hallgatni Jimmy Hendrixet, mégsem tudok gitározni...

2010. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz gitározni, ne szólj be....
2010. febr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!