Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Nem érzitek...

Jobbikosok! Nem érzitek kellemetlennek, hogy a gyikhu a tizenéves, fűvel-fával összefekvő, aztán terhesség miatt aggódó kislányok és a fütyiméretük miatt aggódó fiúkák után a kérdésnek álcázott jobbik reklámokról kezd hírhedtté válni?

Figyelt kérdés

Mert számomra ez rém égő lenne és sürgősen abbahagynám a jobbikreklám-kérdések kiirkálását, csak magatokat égetitek egy ideje.

Vagy esetleg ez a két réteg egy és ugyan az? Esetleg a szellemi színvonal hasonló?


2010. febr. 22. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
A liberális provokációt kihagytad a felsorolásból!
2010. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Minden egyes Jobbik szavazó egy élő hirdetőtábla. Nem tudnak úgy beszélgetni, hogy ne agitálnának is közben. Rosszabbak, mint a Jehova tanúi meg a szcientológusok. Elérték nálam, hogy minél több fanatikussal találkozom, annál messzebb érzem magam a pártjuktól. De már csak röhögök rajtuk egyet, aztán továbbmegyek.
2010. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ember ez nem provokáció, hanem tény. Persze fel lehet fogni minden negatív kritikát "liberális provokáció"ként (nem vagyok liberális, de annyi baj legyen, rávilágítottam a jobbikosok infantilizmusára, úgyhogy liberális vagyok, csoda, hogy nem zsidóztál le egyből...) és el lehet utasítani egészen nyugodtan, ezt hívják struccpolitikának.
2010. febr. 22. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:

ugyan. bőven van minden oldalról kérdés, nem csak a jobbikosoktól.


mellesleg szerintem rajtatok is áll a dolog. Ha nem élveznétek, hogy válaszolgattok ilyen kérdésekre meg, hogy anyázzatok, stb,, akkor nem írnák ki őket, magyarul durván rámondhatjuk, hogy igény van rá.

2010. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Kikérem magamnak! Jobbik szavazó vagyok, azaz leszek, de egyetlen embert sem akartam sem itt az oldalon, sem a közvetlen vagy tág környezetemben rábeszélni arra, hogy politikai nézeteit változtassa meg (őszintén szólva hidegen hagy ki kire fog szavazni, majd meglátjuk úgyis az eredményeket előbb vagy utóbb)! Inkább azt nevezném kínosnak és égőnek, ahogy a két nagyobb párt (Fidesz és MSZP) hívei folyton támadják a Jobbikot (és egymást), minden mögött provokációt sejtenek, ráadásul nevetséges módon általánosítanak! Nem csak az alapján kéne megítélni egy pártot, hogy x oldalon néhány tíz ember buta, ostoba ál-kérdéseket tesz fel és élvezi azt, hogy ilyen jellegű vitákat gerjeszthet! És ezt úgy érzem, valamennyi pártra vonatkoztathatjuk, hiszen ilyen ál-kérdéseket ugyanúgy feltesznek MSZP-s és Fidesz-es szavazók is! Csak kicsit utána kéne keresgélni!
2010. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Talán a számodra furcsa az hogy létezik a liberalizmus pusztító szélsőségén kívül is élet, talán néha a szemed is kinyithatnád néha. A Jobbik népszerű gyűjtőpárttá kezd alakulni, amit tudom hogy neked nehéz megemészteni, de ez van. A deviáns magatartásáról híres szűk de hangos és szélsőséges réteg az pedig pontosan a liberális, porszeme a társadalomnak. Ez a porszem mint a gazdasági, mint az erkölcsi felfogásában mára megbukott és csak hibahatár alatt mérhető!Természetesen nem tűnt el a liberalizmus az emberekből, csak egy jelentős része, megértette hogy amiről eddig a szobrát látta formálódni, az csak illúzió.

Hogy a szabadság nem egyenlő a devianciával, és a másokon uralkodni igyekvő felfogással. Hogy a liberalizmus sokszínűségével pontosan ellentétes az a kirekesztés és áll intellektus ami a magyar felfogásban érvényesült.

Ahogy azt is, hogy a liberalizmus mindenkiben meg van, csak a jelenlétnek van egy társadalmilag elfogadott mértéke, ami keretet ad az értékeknek és nem vált ki ellenérzést a nagy többségből.

Szóval a fűvel-fával összefekvő, vagy homokosan vonagló, és a társadalom számára provokatív áll liberális fiatalokat, nem hogy a Jobbikosokkal nem érdemes összekeverni, de társadalmat kitöltő MSZP s, Fideszes, és az értékítéleteiben egészséges liberálisokkal sem.

Nem találok semmi kivetnivalót abban hogy sok szó esik a Jobbikról, hiszen akinek van mondanivalója, az beszél.

Mivel minden eddig aktív parlamenti erőből csak a passzivitás és az egymás támadása érkezik, törvény szerű hogy a Jobbikról több szó esik. Nem beszélve arról az apróságról hogy a népszerűségének az arányai jelentkeznek a tendenciában. Ha lenne mondanivalója másoknak is, talán több szó esne róluk is, és nem csak a botrányok szaga sugárzódna bizonyos nevek hallatán. A Jobbik valamit letett az asztalra, amit lehet kedvelni, vagy elutasítani, de vitaalapnak csak ez tekinthető. Amit jól illusztrál hogy, soha nem alternatívákat vet fel az aki Jobbik ellenes. Nem mondja hogy szerintem, vagy a pártom szerint ez lenne a megoldás, vagy ezt így elképzelhetőnek tartom, csak hogy nem megvalósítható, stb. Sajnos közben a lehetőségeinket teljesen elfelejti, és nem ad 1db racionális alternatívát sem.


Most akkor kikkel is van az igazi baj?

2010. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
A Jobbik még nem tett le semmit az asztalra!Az elképzeléseik nem tettek.Ha majd tesznek is valamit,akkor beszélhetsz!Erre viszont aligha kerül majd sor.A programokról sokan elmondták már a véleményüket,de még annyira sem érdemesítitek,hogy elgondolkodjatok rajtuk.
2010. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

A Jobbik még nem tett le semmit az asztalra!Az elképzeléseik nem tettek.Ha majd tesznek is valamit,akkor beszélhetsz


Tényleg?

Szerintem meg sok tekintetben többet tett mint ami egy parlamenten kívüli párttól elvárható, hiszem olyan ügyeket feszeget amiket még senki nem mert vagy tudott.

Agytalan demagógia azt elvárni egy eddig parlamenten kívüli párttól és a szemére vetni hogy nem csinált semmit. Hiszen már így is egyfajta kényszert váltott ki a semmit tevőkből, hogy legalább a látszata legyen meg annak hogy valamit tenni akarnak.


De kik is valójában akik nem akarnak vitába szállni a Jobbik elképzeléseivel?


Akiknek ez a mai rendszer kínálja a legális és az illegális megélhetőséget, és olyan szinten kellene szembesülni és konfrontálódni az eddigi megközelítésükkel ami a pusztulásukat jelentené! Szánalmas ez a kitérés, a válaszok megkerülése, a részükről. Hiszen tudják hogy elkerülhetetlen, és inkább feláldozzák az ország fejlődésének egy jelentős lehetőségét, csak hogy a hatalmuk egy kicsit meghosszabbíthassák.

2010. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mennyire igazad van,tegnap kint fagyoskodtam a ház elött,mert egy muksót hallgattam,hogy miért kell "rájuk "szavazni.Ha elindultam befelé,jött utánnam.

Ja az Fideszes volt.

(a vicc:ugyanezt előadta a jehovás szomszédnak is.Mondhatjuk agykapacitása közelití a 0-át.Még szerencse hogy akkora értelmiségnek tekintik magukat)

2010. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az új kedvenceim a pesti aluljárókba erődemonstráló/szórólapozó jobbikos brigádok. Ott áll középen egy magyar zászló alatt 3 kétajtós szekrény és csupa 15 körüli kisgyerek rajongja körbe őket. Komolyan mondom ennél groteszkebb dolgot nem sokat láttam még életemben :)
2010. febr. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!