Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP egykori nagyarányú...

Az MSZP egykori nagyarányú népszerűségvesztéséhez a 2008-ban kirobbant gazdasági világválság is hozzájárult?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
az IS, meg az öszödi beszéd kikerülése is, meg a tandíj és vizitdíj bevezetése is, meg az egyre szélesebb körben terjedő elégedetlenség is, sok tényezője volt, valóban köztük van a gazdasági válság is, mivel sokan kezdtek el sokkal rosszabbul élni, és sokan hibáztatták miatta a kormányt
2015. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mértékben. Ha tele lett volna a hasa a zembereknek, megbocsátották volna a zőszödi beszédet.
2015. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg a többi hülyeségük is.
2015. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag az öszödi beszéd már földig is rombolta a népszerűségüket
2015. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak kevéssé. Legjobban a Fidesz járatta le, részben hazugságokkal. Ahogy teszi ma is.
2015. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

A gyurcsány szó szerint a kopórsóba tette az MSZP-t ! Ezt jól megmondta a Csintalan, aki sok hülyeséget zagyvált, de ebben igaza volt, szerintem MSZP-s régi barátai mondták neki.


Lehet az Orbán küldte Gyurcsányt az MSZP-be. Az a sok zagyva értelmetlen hablaty amit az levágott, böszmeségei és autista kézmozdulatai teljesen röhely tárgyává tették azt a szerencsétlen pártot

2015. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha gyurcsány irányította volna a pártot, csak nagyon nem erről volt szó hanem a széthúzásról. Itt mindenki 6 éves volt az öszödi beszéd idején?
2015. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Tárki grafikonját a 2006-2010 közötti időszakról. Abból az látszik, hogy rögtön a választás megnyerése után zuhant az MSZP óriásit, aztán stagnált, és bármilyen meglepő, de az őszödi beszéd szeptemberi kirobbanása után 2006 decemberéig még emelkedett is a népszerűségük. Onnantól ismét egyre lejjebb kerültek és a gazdasági válságtól kezdődően valóban olyan mélyre kerültek, ahonnan már nem volt visszaút.

Az őszödi időszak mindenesetre érdekes.

2015. ápr. 28. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

"Az őszödi időszak mindenesetre érdekes."


Ha a vágatlan verziót meghallgatod, szerintem nem mindenki egyformán gondolja azt hogy ez rossz lett volna.


A magyarok szerint az önkritika hibás gondolat... nem szabad önkritikát gyakorolni. Mert akkor megbuktatunk. Nekem egy olyan ember jött le belőle, aki ugyan úgy lopott/csalt hazudott mint a többi 10e politikus, csak neki kicsit tele lett a töke az egésszel...


De mielőtt szavamon fogtok, nem akarom pozitívan feltüntetni Gyurcsányt, csak van az éremnek egy másik oldala is.


Pl a 2006-os tüntetések, nem mindenki nézte jószemmel hogy randalíroznak az utcán... és bárki/bármit mondjon az akkori dolgokban vastagon benne volt Fidesz is.


Nem vagyok sem fidesz sem mszp fan, sőt még jobbikos sem, de ez az egész 2006-os események, inkább politikai operett volt, mint a nép "lázongása"

2015. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!