Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobboldal toleráns lenne...

Ha a jobboldal toleráns lenne a melegek felé, akkor a melegek abbahagynák végre a nemzetellenes oldal támogatását?

Figyelt kérdés

Nagy probléma Magyarországon 1990 óta, hogy a melegek az SZDSZ-re, MSZP-re, DK-ra szavaznak, amik amerikai és izraeli érdekeknek szolgáltatják ki az országunkat, mert ezek a párton nem diszkriminálják őket.



Mikor fogja észrevenni a jobboldal, hogy úgy lehetne a melegekből a legkönnyebben ármánykodó zsidó helyett eurázsiai hazafit kovácsolni, hogyha abbahagyják ezt a retorikát, hogy a homoszexualitás egy betegség, és hasonlók?



2015. máj. 4. 19:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:26

hát márpedig ha picit is figyeled fórumokon az emberek véleményeit ezek a meleg felvonulások többet ártanak mint használnak..

attól hogy mászkálnak együtt a melegek, mitől lesz jobb a megítélés? ezt elárulod nekem?

adjanak le tv-ben interjút pl emberjogi képviselővel meleg témában, vagy szólaltassanak meg néha full random ezt bevállaló teljesen normális meleg embereket, hogy lássa a társadalom, hogy ők is értelmes nromáis emberek vagy bármi, ezekről elhiszem hogy javít a megítélésen, de az hogy mászkáltok évente egyszer és utána nagy média felhajtás lesz, csomó ember odamegy gyűlölködni stb atrocitások vannak meg ilyesmik ez nem értem miben változtat a megítélésen, várom a véleményed róla, komolyan érdekel, miért gondolod úgy, hogy ez bármit is segít

2015. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

# 16


Ha ismernéd a pride történetét tudnád miért indult el.

Amúgy meg az emberek 98 %-a normális ruhában vonul fel,teljesen átlagosan. A TV pont azt a 2%-ot mutatja,akit nem kellene. Ergó,nem a melegek szitják a feszültséget,hanem a TV-k,akik azt a 2%-nyi szerencsétlent mutatják. Igen,őket énis szerencsétlennek tartom.

2015. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%

1)Szerintem nem csak a melegek szavaztak anno az SZDSZ-re, MSZP-re, DK-ra, stb-re.


2)Nem tudom, hogy te melyik részén laksz az országnak, de én nem szoktam az utcán nemzetellenes ármánykodó zsidó melegekkel találkozni. :D


3)Eurázsiai hazafi? Én úgy tudtam, hogy Közép-Kelet Európában vagyunk.

2015. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%

teljesen mindegy, hogy normális emberek vagy nem normlis emberek vonulnak fel, az érdekelne, miért gondolod azt, hogy ettől javul a megítélése a melegeknek, hogy felvonulnak?

szerintem semmit nem javít rajta, általában azért szoktak felvonulni az emberek, hogy visszhangja legyen, hogy felkeltsék az emberek figyelmét..

a melegeknek pont hogy nem a figyelmet kéne felkelteni, hanem fordítva, azt kéne megmutatni, hogy ugyan oylan teljesen átlagos ember a meleg ember is, semmi oylan nincs benne, ami miatt meg kéne különböztetni másoktól, vagy ami miatt extra pozitív vagy negatív figyelmet érdemelne, csak azért mert meleg..

most akkor mire jó a felvonulás?

2015. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%

# 19


Még egyszer elmondom. Nézz utána,miért van Pride felvonulás. A kérdésedre választ fogsz kapni. Amúgy Hitler a homoszexuálisokat is gázkamrákba zárta,ami azért érdekes,mert egy csomó ideig nézte az SS katonák közötti homoszexualitást tétlenül,majd egyszercsak gondolt egyet,és más lett a véleménye ezzel kapcsolatban,ami bizonyítja,hogy nem volt kiszámítható ember.

A melegek,vagyis a mi mozgalmaink Hitleri idők után indultak el. Talán ha Hitler nem lett volna ilyen,ma egész máshogy nézne ki a melegek világa. Igen,ez esetben lehet nem kéne beszélnünk róla,mert azt gondolnánk,mindenki elfogadja. De tudván,mit csinált sok homoszexuálissal is a VH. alatt,így nem ülhetünk tétlenül,és nézhetjük,ahogy az emberek homofóbok. Minnél több embert kell magunk mellé állítanunk,hog yugyanolyan emberek vagyunk,akár melegek vagyunk akár nem.

Lehet lepontozni.

2015. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésem, a felvonulás MOST miben segíti a melegek megítélését? Ez egy igen egyszerű kérdés szerintem, mégis kitérsz mindig a válasz elől.. Értem én, hogy fontosnak tartod stb, de gondolj bele mélyebben, mitől változna attól egy meleg ellenes ember véleménye, hogy felvonulsz az utcán? Most ettől hirtelen rájön, hogy hülyeség homofóbnak lenni?

Amúgy nem pontozok le semmit, mivel a véleményedet írod, attól, ha nem értek veled egyet, még hasznos a válaszod

2015. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
51%

# 17


A felvonulás csupán egy záróesemény. Az egész felvonulás előtt 2-3 napig vannak programok,amiken nem csak melegek vehetnek részt. Hanem akárki. Van mindenféle program,évente változó általában,ha jól emlékszem. Filmeket vetítenek,nem csak meleg filmeket,vannak ismerkedések,melegekről szóló felvilágosító programok,stb. Feltehetjük a kérdést,hogy akkor ezekre eleve csak azok járnak akik elfogadják a melegeket. De ez nem így van,minden évben az esemény előtt meg van hirdetve,hogy hozzanak olyanokat is,akiket taszít a homoszexuális téma,azaz nem akarnak erről tudomást venni,nevezhetjük őket is homofóboknak. Őnekik vannak ismerkedések,amikor kifejtheti,miért az a véleménye,ami.A programok végén általában már más a véleménye. A felvonulás pedig amolyan "Happy end" ahol sok olyan van akik részt vettek a programokon,és már nem egy homofób ember,hanem teljesen elfogadja,hogy létezik ez a dolog.

2015. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert a jobboldal keresztény a Bibliában pedig benne van, hogy a melegek pusztúljanak el és a pokolra fognak jutni. Innentől kezdve a melegek nem támogassák a jobbóldalt
2015. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#18 ezt így pozitívumnak tartom, amit leírtál, de továbbra is az a véleményem maradt, hogy a végén a felvonulásnak nincs semmi pozitív hatása, ha nem lenne, és inkább a 3 nap maradna és azt kapná fel a média, még el is mennék rá, a baj az, hogy a melegfelvonulás nagyobb hír, ezért mindig arról írnak, és akármit tesznek, nagyobb hír is marad, mivel sosem megy végig incidens nélkül, így legtöbb emberhez csak ez jut el..

ha nem lenne a felvonulás a végén, hír lenne az is hogy 3 napig ilyen rendezvények vannak, kénytelen lenne a média ezt a kisebb hírt is felkapni, mivel nincs nagyobb a témában..

a felvonulás csak egy támadási felület az egész rendezvényen ha jobban belegondolsz.

2015. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
63%

# 20


A magyar médiától ennyi tellik,nyugat-európában nem a felvonulás a téma,az ott teljesen megszokott,ott elsősorban a programokra van helyezve a fő hangsúly.

2015. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!