Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobboldal toleráns lenne...

Ha a jobboldal toleráns lenne a melegek felé, akkor a melegek abbahagynák végre a nemzetellenes oldal támogatását?

Figyelt kérdés

Nagy probléma Magyarországon 1990 óta, hogy a melegek az SZDSZ-re, MSZP-re, DK-ra szavaznak, amik amerikai és izraeli érdekeknek szolgáltatják ki az országunkat, mert ezek a párton nem diszkriminálják őket.



Mikor fogja észrevenni a jobboldal, hogy úgy lehetne a melegekből a legkönnyebben ármánykodó zsidó helyett eurázsiai hazafit kovácsolni, hogyha abbahagyják ezt a retorikát, hogy a homoszexualitás egy betegség, és hasonlók?



2015. máj. 4. 19:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen nem kéne tudomást venni róluk. Megkülönböztetünk embereket pl. szemszín alapján? NEM! És van, aki az utcán a szemszínével menőzik, mások privát szférájába hatolva? NEM! Mindkét fél fogja vissza magát, és ne legyen egyáltalán része a politikának.
2015. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

azt én sem értem, hogy miért baj az, ha valaki teljesen közömbösen fogja fel ezt a témát.. azzal mi a baj, aki nem védi őket, csak egyszerűen nem érdekli hogy van ilyen?

ez sztem valahol már a kikiáltom a világba hogy meleg vagyok ezért foglalkozzatok velem téma..

velem sem foglalkozik pluszban senki azért mert heteró vagyok,

most akkor egyesével ki kéne állnom minden társadalmi réteg mellé? kb felvonulásokból meg rendezvényekre mászkálásból állna az életem, mivel minden ember más, és minden témában vannak az átlagtól eltérő emberek

2015. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%

ma 22:24

ezzel teljesen egyet értek, a magyar média sajnos tényleg szinten alul van már, ennek meg is vannak az okai, pl nem a kommunikáció szakokat kéne kurtítani, hanem a médiumokat kéne rákényszeríteni hogy megfelelő végzettségű embereket alkalmazzanak..

az viszont nem értem, hogy ha ilyen a média, attól még nem kéne alájuk adni a lovat azzal, hogy még egy hatalmas támadási felületet is adunk nekik, és most nem egyszeri dologról van szó, hogy nem tudjuk hogy visszafelé fog elsülni, már bőven volt idő kitapasztalni, hogy a magyar médiában sajnos nem alkalmas eszköz ez a felvonulós része a dolognak, jó biztos van hagyománya az ilyeneknek meg ilyesmik, oké, de nem kéne alkalmazkodni?

ha tudom, hogy vmi a mai korban nem úgy fog elsülni ahogy az máshol van, vagy ahogy régen, vagy ahogy azt terveztem és amit el akarok érni vele, akkor inkább módosítok a dolgokon, mivel mást nem tudok tenni, vagy tűröm, hogy negatívan visszaüt, vagy alkalmazkodok a korhoz és társadalomhoz..

ha azt várod, hogy a másik ember toleráns legyen, akkor neked is néha engedned kell, vagy milyen jogon várod, hogy más toleráns legyen veled, ha te sem vagy képes mások szemlélet módját elfogadni, és együtt élni vele?

másokat megváltoztatnál, de elvárod, hogy mások ne akarjanak téged megváltoztatni?

2015. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ma 01:14

én a hozzád hasonlókat zárnám gázkamrába (mielőtt ezzel jössz, nem azért mert meleg vagyok, csak egyszerűen néha leakadok azon, hogy emberekben milyen minimális szintű tolerancia sincs)

ja és ha ez nem tetszene, így jártál :D

2015. máj. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
31%

,,Amúgy meg az emberek 98 %-a normális ruhában vonul fel,teljesen átlagosan."


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
31%
meleg vagyok és Jobbikos, egyébként meg Magyarország 4-5%-át teszik ki a szexuális kisebbségek, nem hiszem hogy a Jobbiknak pont az a pár % hiányozna az abszolút győzelemhez
2015. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés értelmetlen, mert:


1. Magyarországon nincsen jobboldal, csak magukat jobboldalinak hazudó, álnemzeti kommunisták, akiknél a nemzet szónak új értelmet adnak, ez alatt csak magukat értik, ezért mindenki más a szemükben nemzetellenes.



2. A melegek között ugyanúgy vannak fideszes, jobbikos szavazók is, mivel nem homogén csoportról van szó, nyilván alulreprezentálva vannak az ilyen pártra szavazók, de nem hiszem, hogy csettintésre változna, ha ezek a pártok hirtelen azt mondanák, hogy elfogadják a melegeket, hiszen ki hinne nekik.


3. Egyébként azt is látni kell, hogy a melegellenesség egy egyszerű populista fogás, ezen nem érné meg változtatniuk ezeknek a pártoknak, mert rengeteg szavazatot nyernek az uszítással. Egyébként a Fideszben is rengeteg meleg van.

2015. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%
Ami a felvonulást illeti, én korábban elleneztem, mert azt gondoltam, hogy csak árt a melegek megítélésének. Ma már nem így gondolom, azért nem, mert a felvonulás elindít egy társadalmi párbeszédet a kérdésről, ami bizony hosszútávon tényleg nagyobb elfogadást fog eredményezni.
2015. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom,számomra a nacionalizmus érthetetlen dolog.

Mármint a középkorban kb érthető eszme volt.


Ma már teljesen értelmét veszti.Ma már bárki megtanulhat angolul,gyakorlatilag a világ fejlett része olyan,mintha egy állam lenne.Ugyanaz a kultúra,szokások.


Szerintem minél több nemzet van,annál rosszabb,mert ezek a sok kis országok egymás ellen versengenek a koncért.

És mindegyik élén egy kis helyi diktátor áll,aki azt harsogja nekik,hogy mindent értük tesz.Közben meg a legtöbb helyen csak kihasználják őket.


Ha kevesebb nemzet lenne,egyszerűbb lenne a világ,egységesebbek lennének a törvények,kevesebb lenne a korrupció.


Mi a különbség egy szerb vagy egy norvég között?

Semmi.

Annyi,hogy nem egy nyelvet beszélnek,kb..de angolul megértik egymást,ha csak egy alap szinten is.

2016. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29#, középkorban nem volt nacionalizmus, az a felvilágosodással jött. Csak a magyar királyt szolgáló nemesek számítottak magyarnak, akkoriban még a fajelmélet ismeretlen volt.
2016. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!