Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne jó, ha a Jobbik...

Miért lenne jó, ha a Jobbik bekerülne a Parlamentbe vagy hogyha kormányt alakítana?

Figyelt kérdés

Szerintem nem lenne jó, sőt az ország amúgy is rossz gazdasági és politikai helyzetben van. Ráadásul csak fokozná a rasszizmus népszerűségét.

Akik meg úgy gondolják, hogy a Jobbik nem szélsőséges párt, azok szerint miért akarja fejleszteni a hadsereget, bevezetni a csendőrséget, visszaállítani a Magyar Gárdát?

Csak a hülyék nem veszik észre, hogy szélsőséges párt.

A pártprogramjukban túl sok "jót" ígérnek és bűnbakokat keresnek - tipikus szélsőséges párt.

Csak ésszerű, logikus válaszokat írjatok!


2010. febr. 23. 20:13
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne jó?!?!

Ezért:

[link]


Egyébként pedig kikérem magamnak, (veszem a bátorságot a több százezer demokratikus, becsületes Jobbik szimpatizáns nevében is), hogy engem egy olyan valaki "szörnynek" tituláljon, aki tönkretette, kilopta Magyarországot! Ők nevelgették bennem a gyűlöletet több éven át, mert itt mindenkinek mindenhez joga van, csak nekem a becsületes magyarnak "kuss" a neve! Hajrá JOBBIK!!!

Lássátok be, hogy rendnek kell lenni, rendet kell tenni, nincs tovább! És ez nem jelenti azt, hogy szétverjük a parlament kapuját és legyilkolunk mindenkit, aki nem úgy érez, ahogy mi.

2010. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszem elég választ kaptál már, én csak egy valamit emelnék ki: "miért akarja fejleszteni a hadsereget?" Esetleg azért, mert minden valamit érő országnak van hadserege és nem csak a geopolitika kegyeire van rászorulva.
2010. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
91%
Mert leirtaná a zsidajt.
2010. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 BeerHunter ***** válasza:
91%

Azért szélsőséges, mert csendőrséget akar felállítani? Nézz már rá a rendőreinkre, könyörgöm. A másfél méter magas szőke műkörmös rendőrnéni mér be a 30-as táblánál 35-el! Két utcával lejjebb meg valakinek elvágják a torkát 500 szép magyar Forintért. Igen! Nem fehér ember, és pontosan 500-ért. Na pl. ezért kell csendőrség, tudod?

Persze, csak follyon a csapból, mi? Roppant nagy intelligenciáról tettél most tanúbizonyságot.

Magyar Gárdáról meg csak annyit, hogy mit ártott az bárkinek is bármit? Amondó vagyok, hogy akinek nincs vaj a füle mögött, annak nem kell félnie semmitől, nemde?

Jah, és rasszizmus. Lehet, hogy rosszul gondolom, de talán mindenféle megkülönböztetéshez két fél kell. Tehát, ha valaki utálja a cigókat, arról maximum a cigányok tehetnek, mert én nem láttam sehol olyan plakátot, hogy utáljuk a cigányokat, sőt... Tádám, de mégse szereti őket senki (aki valóban élt is köztük/mellettük). Na vajon ez miért van? Tipp, ötlet? Segítek. Mert nem képesek beilleszkedni, és civilizált ember módjára viselkedni, azért! Ha ez valaki(k)nek szúrja a szemét, akkor nehogy már ők legyenek a csunyabácsik!

Azt hiszem mindenre válaszoltam.

2010. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jobbik is egy kacsa, csak rendkívül jól hangzik, mivel azt mondja:


"Emberek, csináljunk már valamit, ne csak pofázzunk!"


De nem lenne ilyen sikeres a globalista hatalmakkal szemben, ha igaz lenne, hogy igazi ellenálló. Ha tudnák, hogy veszélyes rájuk, egy ujjpöccintéssel elsöpörnék a semmibe.


Nem gyanús nektek, hogy itt van egy olyan hatalom, mint a Globalista Rend, és akkor itt van egy átlagemberekből szervezett kis pártocska, aki 1-2 év alatt simán megdönti a hatalmas földi birodalom magyarországi helytartóságát, ráadásul a saját fegyverükkel (demokratikus korlátok között maradás)?


Nem tűnik fel, hogy túl simán megy az egész? Pont mintha egy álom lenne...

2010. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 BeerHunter ***** válasza:
91%
Bírom az összeesküvés elméleteket:)
2010. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
91%
Én is.. D
2010. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Rasszizmus szó egy kicsit mást jelent:

olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi és politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel"

Szerintem csak az a beszűkült látásmódúak gondolkodnak így.

Azt gondolod a Jobbik soha,semmit nem fog elsumákolni,eladni?Ne legyél már naív?"



Tömören: Egyenrangú vagy a zsidajjal és a cigóval.

2010. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Tömören: Egyenrangú vagy a zsidajjal és a cigóval.


Miből vontad le ezt a következtetést?

Abból mert normálisan le tudtam írni mi az a rasszizmus?

Netán azért mert elítélem azt és az,olyanokat mint te?

Te sem voltál ott,ahol az észt osztogatták..

2010. márc. 1. 17:00
 30/45 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy a jobbik is lopni fog, kedves kérdező?

Szeretném hallani az érveidet, hogy miért gondolod így!

Mert az eddigi pártok is ezt csinálták?

Egy kutya agyonharapott egy embert, akkor az összes kutya is meg fogja tenni?

Ezt a példát azért írtam, hogy megértsd, kedves kérdező.

Szavazz a rókára, a kutya úgyis többet lopott volna....(itt a kutya a Jobbik, kedves kérdező)

2010. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!