Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne jó, ha a Jobbik...

Miért lenne jó, ha a Jobbik bekerülne a Parlamentbe vagy hogyha kormányt alakítana?

Figyelt kérdés

Szerintem nem lenne jó, sőt az ország amúgy is rossz gazdasági és politikai helyzetben van. Ráadásul csak fokozná a rasszizmus népszerűségét.

Akik meg úgy gondolják, hogy a Jobbik nem szélsőséges párt, azok szerint miért akarja fejleszteni a hadsereget, bevezetni a csendőrséget, visszaállítani a Magyar Gárdát?

Csak a hülyék nem veszik észre, hogy szélsőséges párt.

A pártprogramjukban túl sok "jót" ígérnek és bűnbakokat keresnek - tipikus szélsőséges párt.

Csak ésszerű, logikus válaszokat írjatok!


2010. febr. 23. 20:13
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
25%
Nem is kerül be...
2010. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Az utolsót figyelmesen olvassátok el.

2010. márc. 4. 19:57
 43/45 anonim ***** válasza:
54%

Miért a Jobbikot szapulod, kedves kérdező? Ők nem ártottak neked!

Szidd azokat, akik már ártottak, pl mszpfidesz.

De gondolom, te ezért pénzt kapsz.Vagy ha nem kapsz pénzt akkor nem értem.Akkor lehet, veled van a baj.

2010. márc. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
kérdező egy szemét állat áruló!
2010. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 BeerHunter ***** válasza:

Hmm. Népszabadság, Origo. Jah. És a Barikád meg a Kurucinfo a szélsőséges, mi?

A bicskei üggyel kapcsolatban meg gondolom nem tűnt fel hogy lemondott, pedig valószínűleg ártatlan. Az elmúlt 20 évből ugyan sorold már föl nekem, hogy ennyiért ki mondott le magától? Na mindegy.

2010. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!