Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne jó, ha a Jobbik...

Miért lenne jó, ha a Jobbik bekerülne a Parlamentbe vagy hogyha kormányt alakítana?

Figyelt kérdés

Szerintem nem lenne jó, sőt az ország amúgy is rossz gazdasági és politikai helyzetben van. Ráadásul csak fokozná a rasszizmus népszerűségét.

Akik meg úgy gondolják, hogy a Jobbik nem szélsőséges párt, azok szerint miért akarja fejleszteni a hadsereget, bevezetni a csendőrséget, visszaállítani a Magyar Gárdát?

Csak a hülyék nem veszik észre, hogy szélsőséges párt.

A pártprogramjukban túl sok "jót" ígérnek és bűnbakokat keresnek - tipikus szélsőséges párt.

Csak ésszerű, logikus válaszokat írjatok!


2010. febr. 23. 20:13
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Miből vontad le ezt a következtetést?

az idióta kommentjeidből


Abból mert normálisan le tudtam írni mi az a rasszizmus?

most tapsoljunk meg érte?


Netán azért mert elítélem azt és az,olyanokat mint te?

mi meg olyanokat mint te... 2-1 győztünk


Te sem voltál ott,ahol az észt osztogatták..

de ahogy elnézem te se


és most szálljál magadba kérdező...

2010. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Kérdező!Ne törődj velük!Mindig az kiabál,akinek a háza ég,az magyarázkodik,akinek van magyarázkodni valója!
2010. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Köszi az előzőnek.


Amúgy én az olyan ellenségeskedő,buta emberek véleményéből és hozzászólásaiból mindig tanulok valami új dolgot:)

Például azt,hogy nem fogom sajnálni azokat akik a Jobbikot éltetik,majd eljön még (talán)az az idő amikor rájönnek,hogy a Jobbik,és a szélsőséges pártok nem a többség érdekeit szolgálják.

Az a baj,hogy nagy bajban van az ország és a Jobbik ezt ki is használja.Sajnos vannak akik nem gondolják végig azt,hogy mi is folyik itt valójában.

2010. márc. 2. 17:21
 34/45 anonim válasza:

Egy fitymányi különbség van az értelmezésekben! :) Kedves kérdező, nagyon nem sikerült jól leírnod mi a rasszizmus, azt én tettem meg lejjebb pár írással.


Valójában nem fogják fel sokan, hogy mi folyik itt. A Jobbik valóban rosszat akar, de nem az országnak, hanem akik ellene vannak. Rosszat akar annak aki a "3 millió koldus" országává tette az országot az elmúlt nyolc évben, annak is aki miatt európában nálunk a legtöbb a nyomorgó gyerek! Még Ukrajnában is jobb a helyzet, pedig arányaiban sokkal több ott a gyerek, mégis nálunk él mélyszegénységben több!


Sok okod van félni ha ratyi vagy és itthon akarsz házasodni férfival: hát itt nem fogsz! Ha egyetértesz az izraeli gyarmatosítással. Ha közpénzt loptál és bármilyen formában korrupt voltál. Ha visszaéltél a hatalmaddal, ha zsaroltál, fenyegettél. Ha nagyapád holokauszt áldozat volt és még te is azt várod, hogy miatta egész életedben el legyél tartva. Ha segílykén akarsz élni. Ha zavar, hogy a magyar emberek egy élhető hazát szeretnének és ezért tenni fognak!


Egyébként semmi félnivalója nincs senkinek. Érdekes, hogy én nem félek a Magyar Gárdától. De egy embert sem ismerek aki félne. Pedig egy gárdistát sem ismerek személyesen. Fura, nem? Talán mert nincs mitől félnem!


Ismerek viszont egy Kövért, akivel itt példálózott egy jószág. Lacikáról inkább ne beszéljünk, mert ő az egyik legnagyobb álnok a bandában! Ő az elsők között fog menni a levesbe!

2010. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 18:06 vagyok. Kedves kérdező, nem válaszoltál.

Nem tudsz válaszolni, vagy nem akarsz?

SZted mit jelent a rasszizmus, vagy a szélsőséges, kiváncsi vagyok a véleményedre!

Ha erre sem válaszolsz,akkor te egy tényektől mentes jobbik- gyűlölő vagy.

2010. márc. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan veszitek azt,hogy "izraelita gyarmatosítás zajlik" meg Jobbikosok által gyakran olvasok olyan komenteket,hogy a zsidó nagytőke így meg úgy stb..

Nos az országban nem csak zsidó tőke van,ezenkívül a mi gazdaságunknak nagyon is jótt tett az,hogy a külföldi(zsidó tőke is) beáramlott az országba,enélkül valószínűleg már csődbe lenne az ország.Csak nézzetek utána..

Ja és mondjátok már meg,hogy melyik zsidó akarja az országot "felvásárolni"?Na ez a néphülyítés..

2010. márc. 3. 19:32
 37/45 A kérdező kommentje:

A rasszizmust már leírtam,ha nem hiszed el,hogy ezt jelenti akkor nemtudom milyen iskolába jártál pff..

A szélsőséges szó elég tág fogalom,de úgy gondolom te a politikai szélsőségekre vagy kíváncsi:

-a hagyományos értelemben vett jobboldali középpártokkal sok kérdésben egyetértve, de azoktól egyben el is határolódva jóval szélsőségesebb, gyakran agressziót tanúsító nézeteket vallanak.

-A szélsőjobboldali gazdasági nézetek általában a „nemzeti kapitalizmus” megvalósítását tűzik ki célként.

2010. márc. 3. 19:46
 38/45 anonim ***** válasza:

"Amúgy én az olyan ellenségeskedő,buta emberek véleményéből és hozzászólásaiból mindig tanulok valami új dolgot:)

Például azt,hogy nem fogom sajnálni azokat akik a Jobbikot éltetik,majd eljön még (talán)az az idő amikor rájönnek,hogy a Jobbik,és a szélsőséges pártok nem a többség érdekeit szolgálják.

Az a baj,hogy nagy bajban van az ország és a Jobbik ezt ki is használja.Sajnos vannak akik nem gondolják végig azt,hogy mi is folyik itt valójában."


jól van kérdező bújjál vissza a barlangodba...

nem akarok bunkó lenni

csak annyira amennyire te

ha te szélsőséggel vádolsz minket akár én is megvádolhatlak hogy hülye vagy... kb mind a kettő ugyan olyan közhely...

tulajdon képen mit is ártott a jobbik? és mit is ártott pl az mszp politikája?

azt hiszem a mérleg serpenyői nagyon kilengenek

mivel nem értesz egyet a jobbikal kapcsolatba? hozzál légyszíves egy példát vagy kettőt hármat ha tudsz

-közbiztonság helyreállítása

-segíteni a kkv t (ha tudod ez minek rövidítése)

-multikat megadóztatni

-a szociális segélyt munkához kötni

-segíteni a mezőgazdaságot

-korrupció felszámolása

-elszámoltatás a 20 évről


mivel is nem értesz egyet? nem veszed észre hogy szembe mész a józan ésszel?

ha tetszik ha nem a jobbik előre tőr


"Mind a 176 választókerületben összegyűlt a Jobbik kopogtatócédulája"


és igen pont hogy a többségnek lesz jó hogy ha bejutnak a parlamentbe



ha te nem tározol bele a többségbe nagyon tudlak sajnálni de ez minden amit tehetek érted

2010. márc. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

végszóra

"Ja és mondjátok már meg,hogy melyik zsidó akarja az országot "felvásárolni"?Na ez a néphülyítés.."


Simon Perez

ő maga nyilatkozta szóval

http://www.youtube.com/watch?v=JL4Cu-K17vE


ez a néphülyítés tessék feketén fehéren...


szóval azt hiszem jogos a kérdésem

miért hazudsz itt?

2010. márc. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

bemásolom újra:

És miből gondolod, hogy a jobbik is lopni fog, kedves kérdező?

Szeretném hallani az érveidet, hogy miért gondolod így!

Mert az eddigi pártok is ezt csinálták?

Egy kutya agyonharapott egy embert, akkor az összes kutya is meg fogja tenni?

Ezt a példát azért írtam, hogy megértsd, kedves kérdező.

Szavazz a rókára, a kutya úgyis többet lopott volna....(itt a kutya a Jobbik, kedves kérdező)


Erre válaszolj...Véleményt alkottál a kérdésben, szeretném, ha válaszolnál..

2010. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!