Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normálisak az ilyen emberek?...

Normálisak az ilyen emberek? Miért van ennyi ellentmondásos komment?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti,hogy vagytok vele de én az elmúlt hónapokban ellentmondásokat fedeztem fel a politikában és a világ dolgaiban.

Sok olyan kommentet láttam amelyik teljesen ellentmondásos volt.

Legfőképpen Gyk-n olvastam ilyen kommenteket.

Előre megmondom én radikális jobboldali(most már inkább nem jobbikos ha nem hungarista) vagyok.

Összesen 6 ellentmondást fedeztem fel a poltikiábal/ideológiákban itt a kommentekben.

Akkor mondom sorba:



1 .ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam itt Gyk-n akik azt írták magukról,hogy ők egyszerre kommunisták és egyszerre jobbikosok.

Talán más fórumon és videók alatti kommentekben ilyet nem is olvastam csak elvétve.

Na tehát pl. egy kommentelő azt írta,hogy ő utálja a zsidókat és a cigányokat,jobbikosnak tartja magát,közben pedig azt írta,hogy az ÁVH milyen jó volt és a Rákosi-rendszert istenítette.

Egy jobbikos Rákosit és az ÁVH-t isteníti?????????

URAMISTEN!!!!!!!

Nem tudtam esküszöm,hogy röhögjek e vagy sírjak..

Vagy volt egy olyan is aki azt írta(megpróbálom idézni de szószerint nem emlékszem) :"hithű jobbikos vagyok, a szovjetek szabadították fel hazánkat az elnyomó Horthy.rendszer és a nácik alól és a kommunizmus építette fel hazánkat"

Most mekkora sügér az ilyen ember???

Volt olyan kommentelő is aki mélymagyar hazafinak és jobbikosnak vallotta magát közben pedig Sztálin és Lenint istenítette.

És most figyeljetek volt egy olyan is aki azt írta,hogy jobbikosnak vallja magát,de szerinte 56 ellenforradalom volt és ráadásul korcsnak nevezte az 56-osokat.

Jobbikosként valaki korcsnak nevezi az 56-osokat és a kommunisták mellett van???????????

Hát elég nagy ellentmondás az,hogy valaki jobbikos és kommunista egyszerre..


2.ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam akik azt írták,hogy a homoszexuális férfiakat nagyon gyűlőlik és legszívesebben felgyújtanák őket,de a leszbikusokat nagyon szeretik.

És általában az ilyenek jobbikosok.

Félreértés ne essék, én is hungarista vagyok,ellenzem a homoszexualítást,de olyat,hogy valaki jobbikosként a leszbikusokat szereti????

Mert sok olyan ember van itt aki kiírja,hogy ő jobbikos,a homoszexuális férfiakat utálja viszont a leszbikusokat szereti.

Hát ez is elég nagy ellentmondás.



3.ellentmondás

Sok olyan embert láttam már aki jobbikosként támogatja a muzulmán bevándorlást Nyugat-Európába.

Ugye tudjuk,hogy nagy gondok vannak Európában a muzulmánok miatt,többségük bűnözésből él és nyomortelepeken,nem dolgoznak csak a segélyt várják, meg persze sok a muszlim szélsőséges.

Ugye a baloldal támogatja és segélyezi a muszlimokat,támogatja a mecsetépítést stb.

Na most néhány hibbant ideírta,hogy ők jobbikosok de remélik,hogy elpusztítják Nyugat-Európát a muszlimok és örül a bevándorlásnak és a baloldalt támogatja.

Most egy jobbikos hogyan támogathatja a muzulmán bevándorlást és,hogy örülhet annak hogy bűnöznek meg ellepik Svédországot,Norvégiát,Franciaországot stb.??????

Meg,hogyan támogathatja egy jobbikos a nyugat-európai baloldalt-liberálisokat???

Nem tudom eldönteni,hogy ezek tényleg ilyen idióták vagy csak provokálnak??????



4.ellentmondás

Ez olyan amit én összegeznék egyben,hogy sok olyan embert láttam akik olyan életmódot élnek vagy olyan stílust képviselnek ami ellen a Jobbik és a hungarizmus van.

Nem tudom,hogyan nevezzem ezt az embertípust pl.prolik

Néhány olyan kommentet is láttam itt Gyk-n,hogy azt írta valaki,hogy ő bűnöző volt és,hogy vannak olyan hawerjai még akik gengszterek voltak és ők mindannyian utálják a cigányokat.

Most én azt szeretném megkérdezni,hogy aki magyar,fehér ember és mondjuk gengszter/maffiózó vagy csak simán bűnöző akkor annak mi értelme utálni a cigányokat?



Tehát ha van egy magyar bűnöző aki mondjuk rablásokat,betöréseket követ,kábítószerkereskedő,strici vagy akár nemi erőszaktevő stb. akkor az miért utálja a cigányokat???

Ilyen kommentből csak egyet láttam szerencsére és a Jobbik és a hungaristák is elítélik a bűnözőket és az mindegy,hogy fehér vagy cigány

Azt tudjuk,hogy a négerek és a cigányoknak a jelentős része kultúrálatlan,nem dolgozik,bűnöznek,rabolnak stb.

De aki mondjuk fehér/magyar létére bűnöző,drogkereskedő/drogos,vagy dologtalan és a segélyt várja stb.azokat szoktuk mi fehércigánynak(olyan ember aki magyar származású,de a viselkedése/életmódja olyan mint egy cigánynak) nevezni.

Tehát az hatalmas ellentmondás ha egy bűnöző jobbikosnak vallja magát.

Meg én azt is észrevettem,hogy sok fiatal csak divatból jobbikosnak mondja magát,közben meg az értelmi szintjük nem több mint egy cigányé(szerencsére ilyen fiatalok nincsenek a Jobbik IT-ben).

Tehát tudjátok,hogy ugye a fiatalok jelentős részének körében menők ezek a dolgok:nem tanulnak/tesznek az iskolára,visszapofáznak a tanárnak,menőznek,bántják,zaklatják osztálytársaikat,megszegik az iskola szabályai,dohányoznak,drogoznak valamint az olyan rapzenék menők körükben amelyek csak a kábítószerekről,prostitúcióról,erőszakról,bűnözésről szól és azt istenítik(ilyen rapperek pl.Dopeman,Curtis,Mr Busta,Wanted, vagy külföldi példa Snopp Dogg,Wiz Khalifa) és az ostoba valóságshow-kat szeretik:Éjjel-Nappal Budapest,Való világ

Na most egy olyan fiatal aki ezeket csinálja teljesen ellentmondásos ha jobbikosnak vallja magát.

Pl. ha egy páwa fiatal jobbikosnak vallja magát vagy akár egy pláza cica az is ellentmondás,mivel ellentétes a jobboldai eszmékkel.

Jó nem sok ilyen fiatallal találkoztam de néhánnyal már igen aki pl volt egy komment aki a páwákat szerette de közben jobbikos volt.

Hát az ilyen sem normális.



Tudom azt írtam 6 ellentmondást fedeztem,de ez már túl sok lenne úgy,hogy a többi kettőt leírom majd egy másik kérdésben.

Majd mikor a másik kettőt leírom akkor emlékeztetlek titeket a linkkel,hogy én írtam ki ezt a kérdést.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. máj. 12. 18:42
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló aki ezt írta:

"Pártot nem szemellenzővel választok, mint ahogy a hozzáállásodból ítélve te elvárnád az emberektől, én a programjukat nézem, a hozzáállásukat, azt, hogy mit tesznek, hogyan kommunikálnak, esetlegesen milyen módon szólítják meg a népet. Ezeket tekintve számomra a jobbik áll a legközelebb. Attól, hogy a választékból őket választanám, nem jelenti, hogy mindenben egyet kell értenem velük"...


Abban igazad van,hogy nem kell mindenben egyetérteni vele de most őszintén szerinted normális az olyan ember aki jobbikos és közben az ÁVH-t és Rákosit isteníti???


Kedves utolsó!

Azért mert férfi vagy??????

Értem tehát minden férfinak kötelessége szeretni a leszbikusokat????

Már elnézést de te nem vagy egészen normális..

Ne vedd sértésnek de ez ellentmondás

2015. máj. 13. 13:48
 12/41 A kérdező kommentje:

És köszönöm mindenkinek a válaszát!

Kérem szóljatok hozzá az utolsó(negyedik)ellentmondáshoz is!

2015. máj. 13. 14:28
 13/41 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező. Végig olvastam. És el kell hogy szomorítsalak, de a jobbikosok fele utálja a jobbikot, és csak azért mondja magát annak, hogy utána lejárathassa azt.


Mondok egy példát. Sok jobbikos utálja a cigányokat, mégis a fehéreket bántják. Ez annak a példája, hogy két erős utálja egymást, de ehelyett megvernek egy gyengét, akinek semmi köze az egészhez, és azzal magyarázzák, meg, hogy... nos nem tudom, semmivel sem magyarázzák meg. Ugyanis szimplán megjátszák az utálatot. Ha látsz egy olyan jobbikost, aki erőszakos a fehérekkel, akkor az biztosan nem jobbikos, de még csak nem is magyar. Az cigány, aki azt találta ki, hogy jobbikosnak fogja kiadni magát, és ezzel züllessze az egészet.


A másik, hogy a jobbik jobban államosítana. Ekkora a baloldali kommunisták ezt gondolják:

"hoppá, utálom a jobbikot, de mivel államosítana rádöbbentem, hogy egyáltalán nem akarok a liberális baloldallal lenni, hiszen az elvem az államosítás, meg a kommunista eszmék, nem a liberalizmus. És attól függetlenül, hogy sem magyar nem vagyok, sem semmiben nem egyezik a gondolkodásom a jobbikkal, mégis rájuk szavazok, mert államosítani akarnak."


Általában azok a jobbikosok, akik a legrosszabbul járnának, ha tényleg hatalomra jutna a jobbik. Figyelj. Szerinted egy fekete bakancsos, hosszú fekete hajú, fültágítós, szegecses kabátot hordó, zsidógyűlölő ember jobbikos? Hát persze hogy az.


És vajon egy fekete bakancsos, hosszú fekete hajú, fültágítós, szegecses kabátot hordó, zsidógyűlölő ember dohányzik? Alkoholizál? Drogozik? Káromkodik? Szétrugdossa a társait a koncerteken? 30 centis kést hord, és erőszakos? Igen. Ez mind igaz rá. Ugyanis tudnod kell, hogy ezek valójában liberálisok. Liberálisok, mert 10 centis fültágítót hordanak, mert furán öltözködnek, mert hülyén viselkednek, és mert egy csomó olyan dolgot csinálnak, amit épeszű ember nem csinál meg. Azaz ők szimplán azért jobbikosok, mert utálják a zsidókat és a cigányokat. Kb ennyi, semmi többen nem egyeznek meg a jobbikkal. És had ne mondjam, hogy az ilyenek miatt utálják sokan a jobbikot, mert az ilyenek is a jobbikra szavaznak, az ilyen eszelősök, akiknek semmi köze a jobbikhoz, semmi köze a magyarokhoz, vagy az értelmes emberekhez.

Tehát a jobbiknak két ellensége van. Az őrült liberálisok, akik utálják a jobbikot, és az őrült liberálisok, akik jobbikosnak adják ki magukat, de csak "rockereknek" mondják magukat, és közben ott züllesztik szét a jobbikot, ahol tudják. Igen, ugyanis az összes félmesztelen, széttetovált, festetthajú illető liberális, mert ha nem lenne az, akkor nem csinálnák azt magukkal, amit. Nem akarnának feltűnősködni, nem viselkednének így. Szerinted egy kő kemény rocker használt már drogot? Igen. és egy kő kemény rocker jobbikos? Igen. Miért? Mert utálja a zsidókat és a cigányokat. És amúgy minden másban megegyezik a legvadabb liberalistákkal? Igen, ugyanis liberálisok. Tudd meg, mint a rockerek, mind a rapperek liberálisok. Mert ha nem azok lennének, akkor nem hinnék magukat az utca királyainak. be kell látnod, hogy az országban sok az olyan illető, akinek takarodnia kéne, de sajnos ugyanekkora arányban a jobbikban is vannak sajnos. És ameddig a jobbik nem fog megtisztulni az áljobbikos, rapper, meg rocker hülyegyerekektől, addig nem fog a jobbik halatomra jutni.

2015. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz kérdező, hogy valakik csak Jobbikosnak állítják be magukat, közben meg direkt hülyeségeket írkálnak, azaz lejáratják szándékosan?

Aa ballibeknél számos ellentmondást fedeztem fel, általában hörögve náciznak amikor kifogynak az egyébként is gyenge érveikből. Bár nem értek egyet mindenben a Jobbikkal, de olyan témákban nyilván én sem állok le vitatkozni amihez nem értek.

Az első meglátásodra fentebb leírtam a választ.

A másodikra csak annyit írnék, hogy szintén nem csak a Jobbikosoknak ilyen a felfogásuk, hanem gyakorlatilag kb. minden harmadik-negyedik emberé az országban. Én a biszex lányokat szeretem, mert köztük több a nőies. Mit érek két lezbikussal, akiket nem érdeklek, ráadásnak sok közülük erősen fiús?

A harmadik dologhoz: Az ország második legnagyobb városában lakom, de egyetlen Jobbikost sem ismerek, aki preferálná a muszlimok bevándorlását Európába, vagy éppen hozzánk. Ismétlem, sok ballib vetemedik arra, hogy magát Jobbikosként feltüntetve provokáljon, hergeljen. Nekem is írtak már itt privát üziket mint "Jobbikosok", mindenféle hülye témával. Aztán amikor nem olyan válaszokat kaptak amiket "elvártak", szó nélkül köddé váltak. Ennyit arról, hogy ők képesek vitatkozni ésszerűen.

Az meg, hogy egy magyar bűnöző mit utál és mit nem, szerintem az a saját döntése, mi nem mondhatjuk meg nekik, hogy miről mit kell gondolniuk. Ez ostoba ballib szokás, ők még azt is betiltanák, hogy az EU-val kapcsolatban szabad gondolataink legyenek.

A páva gyerekeket se piszkáld, mert ők még magukat sem találták meg, nemhogy a pártállást, ami hozzájuk a legközelebb áll. Annyi idősen engem nem is érdekelt a politika, na meg kb. óránként mindenről mást gondolnak.

2015. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó és utolsó előtti kommentelőnek a válaszát!

Ez volt eddig a legjobb válast

Főleg az utolsó előtti hozzászólás tetszett nagyon!

Egyébként ugye írtam a kérdésem végén,hogy a másik 2 ellentmondást ma fogom megírni egy másik kérdésben.

Itt van: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__6..

Csak annyit kérnék,hogy ha arra a kérdésemre(jobban mondva arra a két ellentmondásra) akartok reagálni akkor ne itt tegyétek ha nem a másik kérdés alatt!

2015. máj. 13. 16:24
 16/41 anonim ***** válasza:
náci alert :D
2015. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Mi van???

2015. máj. 14. 14:38
 18/41 anonim ***** válasza:

A jobbikos "Apáti István azért nem szavazott kedden kétharmados törvényekről a parlamentben, mert megfenyegette a „helyi cigánymaffia”"


[link]


Ez a jobbik...:))))))))

2015. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Nagy bolond vagy te utolsó. Szerinted a rendőrség mindenféle bűnbandáról és bűnesetről tud Magyarországon?
2015. máj. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Sokan nem a pártok által képviselt ideológiai értékek alapján választanak pártot. Mert mit látnak? Hitler rengeteg zsidót irtott ki. Mi történt ezután? Sztálin folytatta, plusz még jött a politikai tisztogatás, megfélemlítés. Utóbbit hithű tanítványhoz méltón Rákosi is folytatta. Erre mi történik? 70 évre rá jönnek ezek a radikális gondolkodású, agyatlan birkák, akik politikailag egy amőba szintjén állnak, kiválasztják az egyetlen pártot, amelyikről hallottak, és elég radikális a programja, és kinyilvánítják ezen párt iránti elkötelezettségüket. Nincs ebben semmi politika, csak agresszió és vérszomj. Ha a Munkáspárt lenne a népszerűbb, akkor most te is azon háborognál, hogy egy munkáspárti hithű kommunista hogy istenítheti a nácikat Lenin elvtárs helyett, és hogy miért a Mein Kampf a személyes bibliája a Kommunista kiáltvány helyett. Sajnos a kérdésed alapján úgy tűnik, hogy te is ezek közé az emberek közé tartozol. Mióta elvárás egy Jobbikostól, hogy gyűlölje a homoszexuálisokat, a zsidókat, a kommcsikat, a libsiket, vagy akárkit? Olvastad egyáltalán a programjukat? Ha nem, ajánlom figyelmedbe. Az LMP-ről és a liberálisokról meg annyit, hogyha annyi lenne a programjuk, hogy hogyan tegyen keresztbe a Jobbiknak, akkor ott lenne, ahol a Munkáspárt. Vagyis nem a Parlamentben. Lassan ideje lenne felébredned. Nem csak a jobbszélről szól ám a politika...
2015. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!