Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normálisak az ilyen emberek?...

Normálisak az ilyen emberek? Miért van ennyi ellentmondásos komment?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti,hogy vagytok vele de én az elmúlt hónapokban ellentmondásokat fedeztem fel a politikában és a világ dolgaiban.

Sok olyan kommentet láttam amelyik teljesen ellentmondásos volt.

Legfőképpen Gyk-n olvastam ilyen kommenteket.

Előre megmondom én radikális jobboldali(most már inkább nem jobbikos ha nem hungarista) vagyok.

Összesen 6 ellentmondást fedeztem fel a poltikiábal/ideológiákban itt a kommentekben.

Akkor mondom sorba:



1 .ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam itt Gyk-n akik azt írták magukról,hogy ők egyszerre kommunisták és egyszerre jobbikosok.

Talán más fórumon és videók alatti kommentekben ilyet nem is olvastam csak elvétve.

Na tehát pl. egy kommentelő azt írta,hogy ő utálja a zsidókat és a cigányokat,jobbikosnak tartja magát,közben pedig azt írta,hogy az ÁVH milyen jó volt és a Rákosi-rendszert istenítette.

Egy jobbikos Rákosit és az ÁVH-t isteníti?????????

URAMISTEN!!!!!!!

Nem tudtam esküszöm,hogy röhögjek e vagy sírjak..

Vagy volt egy olyan is aki azt írta(megpróbálom idézni de szószerint nem emlékszem) :"hithű jobbikos vagyok, a szovjetek szabadították fel hazánkat az elnyomó Horthy.rendszer és a nácik alól és a kommunizmus építette fel hazánkat"

Most mekkora sügér az ilyen ember???

Volt olyan kommentelő is aki mélymagyar hazafinak és jobbikosnak vallotta magát közben pedig Sztálin és Lenint istenítette.

És most figyeljetek volt egy olyan is aki azt írta,hogy jobbikosnak vallja magát,de szerinte 56 ellenforradalom volt és ráadásul korcsnak nevezte az 56-osokat.

Jobbikosként valaki korcsnak nevezi az 56-osokat és a kommunisták mellett van???????????

Hát elég nagy ellentmondás az,hogy valaki jobbikos és kommunista egyszerre..


2.ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam akik azt írták,hogy a homoszexuális férfiakat nagyon gyűlőlik és legszívesebben felgyújtanák őket,de a leszbikusokat nagyon szeretik.

És általában az ilyenek jobbikosok.

Félreértés ne essék, én is hungarista vagyok,ellenzem a homoszexualítást,de olyat,hogy valaki jobbikosként a leszbikusokat szereti????

Mert sok olyan ember van itt aki kiírja,hogy ő jobbikos,a homoszexuális férfiakat utálja viszont a leszbikusokat szereti.

Hát ez is elég nagy ellentmondás.



3.ellentmondás

Sok olyan embert láttam már aki jobbikosként támogatja a muzulmán bevándorlást Nyugat-Európába.

Ugye tudjuk,hogy nagy gondok vannak Európában a muzulmánok miatt,többségük bűnözésből él és nyomortelepeken,nem dolgoznak csak a segélyt várják, meg persze sok a muszlim szélsőséges.

Ugye a baloldal támogatja és segélyezi a muszlimokat,támogatja a mecsetépítést stb.

Na most néhány hibbant ideírta,hogy ők jobbikosok de remélik,hogy elpusztítják Nyugat-Európát a muszlimok és örül a bevándorlásnak és a baloldalt támogatja.

Most egy jobbikos hogyan támogathatja a muzulmán bevándorlást és,hogy örülhet annak hogy bűnöznek meg ellepik Svédországot,Norvégiát,Franciaországot stb.??????

Meg,hogyan támogathatja egy jobbikos a nyugat-európai baloldalt-liberálisokat???

Nem tudom eldönteni,hogy ezek tényleg ilyen idióták vagy csak provokálnak??????



4.ellentmondás

Ez olyan amit én összegeznék egyben,hogy sok olyan embert láttam akik olyan életmódot élnek vagy olyan stílust képviselnek ami ellen a Jobbik és a hungarizmus van.

Nem tudom,hogyan nevezzem ezt az embertípust pl.prolik

Néhány olyan kommentet is láttam itt Gyk-n,hogy azt írta valaki,hogy ő bűnöző volt és,hogy vannak olyan hawerjai még akik gengszterek voltak és ők mindannyian utálják a cigányokat.

Most én azt szeretném megkérdezni,hogy aki magyar,fehér ember és mondjuk gengszter/maffiózó vagy csak simán bűnöző akkor annak mi értelme utálni a cigányokat?



Tehát ha van egy magyar bűnöző aki mondjuk rablásokat,betöréseket követ,kábítószerkereskedő,strici vagy akár nemi erőszaktevő stb. akkor az miért utálja a cigányokat???

Ilyen kommentből csak egyet láttam szerencsére és a Jobbik és a hungaristák is elítélik a bűnözőket és az mindegy,hogy fehér vagy cigány

Azt tudjuk,hogy a négerek és a cigányoknak a jelentős része kultúrálatlan,nem dolgozik,bűnöznek,rabolnak stb.

De aki mondjuk fehér/magyar létére bűnöző,drogkereskedő/drogos,vagy dologtalan és a segélyt várja stb.azokat szoktuk mi fehércigánynak(olyan ember aki magyar származású,de a viselkedése/életmódja olyan mint egy cigánynak) nevezni.

Tehát az hatalmas ellentmondás ha egy bűnöző jobbikosnak vallja magát.

Meg én azt is észrevettem,hogy sok fiatal csak divatból jobbikosnak mondja magát,közben meg az értelmi szintjük nem több mint egy cigányé(szerencsére ilyen fiatalok nincsenek a Jobbik IT-ben).

Tehát tudjátok,hogy ugye a fiatalok jelentős részének körében menők ezek a dolgok:nem tanulnak/tesznek az iskolára,visszapofáznak a tanárnak,menőznek,bántják,zaklatják osztálytársaikat,megszegik az iskola szabályai,dohányoznak,drogoznak valamint az olyan rapzenék menők körükben amelyek csak a kábítószerekről,prostitúcióról,erőszakról,bűnözésről szól és azt istenítik(ilyen rapperek pl.Dopeman,Curtis,Mr Busta,Wanted, vagy külföldi példa Snopp Dogg,Wiz Khalifa) és az ostoba valóságshow-kat szeretik:Éjjel-Nappal Budapest,Való világ

Na most egy olyan fiatal aki ezeket csinálja teljesen ellentmondásos ha jobbikosnak vallja magát.

Pl. ha egy páwa fiatal jobbikosnak vallja magát vagy akár egy pláza cica az is ellentmondás,mivel ellentétes a jobboldai eszmékkel.

Jó nem sok ilyen fiatallal találkoztam de néhánnyal már igen aki pl volt egy komment aki a páwákat szerette de közben jobbikos volt.

Hát az ilyen sem normális.



Tudom azt írtam 6 ellentmondást fedeztem,de ez már túl sok lenne úgy,hogy a többi kettőt leírom majd egy másik kérdésben.

Majd mikor a másik kettőt leírom akkor emlékeztetlek titeket a linkkel,hogy én írtam ki ezt a kérdést.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. máj. 12. 18:42
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

"LMP-ről és a liberálisokról meg annyit, hogyha annyi lenne a programjuk, hogy hogyan tegyen keresztbe a Jobbiknak, akkor ott lenne, ahol a Munkáspárt."

Na ne mond már azt,hogy a liberálisok nem akarnak keresztbe tenni a Jobbiknak???

Állandóan nácizzák őket és tüntetnek ellenük,a cigányokat védik.

Hogy mióta elvárás egy jobbikostól,hogy gyűlölje a zsidókat,cigányokat,homoszexuálisokat,komcsikat,libsiket?

Nem elvárás de ha egy jobbikos kedveli pl a kommunistákat az ellentmondás.

A zsidók és cigányok 90%-a lop,csal hazudik stb. a zsidók nagy része fehérgalléros,a cigányok nagy része szervezett bűnöző.

Persze vannak köztük jó emberek is.

Az,hogy a homoszexuálisok otthon mit csinálnak az engem magasról nem érdekel én azt utálom,hogy felvonulnak és,hogy reklámozzák,népszerűsítik a hoszexualítást.

Mégegyszer mondom nem elvárás egy jobbikostól,hogy gyűlölje a komcsikat és a liberálisokat,de ha valaki jobbikosként kommunista vagy liberális akkor az ellentmondás!

2015. máj. 16. 21:38
 22/41 anonim ***** válasza:

A Jobbik pedig cserébe antifasisztázik (mondjuk szerintem ez inkább dícséret). De ezt nem lehet leszűkíteni LMP-re vagy Jobbikra, konzervatívra vagy liberálisra, szélsőségesre vagy centrum felé húzóra. Erről szól a politika. Sárdobálásról. Ettől függetlenül fenntartom, hogy az LMP programja nem arról szól, hogy mi van a Jobbikkal.

Igazából engem nem érdekel a cigányokról, zsidókról, homikról alkotott véleményed. Alapból az egész kategorizálástól rosszul vagyok. De ebbe inkább ne is menjünk bele. Haters gonna hate, mint azt tudjuk...

2015. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Szerintem antifasisztának lenni égő, meg tudatlanságra vall.
2015. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Én voltam már paradicsomot dobálni melegfelvonuláson, mert jó buli, de az ilyen primitív kijelentéseket sosem értem meg... Mi az, hogy "népszerűsítik" a melegséget... Mintha egy undorító elkorcsosulást lehetne népszerüsíteni... Ez a lehető legbutább hozzá állás...
2015. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Igen,az általam ismert jobbikosok fejében is hatalmas káosz van.Csak egyben azonosak:minden bajért a cigányok, de legfőképp a zsidók felelősek.Gondolom,ebből ered sokuknál a muszlimok támogatása,azt már nem gondolják végig,mi lehet a dolog vége.A homoszexuálisokat gyűlölő férfiak zöme,nyálcsorgatva nézi,ha két nő "játszadozik" egymással.Kicsit sem zavarja őket,hogy ez ugyanaz,mint amit ők annyira gyűlölnek.Arról viszont a Jobbik is tehet,hogy a szavazóik közül annyian vonzódnak a kommunizmushoz is.Gondolom,a szavazatszerzés érdekében,de néha olyan ötleteik vannak,hogy Kádár,vagy Rákosi is büszke lenne rájuk.Ami meg a páwa fiatalokat illeti, elég sok köztük a jobbikos,bár értelmesen megindokolni nem tudják,hogy miért is lennének jobbak az "eddigieknél". Szóval,totális káosz.De nem meglepő,hiszen nem is olyan régen Vona is nyilatkozott oyasmit,hogy a Jobbik támogatói között nincs helye a cigány-,és zsidógyűlölőknek.Persze,nyilván azért mondta ezt,mert tudja,hogy ha netán nyernének egy választást,valahogy el kellene fogadtatni magukat külföldön is.Próbálnak "szalonképessé" válni.Csak az a baj,hogy az említettek adják a szavazótáboruk gerincét.Sz@r ügy.
2015. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
#23:Na és fasisztának lenni milyen?Az mire vall?
2015. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

#26


Itt válogatnom kéne? Mert egyesek szerint a patrióta szemléletem miatt náci vagyok, mások szerint nyilas, megint mások szerint fasiszta. Neked is tudnod kéne különbséget tenni a fenti 4 dolog között, és utána megkérdezni. Fentebb írták, hogy káosz van a Jobbikosok fejében, de az előző pár sorom után el lehet gondolkodni, hogy kiknek van még.

2015. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértettél.Én nem állítottam,hogy fasiszta vagy és komolyan kérdeztem,hogy ha szerinted antifasisztának lenni égő és tudatlanságra vall,akkor milyen fasisztának lenni és az mire vall?Mert én,ha már választanom kellene,azt mondanám,inkább antifasizmus,mint fasizmus(akár az eredeti,Mussolini féle,akár akár a fasizmusra "átkeresztelt" nemzeti szocializmus).Hogy a patrióta,náci,nyilas,fasiszta, nem ugyanaz,azzal tisztában vagyok,csak az a baj,hogy szerintem,könnyen elmosódhatnak a határok köztük."A hazafiság mélyén,mindig háború rejlik.Én ezért nem vagyok hazafi"(Jules Renard). Nem mondom,hogy teljes mértékben egyetértek ezzel,de sajnos,a kelleténél több benne az igazság.
2015. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Elnézést ha félreértettelek.

Most erről inkább egy olaszt kéne megkérdezni, vagy pedig egy spanyolt. Mivel napjainkban nem hinném, hogy annyira hódítana a fasizmus a magyarjaink körében. Számomra beszédes, hogy még a németek is egy kissé lenézték az olaszokat, nem hiába csúfolták őket kóser fasisztáknak.

Azért írtam, hogy elég égő antifasisztának lenni, mert nálunk egyszerűen nincs olyan, hogy fasiszta, másrészt ők maguk (az antifasiszták) nem tudnak eltérést keresni patrióta-náci-nyilas-fasiszta-radikális közt. Nekik mind egy kutya. Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy a kutatók közt ma sem sikerül megfogni a fasizmus lényegét, így különösen nevetséges, hogy ők (azt antifasiszták) szakértőnek hívják magukat ebben.

Egyébként nem is tudom hol tartanánk, ha sosem fogunk fegyvert...

2015. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak az antifasiszták,hanem az emberek döntő többsége is egy kalap alá veszi az általad felsoroltakat.Mondjuk,a náci-fasiszta-hungarista "hármast" én is.Bár tudom,hogy vannak köztük különbségek,de mivel mindhárom vezérelvű és elutasítja a többségi demokráciát,többpártrendszert,számomra legalábbis,már ettől elfogadhatatlanok,egyebekről nem beszélve.A patriotizmussal addig nincs baj,amíg nem "csap át" valami másba,a radikalizmus meg számomra megint csak nem eleve negatív,csak nem mindegy,hogy mi a célja, eredménye.Háborúk meg ugyan mindig voltak és ki tudja hol tartanánk,ha nem lettek volna,de azért talán érthető,ha én nem szeretnék megérni egyet.Se jól-rosszul értelmezett patriotizmusból kifolyólag,se másért.Ezért vagyok még mindig EU-párti és azt hiszem,maradok is.Recseg-ropog ugyan,mégis úgy gondolom,addig jó,amíg nem esik szét. Persze,talán nem ártana néhány radikális változás a működésében...
2015. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!