Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normálisak az ilyen emberek?...

Normálisak az ilyen emberek? Miért van ennyi ellentmondásos komment?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti,hogy vagytok vele de én az elmúlt hónapokban ellentmondásokat fedeztem fel a politikában és a világ dolgaiban.

Sok olyan kommentet láttam amelyik teljesen ellentmondásos volt.

Legfőképpen Gyk-n olvastam ilyen kommenteket.

Előre megmondom én radikális jobboldali(most már inkább nem jobbikos ha nem hungarista) vagyok.

Összesen 6 ellentmondást fedeztem fel a poltikiábal/ideológiákban itt a kommentekben.

Akkor mondom sorba:



1 .ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam itt Gyk-n akik azt írták magukról,hogy ők egyszerre kommunisták és egyszerre jobbikosok.

Talán más fórumon és videók alatti kommentekben ilyet nem is olvastam csak elvétve.

Na tehát pl. egy kommentelő azt írta,hogy ő utálja a zsidókat és a cigányokat,jobbikosnak tartja magát,közben pedig azt írta,hogy az ÁVH milyen jó volt és a Rákosi-rendszert istenítette.

Egy jobbikos Rákosit és az ÁVH-t isteníti?????????

URAMISTEN!!!!!!!

Nem tudtam esküszöm,hogy röhögjek e vagy sírjak..

Vagy volt egy olyan is aki azt írta(megpróbálom idézni de szószerint nem emlékszem) :"hithű jobbikos vagyok, a szovjetek szabadították fel hazánkat az elnyomó Horthy.rendszer és a nácik alól és a kommunizmus építette fel hazánkat"

Most mekkora sügér az ilyen ember???

Volt olyan kommentelő is aki mélymagyar hazafinak és jobbikosnak vallotta magát közben pedig Sztálin és Lenint istenítette.

És most figyeljetek volt egy olyan is aki azt írta,hogy jobbikosnak vallja magát,de szerinte 56 ellenforradalom volt és ráadásul korcsnak nevezte az 56-osokat.

Jobbikosként valaki korcsnak nevezi az 56-osokat és a kommunisták mellett van???????????

Hát elég nagy ellentmondás az,hogy valaki jobbikos és kommunista egyszerre..


2.ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam akik azt írták,hogy a homoszexuális férfiakat nagyon gyűlőlik és legszívesebben felgyújtanák őket,de a leszbikusokat nagyon szeretik.

És általában az ilyenek jobbikosok.

Félreértés ne essék, én is hungarista vagyok,ellenzem a homoszexualítást,de olyat,hogy valaki jobbikosként a leszbikusokat szereti????

Mert sok olyan ember van itt aki kiírja,hogy ő jobbikos,a homoszexuális férfiakat utálja viszont a leszbikusokat szereti.

Hát ez is elég nagy ellentmondás.



3.ellentmondás

Sok olyan embert láttam már aki jobbikosként támogatja a muzulmán bevándorlást Nyugat-Európába.

Ugye tudjuk,hogy nagy gondok vannak Európában a muzulmánok miatt,többségük bűnözésből él és nyomortelepeken,nem dolgoznak csak a segélyt várják, meg persze sok a muszlim szélsőséges.

Ugye a baloldal támogatja és segélyezi a muszlimokat,támogatja a mecsetépítést stb.

Na most néhány hibbant ideírta,hogy ők jobbikosok de remélik,hogy elpusztítják Nyugat-Európát a muszlimok és örül a bevándorlásnak és a baloldalt támogatja.

Most egy jobbikos hogyan támogathatja a muzulmán bevándorlást és,hogy örülhet annak hogy bűnöznek meg ellepik Svédországot,Norvégiát,Franciaországot stb.??????

Meg,hogyan támogathatja egy jobbikos a nyugat-európai baloldalt-liberálisokat???

Nem tudom eldönteni,hogy ezek tényleg ilyen idióták vagy csak provokálnak??????



4.ellentmondás

Ez olyan amit én összegeznék egyben,hogy sok olyan embert láttam akik olyan életmódot élnek vagy olyan stílust képviselnek ami ellen a Jobbik és a hungarizmus van.

Nem tudom,hogyan nevezzem ezt az embertípust pl.prolik

Néhány olyan kommentet is láttam itt Gyk-n,hogy azt írta valaki,hogy ő bűnöző volt és,hogy vannak olyan hawerjai még akik gengszterek voltak és ők mindannyian utálják a cigányokat.

Most én azt szeretném megkérdezni,hogy aki magyar,fehér ember és mondjuk gengszter/maffiózó vagy csak simán bűnöző akkor annak mi értelme utálni a cigányokat?



Tehát ha van egy magyar bűnöző aki mondjuk rablásokat,betöréseket követ,kábítószerkereskedő,strici vagy akár nemi erőszaktevő stb. akkor az miért utálja a cigányokat???

Ilyen kommentből csak egyet láttam szerencsére és a Jobbik és a hungaristák is elítélik a bűnözőket és az mindegy,hogy fehér vagy cigány

Azt tudjuk,hogy a négerek és a cigányoknak a jelentős része kultúrálatlan,nem dolgozik,bűnöznek,rabolnak stb.

De aki mondjuk fehér/magyar létére bűnöző,drogkereskedő/drogos,vagy dologtalan és a segélyt várja stb.azokat szoktuk mi fehércigánynak(olyan ember aki magyar származású,de a viselkedése/életmódja olyan mint egy cigánynak) nevezni.

Tehát az hatalmas ellentmondás ha egy bűnöző jobbikosnak vallja magát.

Meg én azt is észrevettem,hogy sok fiatal csak divatból jobbikosnak mondja magát,közben meg az értelmi szintjük nem több mint egy cigányé(szerencsére ilyen fiatalok nincsenek a Jobbik IT-ben).

Tehát tudjátok,hogy ugye a fiatalok jelentős részének körében menők ezek a dolgok:nem tanulnak/tesznek az iskolára,visszapofáznak a tanárnak,menőznek,bántják,zaklatják osztálytársaikat,megszegik az iskola szabályai,dohányoznak,drogoznak valamint az olyan rapzenék menők körükben amelyek csak a kábítószerekről,prostitúcióról,erőszakról,bűnözésről szól és azt istenítik(ilyen rapperek pl.Dopeman,Curtis,Mr Busta,Wanted, vagy külföldi példa Snopp Dogg,Wiz Khalifa) és az ostoba valóságshow-kat szeretik:Éjjel-Nappal Budapest,Való világ

Na most egy olyan fiatal aki ezeket csinálja teljesen ellentmondásos ha jobbikosnak vallja magát.

Pl. ha egy páwa fiatal jobbikosnak vallja magát vagy akár egy pláza cica az is ellentmondás,mivel ellentétes a jobboldai eszmékkel.

Jó nem sok ilyen fiatallal találkoztam de néhánnyal már igen aki pl volt egy komment aki a páwákat szerette de közben jobbikos volt.

Hát az ilyen sem normális.



Tudom azt írtam 6 ellentmondást fedeztem,de ez már túl sok lenne úgy,hogy a többi kettőt leírom majd egy másik kérdésben.

Majd mikor a másik kettőt leírom akkor emlékeztetlek titeket a linkkel,hogy én írtam ki ezt a kérdést.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. máj. 12. 18:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ha már egy recsegő-ropogó EU-ról beszélsz (helyesen), akkor nem ártana már most egy másik alternatíva, ha bedől az egész. Egy B terv sosem árt.
2015. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Talán igen,csak nem tudom,mi lenne egy jó B-terv.Keleti "barátainkkal" elég sokáig éltünk egy "blokk"-ban,nem igazán jött be az sem.Szóval az oroszok,kínaiak,stb. szárnyalása ellenére,nem bízom a "keleti szelekben".A szomszédokkal,szintén nem érzem túl barátinak a viszonyt(akkor milyen lesz EU nélkül?). A "haldokló" nyugat ellen(miközben a meg,folyamatosan "szabadságharcot" vívunk,miközben a "második legnagyobb magyar város" London,de rengeteg(és egyre több) a magyar a többi nyugati országban is.Akkor mi legyen a B-terv?Megoldunk mindent magunk,saját erőből? Én próbálok nagyot álmodni,de ekkorát nem tudok.Hiszen lassan nem tiltakoznunk kell a bevándorlók ellen,hanem örülni ha jönnek.
2015. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy, hogy honnan jönnek.
2015. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Valóban nem,de nagyjából borítékolható,hogy merről érkeznek.Szóval,sok válogatási lehetőség nincs.Jobb híján,azokat kellene valahogy "alkalmazkodásra kényszeríteni",akik jönnek.Persze,tudom,hogy ez nyugatabbra sem igazán működik,de szerintem más út nincs.Illetve, még egy,amit valamelyik kommentelős oldalon olvastam: hadseregek bevetése,népirtás és így tovább.És benne van a pakliban,hogy előbb-utóbb ez lesz a vége,mert a folyamat nemhogy nem fog megállni,de fokozódni fog.Elég megnézni,hogy a 7milliárd emberből hány él Ázsiában,Afrikában.Egész egyszerűen csak idő kérdése és "nem férnek el",de legalábbis nem tudnak megélni(ez alatt most pusztán az élelmiszert,vizet értem). Sok "okos" azt mondja,a Föld akár 20-30milliárd embert is "el tud tartani",de őszintén szólva,kétlem. Igaz,az "európai ember" fogy,tehát némi hely felszabadul.
2015. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos borítékolható, hogy merről érkeznek. De mondjuk a kínaiak is keletről érkeznek, de velük kapcsolatban max annyit hallottam negatívumként (azoktól ismerőseimtől akik kínaiaknak dolgoznak), hogy munka terén gyakorlatilag a szuszt is kihajtják belőlük. De ettől függetlenül ők nem jelentenek gondot közbiztonság szempontjából, nem úgy mint a mostani jövevényeink. Ha engem kérdezel, Európa demográfiai mélyrepülését (már ami az őslakosságra vonatkozik) nem lehet megállítani.
2015. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Ellentmondások:

1./ Ne csak a hülyeségeket olvasd!

Egy valóban baloldali ekkora marhaságokat nem ír!


2./ Az 1./-nél elmondtam, hülyeségeket ne vegyél komolyan.

A "másséág" ne akarati tényező. Ilyennek született, nem tehet róla. Engem nem érdekel - amíg nem kötelező!


3./ Valamit csúnyán félreértettél!

Értelemzavar is van bőven! (Baloldali-liberáliok?

Előbb értsd meg mi az, hogy baloldali és mi az. hogy liberális.)


4./ Húha!

Mi ellen van a Jobbik és a hungarizmus?

Elég buta ember aki nem ok-okozat összefüggésben próbálja a világot megérteni. Ne tartozz közéjük!

van egy alapkérdés, amit nem árt, ha fölteszel magadnak (csak azéart ajánlom, mert érdeklődő ember vagy). Ez a : MIÉRT?

Ha a miértre keresed a választ már jó úton jársz.

Például: Miért kultúrálatlanok, civilizálatlanok stb. a cigányok? (Társadalmi okai vannak, azt kutasd!)


Áltaános tanácsok:

- Ne csak egy szemszögből vizsgáld a világot. (Dialektika).

- Amit mondasz, értsd is! (A proli = proletár = elnyomott szegény dolgozó (kizsákmányolt bérmunkás).

2015. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Hát ebből aztán jó sokat meg értettem!(ezt cinikusan mondtam)

Ha hasznos választ nem tudsz küldeni akkor inkább ne is írj semmit,leírásod alapján fogalmad nincs semmiről ebben a témában!

2015. jún. 5. 10:33
 38/41 anonim ***** válasza:

"Tehetségtelen, frusztrált, primitív emberek."


Ez tényleg tökéletesen leírja a szélsőjobbosokat.

2015. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

"Ez tényleg tökéletesen leírja a szélsőjobbosokat."


A szélső libbantakat sem kell félteni. Közéjük és a nácik közé nyugodtan tehetünk egyenlőségjelet.

2015. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

"A szélső libbantakat sem kell félteni. Közéjük és a nácik közé nyugodtan tehetünk egyenlőségjelet."


Ha nem tanultad matekból, mit jelent az egyenlőségjel, akkor mindenképpen. (Bár igazából nem értem, mi az a "szélsőlibbant".)

2015. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!