Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, ha főpolgármester...

Budapestiek, ha főpolgármester választás lenne Bp. -en, és a két esélyes jelölt Tarlós István, és Kunhalmi Ágnes lenne, kire szavaznátok? Milyen eredmény lenne?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Tarlósra.Ki az a Kunhalmi egyébként?
2015. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szinte bárkire hamarabb szavaznék mint Kunhalmira. Most komolyan...

https://www.youtube.com/watch?v=4yCgtFwNfCI

2015. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a videó... én éreztem magam kínosan helyette is...
2015. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Polgármester legtöbb esetben nem pártszín szerint választunk, hanem az ember, a rátermettség számít.


Tarlós márpedig rátermettebb sokkal, mint Kunhalmi.

2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem unod még ezeket a kunhalmis kérdéseket? Senkit sem érdekel a nő.
2015. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy én eddig 1 db Kunhalmis kérdést tettem fel ezen kívül (100%), tehát valaki más is csinálja, ha nem többen.
2015. máj. 23. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Megjöttek a fideszesek. Javaslom nekik egy nagy budai téren naponta kétszer közlekedni. Az áráról most nem is szólnék. Mitől lenne jó nekem egy beképzelt nagyszájú erőszakos és tudatlan főpolgármester?

Ja, Kunhalmi? Hát neki még van mit tanulnia, ha ilyen ambíciói lennének (de nincs).

És hogy mitől esélyesek, azt fel nem foghatom. Legalábbis ha eltekintek a szavazótábortól. Én mindenesetre, ha megtudnám, hogy e kettő van csak, sürgősen néznék egy hozzáértő és városszerető embert. Nem e két pártban.

2015. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én csak a másik főpolgármesteres kérdést tettem ki, mivel nem érkezett elég válasz, ezért feltettem mégegyszer, kicsit máshogy.

Én Tarlóst sem szeretem egyébként, nem tudom, mit vannak ennyire odáig tőle.

2015. máj. 23. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Kunhalmi Ágnesre szavaznék.
2015. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pedig benne van a kunhalmi videójában, hogy az életemen csak én tudok változtatni...:D itt bukik ez a kampányvideó, semmi szükségem nincs rájuk, ha rajtam múlik minden...:D
2015. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!