Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karrierépítés szempontjából...

Karrierépítés szempontjából melyik pártba lenne érdemes belépni?

Figyelt kérdés

Több barátom illetve azok barátja most áll karrierépítés elején, ami azt jelenti vagy egyetemisták vagy éppen végeztek és most kellene azokra a kapcsolatokra szert tenni, melyekben az életben gyümölcsöző karriert építhet az ember. Erre a legjobb alkalom egy a jövőben sokáig kormányon levő párt lehet. Nem tudom melyiket ajánlam nekik. Tudsz segíteni?


Az ember, ha egy pártban van, találkozik befolyásos poltikusokkal, polgármesterekkel és üzletemberekkel, akiket a párt politikai ideológiája miatt könnyű megközelíteni és ha már az ember kapcsolatba elegyedett könnyen megeshet, hogy hosszú távú támogatót szerez az ember. Én sajnos elmulasztottam ezt anno és nem léptem be pártba. Manapság melyiket ajánlod?


Három top párt van ma itthon. Ezekből a Jobbikot túl radikálisnak, neonácinak találják az emberek, így ez nem ajánlatos. Az MSZP és a Fidesz illetve az SZDSZ, LMP ami azonos holdudvara. Én ebben a liberális közösségben is sok potenciállt látok, mert több nagyon befolyásos üzletember található ott, még támogató szinten is, akik jó kapcsolatokat ápolnak a mindenkori kormánnyal, a Fideszel és MSZP-vel is. Mit ajánlanál?


2015. máj. 28. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Te mentalitásoddal Fidesz sem rossz, de valamelyik baloldali törpe bizniszpártban is megtalálnád helyedet.
2015. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"melyekben az életben gyümölcsöző karriert építhet az ember."

gyümölcsöző karrier... gyümölcsöző karrier...


Kutyapiszokba érdemes belépned, az szerencsét hoz.

2015. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
A "potenciál" az egy "l". Amúgy meg kapcsolatok kellenek, nehogy azt képzeld, hogy bemész, előadod az arcod, aztán te leszel ott az atyaúristen.
2015. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Tök mindegy, mert 4-8 évente váltás van. Ha jobbra lépsz, akkor 4 év múlva a balosok csinálnak ki. Ha balra mész, akkor fordítva.
2015. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, előző, "gyümölcsöző karriert építhet az ember" sűrű köpönyegforgatással.
2015. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Neked pont a Fidesz való.

Tele van olyan emberekkel, mint te.


Egy céghez ilyen emberek kellenek, de egy pártba nem.

2015. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
A Fideszbe nem most kellett volna belépni, hanem 2005ben legkésőbb, de inkább rendszerváltás körül.
2015. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincsenek elveid, oda mész, ahol hátha leesik valami ?
2015. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,komolyan ez az álmod,hogy 4-8 évig szivasson egy kormány,ha ellenzékben vagy,és mindenféle ürüggyel ki akarjanak csinálni ? ha ez tetszik,akkor akármelyik pártba beléphetsz,a jelenlegi palettából nézve örökösen cserélődni fognak .
2015. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
az ellenzék ugyan úgy ki akarja csinálni a kormánypártot minden kis ürüggyel
2015. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!