Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Barátnőm nagyanyja nem akar a...

Barátnőm nagyanyja nem akar a jobbikra szavazni, ezt el is fogadnám, de azért nem akar, mert a jobbik kommunista! Ezt szerintetek honnan?

Figyelt kérdés

Terjeszti ezt valaki róluk?

A jobbik a kommunista aki azon küzd, hogy egyenlően kezeljék a kommunizmus áldozatait a holokauszt áldozataival?


2010. febr. 27. 10:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"A jobbik a kommunista aki azon küzd, hogy egyenlően kezeljék a kommunizmus áldozatait a holokauszt áldozataival?"


Bár ezzel nem a kérdésre válaszolok de szerintem nem kéne egyenlően kezelni. A kommunizmusnak kb 100millió áldozata volt. A Holokausztnak 271 301(kettőszázhetvenegyezer háromszáz egy). Igaz hogy ez is nagy szám de szerintem egy százmilliós mészárlással nagyon is nem áll arányban.

2010. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

jelenleg a holokauszt folyik minden csapból és az van "istenítve", a kommunizmusról nincs szó szinte. Ha egyenlően kezelik a kettőt, bár áldozatok számában nem egyenlő, de akkor én már megnyugszom.


Egyenlőség alatt arra gondolok, hogy nem csak a holokausztot kezelik kiemelten. vagy ne kezeljenek semmi múltbeli katasztrófát kiemelten, vagy kezeljék mindet úgy.


amúgy az áldozatok száma mind1, h hol volt több, ugyanúgy emberek haltak meg.


amúgy holokausztnak hivatalosan volt szintén többmilliós áldozata. Hogy valóban volt e holokauszt, vagy a számok stimmelnek e, erre most nem szeretnék itt kitérni, más téma lenne teljesen.

2010. febr. 27. 12:08
 13/20 anonim ***** válasza:

"A jobbik a kommunista aki azon küzd, hogy egyenlően kezeljék a kommunizmus áldozatait a holokauszt áldozataival?"


Bár ezzel nem a kérdésre válaszolok de szerintem nem kéne egyenlően kezelni. A kommunizmusnak kb 100millió áldozata volt. A Holokausztnak 271 301(kettőszázhetvenegyezer háromszáz egy). Igaz hogy ez is nagy szám de szerintem egy százmilliós mészárlással nagyon is nem áll arányban.



Én sem azt mondtam hogy azonosak az arányok.

Aki áldozat annak mindegy hogy a 100ból 1, vagy az 1000ből. De csak azt akartam megértetni, hogy a mi számunkra a kommunizmus sokkal közvetlenebb és nagyobb számú áldozatot követelt.

2010. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mért kell azzal foglalkozni hogy a barátnőd rokona kire szavaz? Egyáltalán honnan veszi a barátnőd hogy bármi köze lenne egy rokona politikai nézeteihez?
2010. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
olvasd el újra a kérdésem okés? Mert nem erről szól a kérdés, hogy kire szavaz, az csak infó, bevezető.
2010. febr. 27. 19:52
 16/20 A kérdező kommentje:

jah mellesleg ha beszélgetnek róla, akkor be kell fognia a fölét és pa-pa-pa-pa? vagy hogy képzelted ezt ,a "mi köze" dolgot?


hihetetlen, hogy ilyenekbe kötsz bele.

2010. febr. 27. 19:53
 17/20 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg borzasztó mit elértek ezek a hulye kocsog komcsik meg a többiek 20 év alatt(fidesz detto).....össze kéne végre fogni a Népnek, nem egymást szapulni állandóan, és belekötni minden kérdésbe válaszba. Ezért jutott idáig az országunk! Széthúzás a csürhe gondolkodás a nem összefogás egymásnak hátat fordítás...sokan nem is azért írnak hogy a kérdésre válaszoljanak, hanem azért hogy okosabbat írjanak a másiknál és le pontozzák a másik válaszát....Remélem új kormányunk lesz új politika és akkor pár évtized múlva még a Nemzetünk is összetart majd újra lehet! elég off voltam én is de marhára bosszant hogy egy ártalmatlan kérdésre ennyi idióta válasz érkezik.
2010. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nyugalom, az én nagymamám azért nem akar a Jobbikra szavazni, mert szerinte védik a cigányokat. Vicces, nem?


Amúgy, nem vagyok jobbikos, apám győzködte őt. Én ennél sokkalta elfogadhatatlanabb síkon szeretem szemlélni a dolgokat.

2010. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

védi a cigányokat, azokat akik dolgozni akarnak és tisztességesen élni, de amúgy...

szal érted, ekkora hazugságokat terjesztenek róluk?


nem az a bajom, hogy nem szavaz rájuk, az a saját döntése.

2010. febr. 27. 23:34
 20/20 anonim ***** válasza:
A gazdaságpolitikájuk elég baloldali volt.
2020. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!