Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új kormány plakátok miért...

Az új kormány plakátok miért vannak ennyire negatív hatással az emberekre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 14:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
34%

Kiről beszélsz 28-as? Milyen "hivatkozás"? Egy keresztényellenes, magyarellenes, hazaellenes, nemzetellenes milyen jogon kéri bárkin számon, hogy milyen szellemi úton jár? Megismétlődik: a nyakunkba akarják varrni azokat, akik más országokban nem kellenek.

Vegyük észre, a nagy libernyákság: az egész az ország, a nemzet, a közösségek, a család, a hit szétzilálására megy ki, hogy diadalittasan uralkodjanak az emberalatti tudatállapotú embereken.

A plakátok nem jók,

nincsenek jó plakátok,

nem is szokott senki sem törődni velük - (pl. Dm "itt ember vagyok" - stb). De a hörgés most (is) azért van,mert úgy érzik, meglazult egy láncszem, hurrá, jöhetne vissza a hazát kiárusító, nemzetgyalázó liberobolsi gyülevész társulat.

Hát nem.

Az első feladatunk az itt élők életének segítése, javítása, rendezése, nem Európa és a világ gondjainak "megoldása". Hiszen Ázsia, Afrika gondját NEM tudjuk megoldani, akik most hörögnek, kizárólag az ország szétzilálásért hörögnek -vegyük észre.

[link]

Nem érdekelnek a keresztényellenesek, (28-as és a többi:mit tudsz a hitemről? a munkámról? semmit, tehát ne támadj)

A kérdezőnek.

JÓZSEF ATTILA írja a Szegeden megjelenő "Nem én kiáltok" című kötetében, utószavában, és ezzel további útját is kijelölte:

"én nem azért jöttem, hogy bőgjek, hogy buzdítsak, hanem hogy tegyek. Egy mindannyiunknál szociálisabb ember szinte csak sejtett alakja lebeg a szívek fölött. Kell, hogy reá rakjam húsomat, és beleágyazzam csontjaimat. Hogy ez nem művészet? Hát akkor fütyülök a művészetre, én többet akarok, én azt akarom, ami kell..."

2015. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
A Jobbiknak van igaza! A Fidesz ne tegyen ki plakátokat magyarul a külföldieknek, mert a magyar nyelvet úgy sem értik meg. A Baloldal meg ne szaggassa le a plakátokat, ne okozzon károkat.
2015. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Ma már azt nyilatkozta Viktór, hogy az EMBERCSEMPÉSZEKNEK szólnak a plakátok.

És akkor ne legyen ideges az ember, hogy sík hülyének nézik ?

2015. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nagyon érik a Jobbiknak a helyzet... igy tovább fityesz!
2015. jún. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Shai-Hulud ***** válasza:

Azért vannak negatív hatással a plakátok, mert pont a lényegről nem beszélnek:

[link]

Az ilyen plakátoknak sokkal pozitívabb üzenete van.

2015. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!