Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új kormány plakátok miért...

Az új kormány plakátok miért vannak ennyire negatív hatással az emberekre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 14:00
1 2 3 4
 11/35 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

"mondjuk valamilyen feltételeket szerintem kellene szabni, hogy ki maradhasson és ki nem"


Vannak ilyen feltételek. A törvények pontosan szabályozzák, hogy ki minősül menekültnek, és ki nem.

Baromi egyszerű a dolog: aki menekült (mert megfelel a törvényi feltételeknek), azokat be kell fogadni, aki meg nem menekült, azt ki kell toloncolni.

Erre eddig is megvolt minden törvényi feltétel, tehát nem plakátok kellenek, hanem egyszerűen be kell tartani és be kell tartatni a törvényeket!

2015. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, meglepetés!! VAN feltétele annak, hogy valaki itt maradhasson. Bizonyítania kell, hogy hazájában vallási, népi csoporthoz való tartozása, vagy politikai szerepe miatt közvetlen veszélyben van az élete. Ha ez nem teljesül, akkor semmi sem kötelez minket, hogy befogadjuk.
2015. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Oké igazad van, mondjuk én hosszabb távú feltételekre (bocs ha ilyen is van) gondoltam. Mondjuk, hogy folyamatos tanulás vagy munka, magyar nyelv elsajátítása.
2015. jún. 11. 14:50
 14/35 Shai-Hulud ***** válasza:
28%

"Nekem ez a baloldali gondolkodás magas, bár ez a 10 alatti IQ másba is megmutatkozik."


Ne add fel, ha ez a 10 alatti IQ csak abban nyilvánul meg, hogy magas neked, az még nem olyan vészes dolog.

2015. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
34%

A probléma gyökere, hogy sok - főleg libernyákszellemű- ember van, aki szeretné, ha egy biomasszába süllyedne el Magyarország, szeretne az így kialakult zavarosban halászni, szeretné, ha megszűnne Magyarország, szeretné, ha megdöglene minden magyar - és ha még keresztény, akkor duplán dögöljön meg. Ezért semmi sem drága: jöjjön a sok nyomorult, muszlim, afrikai mindenféle. Csak végre ez az ország süllyedjen el.

Kényelmes lenne Európának, ha mi mindenkit fogadnánk, ide gyűlne a világ minden gondja baja, míg ők vígan élnének saját hazájukban, büszkén franciának, angolnak, németnek vallva magukat, lenne itt egy biomassza, nyomorult rabszolgákkal, ami majd jó lesz később hamburger-termő földnek, éléskamrának.


Nekem szimpatikusabb Zrinyi hazaszeretete, nem épp vendégszerető küzdelme, mind a törökök, mind a Habsburgok felé, mivel Magyarország fennmaradásáért küzdött.

És a többi végvári vitéz, áldassék nevük!

2015. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom, senki se mondta a lényeget:

MAGYARUL VAN A PLAKÁT!

Pont azok nem fogják érteni először, akiknek szól a "kormány" szerint.


Igazából direkt így van csinálva. Fidesz droid szavazóbázisának szól ez. Tehát propaganda. Száz milliókért.


Na ez veri ki a biztosítékot sok embernél.

2015. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

14:55 - ös.


Én becsülöm és tisztelem azokat az embereket, akik védik a hazájukat és el is fogadom amit írtál, viszont nem gondolom, hogy jó módszer ez a mostani plakátos. Nekem úgy tűnik, mintha a bevándorlós plakáttal nem a bevándorlás kérdését szeretnék megoldani.

2015. jún. 11. 14:58
 18/35 A kérdező kommentje:
14:56-os. Ez nekem is furcsa volt amikor először találkoztam a plakáttal. A jobb és bal oldali sértő jelzőkkel azért nem értek egyet mert ilyenkor több millió magyar honfitársadról beszélsz.
2015. jún. 11. 15:01
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
azert mert egy szar populista, manipulativ, undorito plakat, hanyok tole, meg az egesz fideszbagazstol.
2015. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

# 15


na megjottek a konteos elmebetegek is. Kar hogy a zsidogyikembereket kihagytad.

2015. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!