Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellen plakátkampány nem...

Az ellen plakátkampány nem ugyan olyan szánalmas?!

Figyelt kérdés

Nem érdekel,hogy kinek ki,ki miből fizette, a fő érv volt,hogy pénzpazarlás, lehetne másra is fordítani.

Ezzel egyet is értek, hogy lehet másra fordítani.

De nem plakátra, pénzpazarlás, semmivel sem különb az ellenzéki csürhe mint a kormány akiket szidnak, ugyan olyan álszent hazug emberek alkotják az ellenzéket is, egy cseppel sem különbek!!

Ezt lehetett volna öregekre,hajléktalanokra, és akár állatokra is költeni, egyszer vesznek belőle ennivalót nekik, legalább egy napig nem éhezik az a szerencsétlen, még ha a világot nem is váltják meg, de a plakátra költött pénz soha semmiből nem térül meg, letépik,lefoszlik és kész, ablakon kidobott pénz.Szánalmas!


2015. júl. 1. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Elég vicces hogy lassan egész Európában csak a mi bukott baloldalunk tartja jelentéktelen kérdésnek a menekült ügyet, mint ahogy azt a plakátjaival, és megnyílvánulásaival többször fejezett ki. De hát, ők képtelenek bármire, csak szajkózzák a Fidesz hülyeségének az ellentétjét. És ezzel vannak bent a parlamentben. De már nem sokáig, ahogy a közvélemény kutatások mutatják.
2015. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Rohadtul nem az volt a fő érv, hogy másra is lehetne fordítani, sokkal elemibb problémák vannak vele. De ha egy picit is érdekelne a téma, akkor tudnád, hogy:


1. nem az "ellenzék", hanem egy művészeti projekt (MKKP nevű viccpárt) szervezte a gyűjtést


2. a kormányhoz képest tizedannyi pénzből oldották meg


3. felmerült bennük is, hogy adakozniuk kellene inkább a többletpénzből, de mivel az emberek konkrétan plakátokra adták, így ezt elvetették

2015. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Ezek a plakátok hasznavehetetlenek. Miért nem fegyverre és éles lőszerre költünk? Ha valaki nem tartja be Magyarország törvényeit és nem magyar állampolgár és nyíltan szembe megy a hatósággal akkor lépjen életbe tűzparancs. Így megoldódna ezzel a söpredék bevándorlásának problémája.
2015. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

erre gondolsz?


[link]


Szerintem rettento viccesek es talalok, orulok hogy valaki megcsinalta.

2015. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szoktál adományozni öregek, hajléktalanok, állatok számára? Ha nem, akkor te is ugyanúgy álszent, képmutató vagy mint ahogy másokat leírtál. Sőt, szerintem te vagy szánalmas amiért ilyen bajaid vannak néhány plakáttal!
2015. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15-ös mi köze bárkinek ahhoz én kinek adományozok? De azt hogy ilyen baromságokra költi a pénzt a kormány azért teljesen jogosan felháborodhatok.
2015. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Soha nem kérdezte meg a kormány, hogy mire költse a pénzt.

Szerintem felesleges mondjuk az 1-es villamosra is pénzt költeni, mert én autóval járok csinálják meg az utakat.

Tök jogos szerintem a felvetés, vagy ha nem,akkor viszont az is jogos,hogy plakátra költi a pénz, mert megteheti, megteheti azt is,hogy villamosvonalat újítson fel.

Nekem egyikből sincs hasznom.Miért ne tiltakozzak mindkettő ellen?Vagy miért csak az egyik ellen?Ez van, erre költötte.

A választásokon is a mi pénzükből plakátolják ki az utcákat, ez van.

Feleslegesnek tartom, de leszarom, költhette volna 20 új állami Audira is, az jobb?Úgysem fogja "nekem" adni, innentől kezdve pedig nekem mindegy,hogy mire költi.

De ha nem tetszik ne adózz, és majd lesz ami lesz, de legalább nem kell ilyen felesleges dolgokon háborognom,hogy fúj plakát.


Kritizálni lehet, de a kedves baloldal pedig még le is telepítené a bevnádorlóakt, persze a cigánykérdés megoldására már van eszetek meg azon lehet háborogni, aztán majd mikor muszlim felzárkóztatás kell meg afro kérdés lesz az országban megint hőböröghettek, de tenni senki sem tesz semmit csak esztelenül liberáliskodunk, mert az jó,aztán mikor 80 évesen félholtra vernek a hátrányoshelyzetűek akkor megint lehet szidni a kormányt.

Na nálam itt kezdődik az ostoba,buta és tudatlan ember.

2015. júl. 2. 12:50
 18/19 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont ma 12:50


Az MKKP nem a baloldal. Még mindig. Soha nem is volt, és soha nem is lesz. Bármit mondasz innentől kezdve hülyeség.

2015. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Nem a Fidesz, úgyhogy Bukott Baloldal. Mikor tanulod már meg, hogy csak kétféle ember van a Földön? Bukott Baloldali meg Fideszes. Jobbik sincs. Sőt, külföldi politika sincs. Pl Obama vagy McCain is Bukott Baloldaliak, ez az egész Demokrata meg Republikánus dolog is csak terelés. Az egész történelem folyamán minden politikai ügy besorolható ebbe a két kategóriába. Még nem tudták, de már az ősemberek is Bukott Baloldal vs Fidesz alapon szerveződtek törzsekbe.
2015. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!