Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a cigányok és a...

Szerintetek a cigányok és a zsidók szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés

Ha nem! Akkor ők antimagyarok?

Csak azért mert ha én nem szeretem őket akkor antiszemita és rasszista vagyok. Holott semmit nem teszek ellenük " nem úgy mint ők" csak nem szeretem? Ez olyan mint egy jó buli után, mikor rám akaszkodik valami ösztrogén bomba, csak a "békességért" együtt alszunk" az még nem szerelem, és főleg nem lesz belőle összebútorozás!


2010. márc. 3. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
A cigányokról már láttam pár riportot ,videót hogy fenyegették a magyarokat de a zsidókról nem hallottam ilyesmiket...
2010. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

ez most valami vicc?

te is tudod a választ.. persze hogy NEM

bár azért nem minden zsidó cionista vannak normális átlagos emberek mint mi... lehet még a vallásukkal se foglalkoznak úgy teljesen normális életet élnek


na de a cigányok... elmaradtak a fejlődésben... de nagyon

2010. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ők nem is fenyegetnek, ők rosszabbak.

Ők már csak akkor adják a maguk valóját amikor már késő.

Nem a puszta fizikai tulajdonságaik és az elemi ösztöneik vezetik, hanem a körültekintő alapossággal állított csapdák. Akár egy sakkozó, aki 4-5 lépéssel előrébb gondolkozva ad mattot. Előbb az ideológia, a szabadság mézesmadzaga, a világiság, Stb. Aztán a tagadása a történelemnek és az általuk suggalt verziók megkérdőjelezhetetlensége, médiával, hazugsággal, törvénnyel"holopajzs". És csak akkor látod már a csapdát amikor már a hálót rád feszítette a és már csak szűkölsz. "sokan még ekkor sem"

2010. márc. 3. 16:27
 4/12 anonim ***** válasza:

zsidóval még nekem sem volt bajom. de cigánnyal, pfff....


[nem zsidózó jobbikos]

2010. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Én igen.
2010. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 X. Maté ***** válasza:
47%

A cigányok nagy részén észrevenni, hogy rasszista. (Bár nekem egy okos cigány megmagyarázta, hogy ő nem lehet rasszista, mert cigány :D)


A zsidóknak meg semmi baja a magyarokkal. Tudom, a JOBBIK szerint felvásárolják az országot, meg ők irányítanak :D Olyan aranyosak, mint az előbb említett cigány :D (és buták)

2010. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
izrael kijelentette, hogy felvásárolják, de értelemszerűen nem arra gondolnak, hogy fogják és viszik az országot hanem arra, hogy betelepülnek a piacra. ez a külföldi nagytőke, aminek egy részét a magyar vállalkozóknak kéne felcserélni.
2010. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A zsidóknak meg semmi baja a magyarokkal. Tudom, a JOBBIK szerint felvásárolják az országot, meg ők irányítanak :D Olyan aranyosak, mint az előbb említett cigány :D (és buták)


Buta!


És aki nem képes megérteni, hogy az ország lehetőségeit az ország polgárai a társadalom határozza meg.

Amelyik országban az ott lakók csak laknak, de egyre kevesebb az magántulajdonuk, egy kevesebb a részük a jövedelmet termelő beruházásokban, így annak a termelt javaknak az újraelosztásából sem részesülnek.

Akik a saját hazájukban a külföldiektől függenek, és nem érdekli őket a magyar gazdaság mert nem az élet terük, csak a profit! Akik a legtöbb korrupciót kitermelik a hazai politikusainkból, hiszen a profit az övék a szociális feszültség meg a mienk!


Az ilyen embert minek nevezzem, ostobának?

2010. márc. 3. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
16:47 gyurcsény beszédét is kimagyarázták, pedig az is elég egyértelmű volt. Bár senki sem hiszi el egyik "magyarázatot" sem, mert ami zöld az nem kék, mert nem azt mondtam, hogy kék, hanem, hogy zöld.
2010. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Naná hogy szeretik, sőt, imádják őket...hiszen rajtunk élősködnek, belőlünk élnek...Ha nem lenne magyar, akkor a cigány kitől lopna...a zsidótól?...az visszalopná tőle:S
2010. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!