Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszok szeretik a magyarokat?...

Olaszok szeretik a magyarokat? Ha igen, akkor is, ha dolgozni megyek oda?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 21:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert azt hallottam, hogy az olaszok csak addig kedvesek, amíg turistaként vagy ott. Ha ott dolgozol, akkor nem kedvelnek, mert utálják a bevándorlókat. Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik kint élnek, vagy éltek. Köszi előre is!:-)
2011. szept. 12. 21:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez mindenhol így van...mi sem szeretjük a külföldieket ha elveszi előlünk a munkát ez máshol sőt mindenhol így van


a norvégiai ámokfutónak is ez volt a baja,a bevándorlók


angliában is a zavargások fő oka ez volt...

2011. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
80 szazalekban szeretik, inkabb a romant utaljak, de kozel sem olyan rasszistak minta norvegok, olaszban pl meg az attila nev is divatos, amugy ha rendes vagy megszeretnek!
2011. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Minél délebre mész annál jobban befogadnak! (Róma, Nápoly alatt, már szerintem nem lesz gond...)
2011. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ,en is jartam Siciliaban,es rem kedvesek, vendegszeretoek, engem mikor mondtam hogy magyar vagyok behivtak a hazukba egy tal spagettira, igaz hogy szegenyek voltak, de nagyon rendesek, ha dolgozni akarsz csak eszakon erdemes, mert delen 500 euro havonta a fizetes, igaz az arak is alacsonyabbak...
2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 16. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenhol imádják a bevándorlókat Európában. :))

Az hülyeség, hogy ha dolgozni mész nem kedvelnek.

Vegyük a menekülteket. Nem tudnak viselkedni, bűnöznek, erőszakolnak, az emberek mégis segélyezik őket a saját pénzükből és befogadják őket.


Tehát ha a viselkedésük ellenére ingyen segélyezik őket akkor nem hiszem, hogy a kulturált fehér embert aki nem szorul ingyen dolgokra és aki megdolgozik a pénzéért annyira elítélnék.



Ha jóképű vagy akkor a csajok imádni fognak.

ha nagy a szakértelmed akkor a munkáltatók fognak szeretni. És még valami... ha valaki elől el lehet venni a munkát az meg is érdemli. :))

2016. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!