Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a cigányok és a...

Szerintetek a cigányok és a zsidók szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés

Ha nem! Akkor ők antimagyarok?

Csak azért mert ha én nem szeretem őket akkor antiszemita és rasszista vagyok. Holott semmit nem teszek ellenük " nem úgy mint ők" csak nem szeretem? Ez olyan mint egy jó buli után, mikor rám akaszkodik valami ösztrogén bomba, csak a "békességért" együtt alszunk" az még nem szerelem, és főleg nem lesz belőle összebútorozás!


2010. márc. 3. 16:09
1 2
 11/12 bumbi02 ***** válasza:
hát fölösleges általánositani mind a cigányokat mind a zsidókat.. van egy nagy rétegük akiket utálj, de ne azé utáld mer cigány, hanem azért mer teszem azt beléd köt az utcán, bunkozik stb... akkor vagy rasszista h ha minden ok nélkül azért utálod csak mer cigány illetve csak mer zsidó... az ilyet én is elitélem...
2010. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: mind2 gyűlöli.
2010. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!