Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valami esély, hogy a...

Van valami esély, hogy a Jobbik nyerje meg a 2010-es parlamenti választásokat?

Figyelt kérdés
:S
2010. márc. 4. 18:40
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
78%

A másik két párt már megmutatta hogy nem lett jobb hatalomrakerülésekor aki okos az a jobbik-ra szavaz és lessz rá esély hogy jobb lessz itt az élet!

Tehát van esély!

2010. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
25%
Tehát én a 140-es iq-mal nem vagyok okos. Ejh. :(
2010. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
64%

"18.54

Hol látod a széles jobbikos néptömegeket, akik elérik, hogy 51 százalékot kapjon a pártjuk?"

Például Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, ahol élek. Aki nem cigány az a Jobbikra szavaz és nem azért mert rasszista. Jó persze van egy-két kivétel, például az iskolaigazgató MSZP-s, pedig elég intelligens ember és ezért én nem is ítélem el. Őt úgy nevelték hogy arra szavazzon és bármikor képes vitába szállni más pártok képviselőivel. Bár én még fiatal vagyok ezért nem szavazhatok, de az egész családom (rokonokkal együtt) a Jobbikra szavaz!

Szebb jövőt!

15/f

2010. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 bumbi02 ***** válasza:
35%
hát nem azér de a reménnyel választást nem fogtok nyerni... én is remélem már 10 éve hogy nyerünk a lottón még nem jött össze... eléggé romantikus hatásu dumák ezek, fogadjátok el hogy nem lesz a Jobbik olyan erös hogy kormány közelbe kerüljön... 2014re pedig már nem lesz rá kereset addigra remélhetöleg elmulik a válság...
2010. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
88%
nekem meg 320 van. Az hogy az intelligenciáddal jössz, az azt mutatja, hogy nincs.
2010. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
87%

Relatív az iq:-)

Ki hogy látja a jövőt,ha belemész abba a rosszba amit eddig tapasztaltál eddig,akkor hiába van iq-d,a helyzet ugyanilyen rossz lessz!

2010. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
79%

"Amúgy nem, fognak kapni 8 százalékot, és ennyi."


mert nagyon hülye vagy


csak tájékoztatlak hogy mindegyik választókörzetben 1. ként adta le a jobbik a kopogtató cédulát

mszp t már sok helyen megelőzték és a 2. erő lettek


szóval nem kéne vész madárkodni

2010. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
79%

A reménnyel lehet hogy nem fogunk választást nyerni, viszont a szavazó emberekkel akiknek már felnyílt a szeme van rá esély. Nem tudom hogy más megyékben és családokban hogy van, viszont itt elég sokan Jobbik pártiak, bár van aki nem meri nyíltan felvállalni mert fél hogy megvernék a cigányok. 15/f voltam.

Szebb Jövőt!

2010. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
80%

Szebb Jövőt!


nálunk is szerencsére sok a Jobbikos!

itt Észak Magyar országon

ráadásul ez a körzet mindig is maszop os volt

2010. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

Van!

"A Jobbik örömmel jelenti be, hogy mind a 176 egyéni választókerületi jelöltjének összegyűlt az induláshoz szükséges mennyiségű ajánlószelvény, ez is mutatja, hogy a nemzeti oldal soha nem látott támogatottságot szerzett az emberek körében. Köszönetet mondunk minden szimpatizánsunknak, aktivistánknak és tagunknak, hogy közösen tettük meg az első lépést a radikális változás elérésének irányába."

2010. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!