Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valami esély, hogy a...

Van valami esély, hogy a Jobbik nyerje meg a 2010-es parlamenti választásokat?

Figyelt kérdés
:S
2010. márc. 4. 18:40
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
76%

18.45:

Ott volt a meteor,nem nézel híradót?Csak kevés volt a célzóvíz.

Na többet nem árulok el,mert még rám fogják,hogy tenorista vagyok:-)


Egyébként az én IQ-m 136,a Jobbikra fogok szavazni.

Akkor most másodiknak fog befutni?

Mert a te logikád szerint így kellene.Bár,ha kicsit rágyúrok és újra megírom a tesztet,akkor lehet 141-re is sikeredik.Akkor meg megnyerik a választásokat?

2010. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
74%
Én is Jobbikos vagyok, de aki az iq -jával jön annak az iq- ja nem 141, hanem 14,1. Biztos te is elnézted.
2010. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 bumbi02 ***** válasza:
32%

jobbik ugy tesz mintha minden büncselekedet csak a cigányok és politikusok követnének el..pedig nem... igérik az elszámoltatást és a cigánykérdés megoldását... és mi marad nekem akinek eddigi összes konfliktusa selyemrambó helyimenöcsávokkal volt? engem verjenek meg? köszönöm szépen


20%nál többet nem tud szerezni, ez azt jelentené hogy minimum meg háromszorozodott a támogatottsága a jobbiknak EP választás óta.. aminek valljuk be kicsi az esélye...

2010. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
86%

Az előző válaszadónak: A Jobbik nem a cigánybűnözést próbálja felszámolni, hanem a bűnözést! És ha már ilyen tudatlan vagy akkor vehetnél egyetlen pillantást a programjukra: [link]

Látsz ebben valahol a cigányok kiirtásáról, vagy a zsidók elüldözéséről szóló fejezetet? Mert én nem! Szebb Jövőt kíván egy tizenöt éves srác, aki életében már elég sok rosszat megélt ahhoz, hogy el tudja dönteni hogy melyik pártot válassza.

2010. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 bumbi02 ***** válasza:
35%

15 évesen kb annyi rosszat élhettél meg mint én 17 évesen, nem igazán sokat... de azért ne higyjünk el ugy mindent ahogy le van irva.. hisz politika.. politikában aki nem tud nagyobbat igérni mint a másik kiesik... ha igazsággal kampányolsz, azt mondod hogy adót emelünk mert muszáj, ki fog rád szavazni senki? inkább arra szavaznak aki hazudik vmi szépet....

nahmármost ma mi nem tetszik sokaknak: kormány, cigányság, "rendőribrutalitás"(sztem csak rendőri munkavégzés ez nem brutalitás)

mit kell igérni? elszámoltatást, cigánykérdés rendezése, csendőrség....


lesz majd koppanás amikor rájöttök hogy végülis ök is csak saját zsebet akarják tömni aztn majd h ha majd az érdekünk pont egybe vág az övéékkel akkor kapunk tölük vmit.. legyen ez akármeik párt...

2010. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is van esély. :)

Hajrá, Jobbik!

Szebb jövőt!

2010. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját zsebüket akarják tömni akkor a Magyar Gárda sem létezne már, hisz az is csak pénzcsökkenést jelent számukra a sok kiutazásával meg felvonulásával, mégis létezik még. És képzeld, tényleg történtek velem igazán szar dolgok, bár nem tudom hogy neked az mennyire az hogy a 24 éve házas szüleidet elszakítja egymástól egy cigányasszony, el kell költöznöd az ország egy másik szegletébe barátaidat elvesztvén, aztán nem tudsz megélni és mégis vissza kell térned otthonodba, a villanyszámlát ne tudd kifizetni, a fűtést ki akarják kapcsoltatni... De szerencsére ezt mind megúsztuk, lassan kezd beállni a rend. Ja és mindez 4 éven belül. Ezalatt két nagyszülőm is meghalt. Anyám meg kidolgozza a lelkét tanítónőként, korrepetálni jár, este ér haza (a diákok meg köpködik, bántalmazzák, persze nem tehet semmit mert jön az Ombudsman) ahogy a testvéremnek a pénzhiány miatt kellett feladnia egyetemi tanulmányait és munkának állnia, sokszor éjszakáznia és túlórát vállalnia. Nem tudom hogy te mit neveznél rossznak,, DE ÉN EZT MÁR ANNAK TARTOM A SZEMEMBEN! Azt meg kihagytam hogy az anyukám testvére házastársával együtt elvesztette előző lakását a feje felől, most is nagy adósságban van. Ezért írom le és kívánom neked is, hogy Adjon az Isten Szebb Jövőt, s nem azért mert egy gazdag senkiházi vagyok aki a hatalmas házból ír és semmi gondja nincsen. Szólj nyugodtan, HA ezt nem tartod ROSSZNAK!
2010. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel hogy ők is csak a zsebüket akarják megtömni,akkor sem vesztünk semmit,ha viszont nem így van és elkezd fejlődni az ország az mindenkinek csak jó lehet!
2010. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 bumbi02 ***** válasza:
75%
hidd el hogy hónap végén már mi is csak vajas kenyeret eszünk az iskolába, mer anyám tart el minket, szintén elvált apámtól, késő estig dologzik sokszor csak 6 után érkezik haza és még hétvégén is dolgoznia kell.... mindenkinek meg van a saját életének a nehézségei, de tizenévesen még azért nem éltünk annyit hogy azt mondjuk hogy már olya rossz helyzetbe vagyunk... nem mondom h jó helyzetbe vagy=vagyok, de lesz ez még rosszabb is, de ezt csak akkor látjuk h ha már többet megéltünk..
2010. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
75%
Legrosszabb estben is minimum 100% annak esélye hogy a Jobbik nyeri a választásokat.
2010. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!