Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan abban a...

Miért vannak sokan abban a tévhitben, és miért terjesztik sokan azt a hazugságot, hogy a testsúlyos edzéstől nem lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Régebben jártam edzőterembe, de ma elkezdtem csinálni a Fegyencedzést. De sokaktól olvastam, hallottam hogy a testsúlyos edzéstől nem lehet fejlődni. Miért terjesztik ezt a nyilvánvaló hazugságot ?

Példának mondok valamit. Anglia legerőszakosabb bűnözője életfogytiglanig ül, és ennek nagy részét magánzárkában, mert annyira kemény. Olvastam hogy volt amikor összevert 12 őrt, valamikor 6 őrt. Túszul ejtette a börtön rajztanárát stb. Még olyat is csinált hogy az acélajtót lefeszítette. És ő a börtönbe nem jut hozzá súlyzókhoz, mert nem engedik. Testsúllyal edz, van róla könyv is a Solitary Fitness. Az illető neve Michael Gordon Peterson.

Ezek után is azt mondjátok hogy a testsúlyos edzéstől nem lehet fejlődni ?


2015. febr. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Senki se terjeszt ilyet.

Maximum annyit hogy sajat testsullyal nem fogsz annyira iznosodni es relative erősödni,ez viszont igaz.


M.G.P-ről meg egy halom baromsagot hordtal össze szoval ezzel semmit se "bizonyitasz"..

2015. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne baromság ?
2015. febr. 23. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

az életéről készült filmet is nézd meg,elég jó.

amikor unatkozott levetkőzött meztelenre,az egész testét beszappanozta,hogy ne tudják lefogni az őrök és kezdődhetett a bunyó:)

2015. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:
A testépítés egy sport, amelynek a módszertana az adott keretek között tökéletesre van csiszolva. Erre a célra a saját testsúly nem elég, súlyok kellenek hozzá. Gondolom erre értheti valaki, hogy a fegyencedzéstől nem lehet (eleget) fejlődni.
2015. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hülyeseg mert:

1) MGP NEM a börtönben gyurta ki magat. Mielőtt bekerült amatőr bokszolo volt. Ott szerezte az izmait.

2) Mivel szetrobban a tesztotol ezert jobban izmosodik mint az atlag

3) Nem megverte a smasszereket csak rajuk tamadt. Nagy különbseg..mellesleg van egy csomo öregebb,koverebb őr. Es ott a harci tapasztalat szamit,nem az hogy hogyan huzodszkodsz.

4) Lefeszitette az ajtot. Nagy fenet.

2015. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!