Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeresse mindenki a menekültek...

Koplárovics Béci kérdése:

Szeresse mindenki a menekülteket. De?

Figyelt kérdés

"Szeresse mindenki a menekülteket és legyen befogadó" - ezt hirdetik a baloldali pártok. "De azért ahol a legnagyobb szavazóbázisunk van, ott azért lehetőleg ne időzzenek, hanem húzzanak le minél előbb a franca vidékre, ott a kutya se szavazna ránk" - erről szólna a befogadás? Sózzuk rá a vidéki parasztokra?


[link]



2015. júl. 21. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
A liberók úgy értik, hogy amíg nem nekik kell eltartani őket,addig hadd jöjjenek, hogy csakazértse a Fidesznek legyen igaza
2015. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Rafinált az MSZP.


Ideje lenne akkor Budapesten is egy menekülttábort építeni.A Nagykörútra vagy Lipótvárosba.

2015. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 tetro ***** válasza:
34%
az általad linkelt cikkben hol van ez a mondat? "Szeresse mindenki a menekülteket és legyen befogadó". Mikor és melyik baloldali párt mondta ezt?
2015. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel ismét nagyon melléfog a baloldal, szavazatokat fog veszíteni. Játssza a nagy demokratát: fogadjunk be mindenkit, de ezt az emberek nagy többsége nem akarja. Persze a 2004 - es szavazás idején másként vélekedtek, akkor 23 millió románnal riogattak, de ma befogadnának akármilyen beduint, csak a határon túli magyarok ne jöjjenek.
2015. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 tetro ***** válasza:
47%

21.07

komolyan? meglátsz egy nicknevet az interneten és rosszul vagy tőle? tartalmas életed lehet...

2015. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

"komolyan? meglátsz egy nicknevet az interneten és rosszul vagy tőle? tartalmas életed lehet..."


Csak a te nicknevedet.Elég kommentedet láttam.


Akkora cigányimádó vagy, hogy még Gyurcsány meg Mohácsi Viktória is elbújhatna mögötted.


De, hogy még menekülteket is beakarsz telepíteni, az még rátesz egy lapáttal.

2015. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 tetro ***** válasza:
47%

21.12

szerintem ha belőled egy ismeretlen ember neve ilyen érzelmeket vált ki, akkor el kellene járnod valamilyen terápiás csoportba.

amúgy soha nem írtam, hogy bevándorlókat akarok betelepíteni. vagy személyesen mondtam ilyet neked valahol?

2015. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Marhára nem érdekel hol épül ilyen tábor. Az érdekel, hogy a bent lakók száma ne lépje át a tolerálható mennyiséget. Továbbá ne csináljanak hülyét egyik oldalon se belőlünk.
2015. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

Főleg, hogy a 65%-os kolléga olyan "gerinces", hogy ő bezzeg anonim marad. Bár gondolom azért mert tőle meg idővel minden épeszű hozzászóló undorodna.

De azért valahol irigyellek is tetro, akit ennyire gyűlölnek, annak csak igaza lehet, különben nem vennének komolyan.

Engem még eddig csak egyszer fenyegettek meg halálosan pedig lassan másfél éve vagyok GYK-n, bezzeg rólad már több kérdést is kiírtak! :-D

2015. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 tetro ***** válasza:
31%

21.15

felfoghatatlan számomra az, amikor valaki egy internetes fórumon vadidegeneken pörög. nagy furcsa dolgot mond el az egyénről... egyáltalán az hogy valaki tudja visszamenőleg, hogy pl én miket írtam ki. elég beteg.

2015. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!