Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeresse mindenki a menekültek...

Koplárovics Béci kérdése:

Szeresse mindenki a menekülteket. De?

Figyelt kérdés

"Szeresse mindenki a menekülteket és legyen befogadó" - ezt hirdetik a baloldali pártok. "De azért ahol a legnagyobb szavazóbázisunk van, ott azért lehetőleg ne időzzenek, hanem húzzanak le minél előbb a franca vidékre, ott a kutya se szavazna ránk" - erről szólna a befogadás? Sózzuk rá a vidéki parasztokra?


[link]



2015. júl. 21. 20:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már nagyon elegem van ezekből a menekültes kérdésekből.
2015. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%

"erről szólna a befogadás? Sózzuk rá a vidéki parasztokra?"


Te jelenleg a fővárosban pontosan hol szállásolnád el őket, Béci?

Esetleg úgy gondolod, épülhetne Budapesten is egy tábor, addig a pár hónapig/évig meg a menekültek ellesznek a pályaudvarokon? Van valami épkézláb ötleted?

Az általad megfogalmazott "összefüggés" meg szerintem nem kicsit van túlspilázva...

2015. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
Majd én döntöm el szeressem-e, nem ezek a bohócok!
2015. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%

Ahham.

Szóval én, mint fiatal, dolgozó magyar állampolgár:

- adózzam le a fizetésem felét, ilyen-olyan jogcímen

- tartsam el a nyugdíjasokat úgy, hogy nekem nem lesz nyugdíjam

- tartsam fenn az egészségügyet úgy, hogy alig használom

- vegyem meg a BKK bérletet, teljes áron, mert dolgozó ember az burzsuj

- vágjak jó pofát hozzá, hogy a sok millió honi léhűtő mellett most már egy rakat bitang jöttmentet is koszt-kvártélyoznak az én kontómra

Hmmm...

Két dolgot jegyeznék meg:

- a nyihahának a nagy eres brokija most már a sejhajotokba

- kísérgesse a "menekülteket" a Breivik

2015. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"az általad linkelt cikkben hol van ez a mondat? "Szeresse mindenki a menekülteket és legyen befogadó". Mikor és melyik baloldali párt mondta ezt?"


Úgy általában ezt szajkózzák. Ne legyünk ellenségesek velük, ne zavarjuk el őket. Ők szegény sorsú emberek, nem szabad még itt is bántani őket.


"Te jelenleg a fővárosban pontosan hol szállásolnád el őket, Béci? "


Aki be akarja fogadni, az felőlem nyugodtan befogadhatja őket. Legyen az bárki is. De felőlem a befogadás-pártiak akár szállodai szobákat, vagy házakat is bérelhetnek nekik. Vagy ahogy ők képzelik a befogadást.


"Esetleg úgy gondolod, épülhetne Budapesten is egy tábor, addig a pár hónapig/évig meg a menekültek ellesznek a pályaudvarokon? Van valami épkézláb ötleted? "


De akár ezt is lehet. Semmivel sem lenne rosszabb vagy jobb helyük, mint máshol. Így legalább a budapestiek is megismerkedhetnek néhányezer kedves emberrel, akikért úgy odavannak. Win-win szituáció.


"Az általad megfogalmazott "összefüggés" meg szerintem nem kicsit van túlspilázva..."


Mint ahogy az egész menekültügyi kampány akár jobbról, akár balról...

2015. júl. 22. 09:23
 16/26 tetro ***** válasza:
63%

00.57

amikor valaki azt írja hogy az ő kontójára etetik a menekülteket, akkor mindenki kíváncsi lennék, hogy ennyire demagóg vagy ennyire buta.

az éves költségvetése az államnak 15ezer milliárd körül alakul. tavaly ennek a 0,002%-t fordította a magyar állam a menekültekre.

nem tudom, hogy aki ennyire veri a mellét hogy az ő kontójára más ne egyen, az mennyit adózhat egy évben. mondjuk 3millió forintot? akkor már jócskán a magyar átlag feletti keresetet feltételezek. ez alapján a menekültek 60 egész forint megettek tavaly az adódból. ennek a többszörösét költötted a redbull airracere is. persze nem muszáj gondolkozni, a fröcsögéshez kifejezetten rossz is.

2015. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 tetro ***** válasza:
52%

09.23

"Úgy általában ezt szajkózzák. Ne legyünk ellenségesek velük, ne zavarjuk el őket. Ők szegény sorsú emberek, nem szabad még itt is bántani őket. "

úgy általában ezt szajkózzák, de az egyetlen link amit becsatoltál, az éppen nem támasztja alá az állításod... bizonyára olyan sokat mondogatják ezt, hogy ilyet nem sikerült találnod. hiteles vagy...

2015. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

Az eltartásukról fölösleges beszélni, csak a primitívek állítják, hogy a "mi pénzünkből megy", holott vannak olyan családok, ahol csak 1 ember dolgozik. Ott akkor mivan?

Amúgy látni több emberen, hogy jól átmosta az agyatokat a fidesz, legalább jól reprezentálja a magyarok műveltségét, tájékozottságát.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy van-e itt olyan aki találkozott-e már menekültekkel. Mert én már igen, sőt beszélgettem is velük, és ebédeltem is.


Szóval a kormány jól tud uszítani, mi sem bizonyítja jóobban, mint a mostani rasszista jellegű támadások pl. Szegeden, vagy a keletin.


Én még nem találkoztam ilyen szituációval, de ha nekem valaki ilyet mondana, hogy "takarodj haza!" és lenne fegyverem, abban a pillanatban egy teljes tárral szétloccsantanám az agyát!


Nem harapok, amíg senki nem bánt :)

2015. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"úgy általában ezt szajkózzák, de az egyetlen link amit becsatoltál, az éppen nem támasztja alá az állításod... bizonyára olyan sokat mondogatják ezt, hogy ilyet nem sikerült találnod. hiteles vagy..."


Amúgy nem tűnsz teljesen hülyének, csak kötekedőnek. Tehát te is tudod, hogy a baloldalnak mi a véleménye, nem hiszem, hogy éppen neked kellene bizonyítani. Vagy esetleg meg tudod cáfolni, hogy a baloldal teljesen mást tenne a menekültekkel, mint amit állítok? Tudod mit: megcáfolom én magam: a baloldalnak tökmindegy mi lesz a menekültekkel. Nekik (is) csak eszközök, hogy homlokegyenest mást mondjanak, mint amit Orbán Viktor.

2015. júl. 22. 13:33
 20/26 tetro ***** válasza:
66%

13.33

"Vagy esetleg meg tudod cáfolni, hogy a baloldal teljesen mást tenne a menekültekkel, mint amit állítok?"

nem. nem nekem kell megcáfolni az állításod, hanem neked alátámasztanod... cáfold meg hogy a nincs olyan csillag ami sajtból van. érted ugye?

2015. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!