Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én milyen típus vagyok, ha a...

Én milyen típus vagyok, ha a liberális "mindenki egyenlő, béke, szeretet, tolerancia" típusú embereket és a jobboldali "turulmadaras, trianonos, a magyar a felsőbbrendű nép" típusú embereket is szánalmasnak tartom?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
komcsi
2015. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Normális?:D
2015. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
skizofrén
2015. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%

Elmebetegeknek tartod az elmebetegeket?

Akkor tényleg normális.

2015. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
2015. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember, aki felszínes közhelyek alapján néz le másokat. A liberalizmusnak és a jobboldali irányzatnak is van normális, nem elborult szélsőséges ága. Ha csak a szélsőségesekre tekintesz furcsán ideológiától függetlenül, akkor pedig olyan ember vagy, aki nem kedveli a szélsőségeket.
2015. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A normális, nem szélsőséges ágakkal még nem találkoztam. Általában az emberek véleménye vagy az egyik,vagy a másik végletet képviseli és el sem tudják képzelni,ha én valami olyan véleményen vagyok, ami vagy se liberális, se jobboldali. Azt pedig főleg nem, amikor olyan a véleményem, ami mindkettő egyszerre.

Legyen példa a menekültkérdés:

Szerintem teljesen megfér egymás mellett a zárt menekülttábor, ahová be lehet engedni az önkénteseket az adományokkal. Így mindenki jól jár és mégis mindenki enged egy kicsit a sajátjából.

Vagy a melegházasság: Nem lehet, hogy engem csak szimplán nem érdekel az egész? A vonulgatók sem normálisak meg azok sem, akik pusztán a melegségükért utálnak valakit.

2015. júl. 13. 20:02
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

h milyen típus vagy azt nem tudhatjuk, de az egyértelmű, h egy fokkal felvilágosultabb vagy, mint az ilyen egybites emberek.

Ha gyűlölködés helyet inkább előnyt kovácsolnál saját helyzetedből, és megpróbálnád mások szemét felnyitni, akkor lennél igazán több, mint ők - habár ez nehéz feladat.

2015. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nem tudom.Azért valamiben mégis bízni,hinni kellene. Nem mondom,hogy könnyű,de ha mindenkit szánalmasnak tartasz és egyik eszmét sem érzed legalább egy kicsit közelebb magadhoz,akkor csak sajnálni tudlak.Én megmondom őszintén,a liberalizmushoz vonzódnék,csak nem ehhez a mai,magyaros liberalizmushoz.Persze eredeti,"vegytiszta" értelemben,egy eszme sem ültethető át az életbe.
2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus mindenki hülye csak én vagyok a ,,fas*a" gyerek.
2015. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!