Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és jobbikosok: Ha...

Fideszesek és jobbikosok: Ha mindenképp választanotok kellene, akkor melyik pártra voksolnátok a 3 közül: MSZP, DK vagy Együtt-PM? Kérlek, kort, nemet, és pártszimpátiát is írjatok.

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

1-es zseni. Hasonló vagyok, csak régebbi kiadású.

És déjà vu élményem van! sokáig csak ezekre a hazát kiárusító kommunista görényekre lehetett szavazni - akkor 1 pártba tömörültek. Ez a nagyszerű ötlet, hogy különféle néven bukkannak föl a semmiből, de nagy hátszéllel, újkeletű.

2015. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Itt nincs olyan, hogy kisebbik rossz. Ha most ők lennének hatalmon, már 90 ezer arab és néger új honfitársunk lenne április óta - példának okáért. Ettől függetlenül Orbánt sem komálom. Ő a kisebbik rossz.
2015. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyikre sem.

A DK meg az Együtt-PM ultraliberális.Még a genderizmust is kötelezővé tennék.

Ha választani kellene, akkor esetleg az MSZP, borzalmasak, de kevésbé, mint a DK.


21/F

Jobbik

2015. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Talán most az MSZP kissé lecsupaszodott, meg a kevés nyilatkozat alapján most szimpatikusabbnak tűnnek, mint anno az egyházszakadás előtt.

Tudom, hogy ez nincs benne a háromba, de én a jelenlegi LMP-t nézném meg, mint kormánypárt - persze nagyobb támogatás mellett.


??F/?

2015. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*úgy értem a kevés nyilatkozatot, hogy abból, amit én hallottam (mostanában nem nagyon követem a politikát, csak fél füllel).
2015. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szántóvető ***** válasza:
61%
az ország ellen tevékenykedő,zsidókat támogató,libatenyésztőket cserbenhagyó pártokra ill. ezek vezetőire képtelen lennék szavazni.
2015. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Hmmm... melyik is legyen... a szar, a szar vagy a szar? Hát ha mindenképp csak ezek közül lehet választani, akkor az Együtt, mert ők hivatalosan még nem voltak hatalmon (persze tisztában vagyok vele, hogy mire számíthatok egy MSZP utódpárttól).


19/F/Jobbik

2015. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Kedves pontosabban kedvetlen kérdező: az 1-es 15 éves jobbikos fiút miért töröltetted? azt írta, ha ezekből lehetne választani, nem menne el (majd, ha mehet szavazni)

Látod ez a legnagyobb probléma a felsorolt pártokhoz tartozókkal: véreskezű, sötét, magyar-, hazaellenes, idegenszívű liberobolsik

- akik gátlástalanul "törlik" a 15 éves véleményét

2015. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Én nem töröltem senki véleményét! Èn is most vettem észre a törlést, hogy olvastam a te kommentedet.
2015. aug. 1. 20:51
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
akkor elnézést kérek, és aki töröltette, az meg szégyellje magát!
2015. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!