Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek baloldali beállíto...

Szerintetek baloldali beállítottságú volt?

Figyelt kérdés
Láttam ma egy srácot, kissé militarista jellege volt az öltözködésének, viszont az acélbetkósa közül a bal oldaliban vörös fűző volt a jobban pedig fekete, és nem punk volt ez tuti; ha jól tudom a vörös fűző jobb oldalon, a fekete pedig bal oldalon anarchistát jelent és leginkább punkok viselik

2015. aug. 2. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Anarchista lehetett.
2015. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Aki az öltözködésével akar közölni ilyet a világ felé az csak divat-baloldali, vagy divat-anarchista, ezt úgy értem, hogy vannak a divat-dohányosok, akik pl. a társaság miatt cigiznek, vagy azt hiszik, ha beállnak a többi cigis mellé többek lesznek, s többnek érzik magukat.
2015. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy anarchista lett volna, egyszerűen nem illik rá ez a kép :), a punkok anarchisták iszogatják a kis kannásborukat, meg jókat alszanak a buszmegállókban :D de ez így van rendjén, viszont (amit már írtam is) benne volt vmi katonás tartás, nem igazán tudnád elképzelni kannásborral, meg hogy épp vhol részegen fetreng; meg utánanéztem ezeknek a fűzőkombinációknak és így végülis meg is válaszoltam magamnak a kérdést :D 100%-ban állítom hogy kommunista/bolsevik beállítottságú, megspékelve egy kis militarizmussal, lehet vmi Vörös Hadsereg rajongó :D
2015. aug. 2. 12:12
 4/11 A kérdező kommentje:
2-nek, hát ezt látod nem fogjuk megtudni, ránézésre nem tudod megmondani hogy mi jár vkinek a fejében, lehet hogy igazad van és tényleg csak divatból öltözködik úgy ahogy, lehet látott a tévében vmi hasonlót és megtetszett neki; de lehet ennek az ellentéte is: elképzelhető, hogy megtörhetetlen bolsevik, aki úgy hasogatja össze a skineket mint a tűzifát :D
2015. aug. 2. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak Kispest drukker...
2015. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D
2015. aug. 2. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:

"Aki az öltözködésével akar közölni ilyet a világ felé az csak divat-baloldali, vagy divat-anarchista, ezt úgy értem, hogy vannak a divat-dohányosok, akik pl. a társaság miatt cigiznek, vagy azt hiszik, ha beállnak a többi cigis mellé többek lesznek, s többnek érzik magukat."


jó, hogy nem találod ki mindjárt, hogy Orosz Mihály Zoltán csak divat-magyar mert megjelenik az öltözködésében is

2015. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsónak, ;DDD vicces de jogos
2015. aug. 2. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:

7#, Kérdező


Az a különbség, hogy van aki tetteivel is bizonyítja politikai irányultságát, s van aki csak divatból csinálja, mint a többség.Ezzel nem azt mondom, hogy egy nácista végezzen ki egy zsidót, vagy egy iszlám robbantsa fel magát. Különbség van aközött, aki így is gondolja, s aközött aki divatból csinálja. Sokan azért csinálják divatból, mert jó érzés a lelküknek, ha félnek tőlük, ha különböznek az átlagostól, ha kitűnnek a tömegből.

Egy hungaristának, aki szereti a hazáját, s harcolni is kéne érte nem biztos hogy meg is tenné.

Én nem tartozom egyikben sem, nem tudom mi a jó benne, ha öltözködéssel hívja fel magára a figyelmet.Fiú vagyok, de hosszú a hajam, akkor a mai világ szerint rocker vagyok?! Vagy ha rockot hallgatok, akkor hosszú hajat kell növesztenem?!Aki nem divat-rocker, az elvan olyan hajjal is, ami jól áll neki, s nemfeltétlen kell hosszú hajat növesztenie hozzá.

2015. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!