Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nemm tartjátok undorítónak...

Ti nemm tartjátok undorítónak a menekülteken segítő önkénteseket? Szóval miért nem a magyarokon segítenek előbb?

Figyelt kérdés

Annyira nyalják a feneküket... Pár napja volt a hírekben, hogy a Nyugatinál is például fizetik nekik a wc használati díját. Pedig ott a Westend bevásárlóközpont néhány tíz méterre... Meg visznek nekik kaját, ruhát, mindent.


A magyarok között is rengeteg szegény van. Miért nem inkább a honfitársaikon segítenek? Már persze úgyértem az eredeti magyarokon.


Én ezen meg vagyok döbbenve, hogy rengeteg magyar is éhezik, nélkülözik, mégis inkább az ő feneküket nyalják.


Sajnálom nagyon a menekülteket, félreértés ne essék, de ebből az országból ugyanúgy rengetegen menekülnek, mert katasztrofális a helyzet, itt is sokan meghalnak, bár nem bombázás, meg lövöldözés miatt, hanem mert halálra fagynak az utcán, lakásaikban, éhenhalnak, vagy épp a borzasztó közbiztonság és puhány törvények miatt ölik őket bátran a C típusú állampolgáraink...


Szóval szerintem előbb a magyarokon kéne segíteniük. Nektek mi a véleményetek erről? Meg tényleg nem értem miért nem a Westendbe mennek WC-re. Az ingyen van.



2015. aug. 5. 11:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
73%

"Én eddig akármit hallottam konkrét ismerősöktől rokonoktól médiából csak ROSSZ!"


Nem csak a "királyi média" meg a szélsőjobbos hírportálok léteznek. Tájékozódj máshonnan is.


"A férfiak nagy része terrorista vagy olyan beállítottságú."


Bizonyíték?


"Az élelmeket osztó rendőröknek ordibálnak-nekiszaladnak, az élelmet és vizet kartonostól dobálják a vasútra, a gyerekeiket lelökik az asszonnyal a földre. (...)"


Egy-egy esetet nem szép dolog általánosítani, és nem is logikus. Ez kb. olyan, mint ha a fociultrák miatt az egész magyar társadalmat lázongó, agresszív csőcseléknek titulálnád.

Gondolom, te sem szeretnéd, hogy téged például az alkoholista, büdös hajléktalanok alapján minősítenének.

2015. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

" Ez kb. olyan, mint ha a fociultrák miatt az egész magyar társadalmat lázongó, agresszív csőcseléknek titulálnád. "


Ez meg kb olyan, mintha 1-2 szélsőséges fociszurkoló miatt az összes ultrát rendőrautó-felgyújtó csőcselékeznéd. Ugyanúgy általánosítasz, mint ahogy nem szeretnéd, hogy a kérdező általánosítson.


Egyébként az írásoddal egyetértek, de azért mégis.. -)

2015. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Wow, és tényleg lehet még pontosítani. :D


Akkor tessék, javítok: "Ez kb. olyan, mint ha a fociultrák egyes garázda elemei miatt, akik szemeteltek, autókat borogattak és gyújtottak fel, rendőröket támadtak meg, százasával vonultak a főváros autóútjain, és több milliós kárt okoztak a Planetárium épületében, az egész magyar társadalmat lázongó, agresszív csőcseléknek titulálnád."


Remélem, így már jó. :P

2015. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 donne ***** válasza:
0%

"A gyerekeket viszont csak sajnálni tudom"

"Büdösek, melléd szarnak a parkba, ha próbálsz neki szólni 20-an szaladnak rád, ezresével tömörülnek a vonatokra, embert állatot nem nézve, a médiát bejárta a gáncsoló riporternő híre mert 1 ujjal sem szabad hozzájuk érni, apám kollégájának a vak fiát a vonaton meg összetaposták megverték, a vakvezető kutyát meg úgy keresték meg...a fiú azóta nem mer közlekedni és stresszben van." Ezt is elemezd KÉRLEK!!

2015. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 donne ***** válasza:
10%
Nem általánosítok, de ha a békés, családos oldalukat nézem , akkor konkrétan mi jó származna belőlük?!!Pl: letelepednek békésen, a maguk vallási kis körében nyugodtan éldegélnek, otthon kövezik meg az asszonyt, illedelmesen nem sz_rnak melléd, Merkel és a németek ideig óráig eltartja őket, aztán kénytelen munkát adni nekik , ami csak annyit jelent h a mi tisztességesen gürcölő munkásaink jöhetnek haza, de hála istennek nekik még úgyis jó lesz és megelégednek az ingyen lakással és az órabérrel mert ők nem luxust akarnak csak élni.Itthon meg még több család kerül utcára mert nincs miből fizetni a kölcsönöket .VAgy akkor most miért szeretjük őket?!
2015. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 kovpet ***** válasza:
100%

Válaszolnék, de ilyen szinten nem tudok kommunikálni.

Esetleg, hogy értsd te is: RÖFF.

2015. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Ezt is elemezd KÉRLEK!!"


Már megtettem az előbb, a tőled idézett résznél ott van egy ilyen: (...)

De akkor röviden: általánosítás és zagyvaság.


"a maguk vallási kis körében nyugodtan éldegélnek"


Neked valószínűleg meglepetés, de nem mindegyik muszlim. Vannak keresztények és ateisták is. És még a muszlimok között is többféle irányzat van.


Az írásod további részét meg inkább hagyjuk, logikailag követhetetlen... Csatlakozom Kovpethez.

2015. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!